Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Fenerbahçe Avrupa Kupaları Forumu
Zenit:3 Fenerbahçe:1 (UEFA Avrupa Ligi Son 32 Tur) Maç Sonu
5 / 6
  BaY-FB - 21.02.2019 23:24

Her rezalet sonrası birileri suçu üstlenir diyoruz ama vizyoner başkanımız comolliye destek oluyor.Hayalindeki Fenerbahçeyi ben sevmedim başkan

[alıntı yap]

Semih - 21.02.2019 23:30

Mesajı Gönderen: dekonline:cLink:0537179
Takım çok kabız. 2.yarı o çat çat pas yaptığımız yerde bile araya kaçacak‚ şut atacak‚ ortaya kafa vuracak bir tane adamın yok.

Bu takım üretken olmak zorunda. Yoksa ligte bile kalamaz.

Zajc‚ Moses‚ Tolgay‚ Ekici‚ Dirar‚ Valbuena. Bu adamlar kesin oynamalı. Bunlar bile yeterli değil ama elde top yapacak adamlar bunlar.

Topal‚ Hasan Ali‚ Şener‚ Eljif gibi adamlar bir halta yaramaz bu saatten sonra. Bize gol atacak‚ attıracak adam lazım.

ekici kayseride bir hayvan tarafından sakatlanmıştı.

[alıntı yap]

tarkank - 21.02.2019 23:43

Şener Alper Ismail gol atmasına rağmen Topal Slimani Alternatifsiz H.A.K Ayew hatta Eljif i yedek ya da ilk onbirde bu takımın netice almasını imkansız bırakıyor.... Bjk maçından başlanarak Şener Alper Ismail Slimani mac kadrosuna alınmamalı Ayew Eljif Topal kulübede Hasan Ali´ de mecburiyetten kadroda olacak gibi ..Ersun Yanal´da hızla kredisini tüketiyor kendi kadrosu değil sezon ortası geldi vs vs ama durum ortada ....

[alıntı yap]

klinsmann - 22.02.2019 01:25

Bu kadar yavas ataga cikan bir takimdan cacik olmaz. Biz ileriye gittigimizde rakip kapanmis oluyor. Ayrica bir de bol bol bos pas yapiyoruz. Galiba kendilerini Barca gibi pas yaptiklarini saniyorlar. Bir suru sefer onleri bom bos olmasina ragmen paralel pas yapmayi tercih ettiler. Isin ilgin yani Zenith bizim paslarima pres bile yapmadi. Yani o kadar gereksiz ve anlam ifade etmeyen paslardiki "birakin paslasssinlar nasil olsa biris yanlislikla bize topu verir" dediler. Ve de herseferin de oldu.

Yav kosckoca Fenerbahce de onu bombos iken top surebilecek bir futbolcu yok. Top surmek bu kadar mi zor. Cogu zaman onleri bombos olmasina ragmen paralel pas yapti bizimkiler. Eger sen top surup rabiki uzerine cekmedigin surece rakibi acamassin. Zaten 5 pastan sonra zaten topu rakibe veriyorsun en azin ceza sagasina dogru git belki biseyler olur.

[alıntı yap]

yunus19077 - 22.02.2019 01:29

Gayet iyi oynadık Tolgay girdikten sonra ama.kasarlanmis basiretsiz topal hasan İsmail Alper gibi vasifdixlardan kurtulmamiz gerek

[alıntı yap]

noxtrag - 22.02.2019 01:50

alper‚ topal falan kadroyu görünce eleniriz dedim maçı izlemedim‚ çok da iyi yapmışım.

sonra özeti izledim‚ topala inanamadım iyi gol atmış dedim 3. golde sanırım son adam o yanlış görmediysem‚ bildiğimiz topala tekrar geri dönmüş

böyle oyunculara güvenirse hoca bu kadar olur işte

[alıntı yap]

5807 - 22.02.2019 07:46

Kanserli hücre gibi bazı adamlar. Başta Alper‚ Şener ‚ İsmail ve mücadelesine rağmen Topal. Uzun süredir bu adamları görüyoruz. 1 maç arada parlayıp sonra yolları oynuyorlar. Moral olarak da bitirdiler bizi. Psikolojimizi bozdular. Gerçi gitsinler diye dua edip yerlerine frey gibileri de gelebilir.

[alıntı yap]

Zeir - 22.02.2019 08:13

Sene basinda azizin kurdugu takimi bozmasak daha iyiydi sanki. Guilliano ve fernandao benzia, ayew, slimaninin yaninda messiyle ronaldo gibi kaliyorlar

[alıntı yap]

sinantalya07 - 22.02.2019 08:39

Aman boşverin iyi oldu‚ bir üst turda Arsenal Valencia falan gelecek tarihi hezimet yaşayacaktık. En azından Rusya liderine kıl payı yenildik falan denilecek gelecekte. Kimse bilmez Zenit ne rezil durumdaydı v.s. Bence iyi oldu daha çok rezil olmamak adına.

[alıntı yap]

doct - 22.02.2019 09:13

Sağda Şener‚
Solda Hasan Ali ve İsmail
Gibi bekleri olan bir takım‚
Her maçta gol yer.

[alıntı yap]

5 / 6