Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Fenerbahçe Avrupa Kupaları Forumu
Şampiyonlar Ligi için önümüzdeki senelerde değişiklik düşünülüyor.
3 / 3
  D_I_E_4_U - 23.11.2020 09:41

İlk 4 ülke takımları bizi aşıyor gerçekten. Özellikle İngiltere ve ALmanya. Ayrıca PSG. Bunların dışındaki ülkelerle kafa kafaya oynayabiliriz.

[alıntı yap]

iamlegend - 12.12.2020 21:41

gidemeyiz

[alıntı yap]

Armandez - 09.03.2021 13:36

Tahmin ediyorum kurulmak istenen süper şampiyonlar ligi kurulmasın diye önlem alınmaya çalışılıyor. Bazı şeyler paranın gücüne dayanarak zorla yapılır hale geldi Dünyada. Şimdi Türkiyede en çok parayı fenerbahçe sağlar diye bizi de davet ediyorlar o lige. Muhtemelen de bizimkiler bir şekilde onayladı bunu.

Hayır mı diyeceğiz? Bence diyemeyiz.
Haklı mı? Haksız.
Bize karşı açık seçikleşen çeşitli komplolar (Fetö‚ hakem‚ başta GS lobisi‚ vs vs vs) bunu bizim için haklı hale getirir mi? Getirir.
Bu iş bu sürece uygun gelişir ise buralar ve buralar gibi platformlar onay vermekten geri durmaz.
Ben dahil.

Mesaj Armandez tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

shark21 - 10.03.2021 13:13

Mesajı Gönderen: Armandez:cLink:0537428
Tahmin ediyorum kurulmak istenen süper şampiyonlar ligi kurulmasın diye önlem alınmaya çalışılıyor. Bazı şeyler paranın gücüne dayanarak zorla yapılır hale geldi Dünyada. Şimdi Türkiyede en çok parayı fenerbahçe sağlar diye bizi de davet ediyorlar o lige. Muhtemelen de bizimkiler bir şekilde onayladı bunu.

Hayır mı diyeceğiz? Bence diyemeyiz.
Haklı mı? Haksız.
Bize karşı açık seçikleşen çeşitli komplolar (Fetö‚ hakem‚ başta GS lobisi‚ vs vs vs) bunu bizim için haklı hale getirir mi? Getirir.
Bu iş bu sürece uygun gelişir ise buralar ve buralar gibi platformlar onay vermekten geri durmaz.
Ben dahil.

Mesaj Armandez tarafından düzenlenmiştir...

Bizim davet edildiğimizi nerden çıkardın abi. Benim niye haberim yok

[alıntı yap]

Armandez - 10.03.2021 16:57

Mesajı Gönderen: shark21:cLink:0537429

Bizim davet edildiğimizi nerden çıkardın abi. Benim niye haberim yok

O senin sorunun. Az araştır internette bulursun.

[alıntı yap]

cemakin1907 - 11.03.2021 17:03

Mevcut Şampiyonlar ligi formatı yetersiz. Konuşulan değişikliklerde yeterli değil. Daha fazla maçın oynandığı daha çok takımın katıldığı ‚2 maçlı eleme sistemi yerine lig formatının son 16 çeyrek final ve yarı finalde uygulandığı bir sistem olmalı. Takım sayısı 64 olmalı bence .
Ayrıca en önemli konu Lobi lobimiz çok sağlam olmalı önümüzdeki 5 yıl boyunca .

Mesaj cemakin1907 tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

geophysicist - 15.03.2021 15:23

Bizi ilgilendiren bir konu değil bu. Bi 20 sene daha bu mecrada olamayız.

[alıntı yap]

Artvin1907 - 16.03.2021 23:57

Mesajı Gönderen: cemakin1907:cLink:0537431
Mevcut Şampiyonlar ligi formatı yetersiz. Konuşulan değişikliklerde yeterli değil. Daha fazla maçın oynandığı daha çok takımın katıldığı ‚2 maçlı eleme sistemi yerine lig formatının son 16 çeyrek final ve yarı finalde uygulandığı bir sistem olmalı. Takım sayısı 64 olmalı bence .
Ayrıca en önemli konu Lobi lobimiz çok sağlam olmalı önümüzdeki 5 yıl boyunca .

Mesaj cemakin1907 tarafından düzenlenmiştir...

kastettiğiniz kulüp lobisi ise daha ülkede ağırlığımız yok‚ olan ağırlığımız da son üç sene de çöpe döndü maalesef‚ diğer düşüncelerinize katılıyorum renktaş

[alıntı yap]

GÖKTÜRK - 07.06.2021 18:02

Mod tarafından silinmiştir.

[alıntı yap]

intorn - 16.06.2021 09:37

ali koç ve şampiyonlar ligi

hiçbir zaman bir arada olamayacak ikililere güzel bir örnek

[alıntı yap]

3 / 3