Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu
İlk 6 hafta puan tahminleri
16 / 17
  hakankary - 29.09.2019 12:24

Başakşehir maçı hariç hepsini kazanabilecek şekilde oynadık. Trabzon ve Alanya maçlarını kendi elimizle verdik.

[alıntı yap]

lazetic - 30.09.2019 23:16

Mesajı Gönderen: hakankary:cLink:5275461
Başakşehir maçı hariç hepsini kazanabilecek şekilde oynadık. Trabzon ve Alanya maçlarını kendi elimizle verdik.

Katılıyorum. Alanya maçındaki bireysel defans hataları ve Trabzon maçındaki sin vuruş şanssızlıkları olmasa bugün çok farklı bir durumda olur‚ şimdiden şampiyonluk konuşuluyor olabilirdi sagda solda. Ama belki de böylesi daha hayırlıdır‚ rehavete girmemizi engeller.

[alıntı yap]

lazetic - 30.09.2019 23:37

Alınan puandan ziyade‚ puan durumundaki yer daha önemli. Gs‚ bjk‚ ts üçü birden üstümüzde olsa 11 puan vasat altı bile sayılabilirdi. Ama şu puan tablosunda beklentileri karşılıyor. Alanya maçına yapılan itirazın -hakli da olsa haksız da olsa- kabulü ve maçın tekrarlanması bence fenerbahçe açısından olumsuz olacaktır. Hem tekrar maçı kazanacağının garantisi yok hem de futbol kamuoyunda fener kollanıyor algısını güçlendirmekten başka işe yaramaz

[alıntı yap]

BARISblky - 30.09.2019 23:44

Mesajı Gönderen: lazetic:cLink:5276127
Alınan puandan ziyade‚ puan durumundaki yer daha önemli. Gs‚ bjk‚ ts üçü birden üstümüzde olsa 11 puan vasat altı bile sayılabilirdi. Ama şu puan tablosunda beklentileri karşılıyor. Alanya maçına yapılan itirazın -hakli da olsa haksız da olsa- kabulü ve maçın tekrarlanması bence fenerbahçe açısından olumsuz olacaktır. Hem tekrar maçı kazanacağının garantisi yok hem de futbol kamuoyunda fener kollanıyor algısını güçlendirmekten başka işe yaramaz

sevgili abicim Fenerbahçe her maç katliama uğrasa 20 senede şampiyon olamasa da onlara göre federasyon fenerasyondur ve fener her maçı hakemle kazanır. Tam tersi gsye sene başında bu senenin şampiyonu sizsiniz dense kupa verilse utanmadan yüzsüzce şampiyonluk turuna çıkıp hakemlere rağmen ‚alın terimizle kazandık diye gezerler. o yüzden o algı zaten hep vardır‚ alanya maçı oynanmalıdır. varsın kudursunlar

[alıntı yap]

sarılacivert01 - 01.10.2019 01:50

Mesajı Gönderen: BARISblky:cLink:5276129

sevgili abicim Fenerbahçe her maç katliama uğrasa 20 senede şampiyon olamasa da onlara göre federasyon fenerasyondur ve fener her maçı hakemle kazanır. Tam tersi gsye sene başında bu senenin şampiyonu sizsiniz dense kupa verilse utanmadan yüzsüzce şampiyonluk turuna çıkıp hakemlere rağmen ‚alın terimizle kazandık diye gezerler. o yüzden o algı zaten hep vardır‚ alanya maçı oynanmalıdır. varsın kudursunlar

Aynen oyle. Bazi dumbuklere gore Fenerbahcenin birak sampiyonlugunu‚ aldigi her galibiyet attigi her gol saibeli !!!!!

[alıntı yap]

eyetkin - 01.10.2019 10:07

14 ya da 16 demiştim. Alanya maçı tekrar edilirse 14 puanımızı garanti görüyorum.
Top göstermediğimiz maçı iki kural hatasıyla kaybettik . Başlığı açan arkadaş Şimdi ikinci 6 haftalık tahminler için de başlık açsın ‚ benim tahminim 16 puan.

[alıntı yap]

dhassand - 01.10.2019 10:44

12 demiştim 11 aldık ama puan durumunu ve diğer takımların oyununu görünce gayet iyi durumdayız. Puan kayıplarımız da yersiz oldu ama puan kaybedilebilecek maçlardı.

[alıntı yap]

lazetic - 02.10.2019 08:28

Haklısın‚ belli bir kesim doğrandığımız maçlarda bile lehimize bir pozisyon bulup fenerasyon fenerasyon diye ciyaklar sürekli. Ama böyle infial yaratılan durumları gs özellikle sever ve kullanır. 2005 2006 daki şampiyonluğu Denizli maçında kaybetmedik‚ meşhur "Anelka´nın Eli" ile aleyhimize yaratılan rüzgar ile kaybettik. O sezon 16 takım içinde bir Tromsö çıkıp yenemedi çünkü bize oynadıklarının yarısını oynamadılar gs ye karşı. Denizli´yi ofsayt kokan bir golle yenmişlerdi ama ne bir itiraz ne bir çırpınma olmuştu. Anelka o golü atmasaydı‚ o sezon son maca kalmazdı. Bu sene son maça kalmayacak inşallah.

[alıntı yap]

civilator357 - 02.10.2019 08:42

haklisin renkdas..

tabi bunlarin kudurmasi bir yana‚ komik bir benzetme olacak ´stranger things´ deki canavar gibi butun sistemi alttan alttan sarmislar.
su anda topyekun bir sekilde ne olursa olsun sampiyonlar ligine gidelim yoksa iflas ederiz derdindeler. abdurrahim‚ fatos‚ cengiz ellerinden ne gelirse yapiyorlar.

bu sene sampiyon olursak bck ile birlikte bu ´cimbombomun cocuklarini´ da gomeriz.
serdar ali c´nin su mactan sonraki spor bakani ile olan resmi yorumlarken ´bu bakan bu ise kafayi takmis‚ duzeltecek´ demesi beni umutlandirdi‚ belki yillardan sonra ilk defa adil bir noktaya gelinebilecegini dusundum bir an icin.

[alıntı yap]

sinantalya07 - 02.10.2019 13:57

bende 16 demiştim. Alanya ve trabzon maçlarında istediğimizi alamadık ama oyun olarak özellikle trabzon maçını kazanmayı haketmiştik.

bundan sonra fikstür kolay gözüyle bakarsak yanılırız.

Devre sonuna kadar zor geçeceğini düşündüğüm maçlar şöyle:

Denizli (D)

Malatya (D)

Sivas (D)

Rize (D)

Bu 4 maç hariç rahatız gibi görünse de futbolda hafta hafta değişiyor işler. Yine de eğer puan kaybı yaşayacaksak bu 4 maçtan birisi veya birkaçı olabilir.

[alıntı yap]

16 / 17