Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu
Eyy FENERBAHÇELİ ! Düşmanını Tanı..
6 / 9
  johann - 29.12.2019 10:56

Hepsinin gazını alacağız bu akşam...

[alıntı yap]

memorialist - 13.01.2020 11:03

Ali Koçun yaptığı konuşmadan sonra‚ yine salya agizlarinda konuşmalar.

[alıntı yap]

WesLey - 13.01.2020 11:32

Mesajı Gönderen: ZEUS_35:cLink:5308917

Sen bunu diyorsun adamın biri geliyor şu başlıkta kişisel davranıp bir tek benim mesajlara eksi atıyor. Başka eksi alan mesaj da yok. Kim olduğunu da biliyorum. Madem anladığı dil bu‚ ben de aynısını yapacağım. Gerçi yazacak birşeyi de yok. İşte bu ve benzer zihniyette olanlarda arlanma olmaz. Onlara en güzel cevabı şampiyon olarak vereceğiz...

Sana ceza aldıran trol varya‚ yandın Erdem abiiii .. Adam kaç yaşına gelmiş. İşsiz güçsüz birşey belli. Kavga ettiği adamları not edip seri eksi basıyor. Bana da taktı kafayı. Herhangi bir konuda seri eksi varsa; bil ki o basmıştır. Profiline baktığın zaman da belli oluyor o zat-ı muhteremin‚ birde inkar ediyor sonra
Beni mahkemeye verecekti 1.5 yıl önce filan‚ daha hala bekliyorum mahkemeye çağırılmayı. Allahtan biz birbirimizi tanıyoruz da yoksa gavatsaraylı yapacaklar bizi.

[alıntı yap]

Ankara_Fenerbahçe - 13.01.2020 11:45

Fenerbahçe´nin en büyük düşmanı "Hep Destek Tam Destek" zihniyetidir.

Bu zihniyet‚ uzun yıllar önce tepkisini gösteren‚ hakkını arayan‚ kulübün değerini asla düşürmeyen‚ vasata razı olmayan‚ protesto eden birçok Fenerbahçe taraftarını mutasyona uğratıp biat eden taraftar haline getirmiştir.

Bu mutlaka değişecek ve Fenerbahçe taraftarı yine hakkını aradığı günlere dönecektir.

Sabırsızlıkla o günleri bekliyorum.

Mesaj Ankara_Fenerbahçe tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

Ortega1987 - 13.01.2020 11:48

Mesajı Gönderen: Ankara_Fenerbahçe:cLink:5314211

Fenerbahçe´nin en büyük düşmanı "Hep Destek Tam Destek" zihniyetidir.

Bu zihniyet‚ uzun yıllar önce tepkisini gösteren‚ hakkını arayan‚ kulübün değerini asla düşürmeyen‚ vasata razı olmayan‚ protesto eden birçok Fenerbahçe taraftarını mutasyona uğratıp biat eden taraftar haline getirmiştir.

Bu mutlaka değişecek ve Fenerbahçe taraftarı yine hakkını aradığı günlere dönecektir.

Sabırsızlıkla o günleri bekliyorum.

Bakanlarından‚ medya patronlarına herkes bize saldırıyor. Biz hala en büyük düşmanı kendi içimizde mi aramalıyız ? HDTD konusu bize zarar veriyor ancak şu dönemde düşman çok açık.

Dış düşmanlara konsolide olmalıyız. Bahsettiğiniz konu bence tüm bu yalancıları altettikten sonra ele alınmalıdır.

[alıntı yap]

Ankara_Fenerbahçe - 13.01.2020 11:52

Mesajı Gönderen: Ortega1987:cLink:5314212

Bakanlarından‚ medya patronlarına herkes bize saldırıyor. Biz hala en büyük düşmanı kendi içimizde mi aramalıyız ? HDTD konusu bize zarar veriyor ancak şu dönemde düşman çok açık.

Dış düşmanlara konsolide olmalıyız. Bahsettiğiniz konu bence tüm bu yalancıları altettikten sonra ele alınmalıdır.

Tam aksine ilk ele alınması gereken bu HDTD afyonunun terk edilmesidir.

Diğerleri ikincildir.

Bilinçli olarak hakkını arayan ve daima sorgulayan‚ vasata razı olmayan‚ başarısızlığı affetmeyen kitle olmadan dış güçlerle mücadele edilemez.

Biatçı zihniyetle ortak hareket etmek hiçbir fayda sağlamaz aksine büyük zarar verir.

[alıntı yap]

Ortega1987 - 13.01.2020 11:57

[resim]r101849/637145134311460506.jpg[/resim] [resim]r101849/637145134404496641.jpg[/resim]

Devam...

[alıntı yap]

Ankara_Fenerbahçe - 13.01.2020 12:11

Mesajı Gönderen: Ortega1987:cLink:5314214

Devam...

Devam evet‚ vasatla mücadeleye devam‚ HDTD anlayışı ile mücadeleye devam.

Fenerbahçe taraftarı asla vasata razı edilemez.

Fenerbahçe iddiasını kaybedip sıradanlaşmak yerine kapanıp gitsin daha iyi.

Tarih‚ yöneticilerin tüm suçu dış düşmanlara bağlamaya başladığında gerçekte yönetemediğini öğretmiştir.

[alıntı yap]

Ortega1987 - 13.01.2020 12:56

Mesajı Gönderen: Ankara_Fenerbahçe:cLink:5314218

Devam evet‚ vasatla mücadeleye devam‚ HDTD anlayışı ile mücadeleye devam.

Fenerbahçe taraftarı asla vasata razı edilemez.

Fenerbahçe iddiasını kaybedip sıradanlaşmak yerine kapanıp gitsin daha iyi.

Tarih‚ yöneticilerin tüm suçu dış düşmanlara bağlamaya başladığında gerçekte yönetemediğini öğretmiştir.

Ne alaka ? Burada Fenerbahçe´nin hayrına bazı konulara değiniyoruz. Sırf tartışma yaratmak amaçlı yazılan yazılar sürekli sizden geliyor. Konuyu açan kişi olarak amacım "kenetlenme" duygusunu pekiştirmek.

Kimsenin vasata razı olduğu falan yok. Ali Koç´tan daha fazlasını beklemek hakkımız ki bunu da şiddetle eleştiriyoruz. İşler "borca battık bittik biz" demekle de yürümüyor. Aklı selim insanlar bunun da farkında içiniz rahat olsun.

Geçen biri yazmıştı. "Muhalefet olmakla her şeye muhalafet olmak arasındaki farkı anladığımızda ancak düzelir bu işler".

Ortaya plan‚ proje koymadan "vasat‚ biat‚ yapamıyorsan bırak git‚ onu da artık ali koç yapacak" vs. sözcükleriyle safi laf salatası...

[alıntı yap]

Ankara_Fenerbahçe - 13.01.2020 13:04

Mesajı Gönderen: Ortega1987:cLink:5314225

Ne alaka ? Burada Fenerbahçe´nin hayrına bazı konulara değiniyoruz. Sırf tartışma yaratmak amaçlı yazılan yazılar sürekli sizden geliyor. Konuyu açan kişi olarak amacım "kenetlenme" duygusunu pekiştirmek.

Kimsenin vasata razı olduğu falan yok. Ali Koç´tan daha fazlasını beklemek hakkımız ki bunu da şiddetle eleştiriyoruz. İşler "borca battık bittik biz" demekle de yürümüyor. Aklı selim insanlar bunun da farkında içiniz rahat olsun.

Geçen biri yazmıştı. "Muhalefet olmakla her şeye muhalafet olmak arasındaki farkı anladığımızda ancak düzelir bu işler".

Ortaya plan‚ proje koymadan "vasat‚ biat‚ yapamıyorsan bırak git‚ onu da artık ali koç yapacak" vs. sözcükleriyle safi laf salatası...

Çok yakın alaka.

Tartışmak insanoğlunun en önemli meziyetidir.

Tartışma yaratılmaz‚ zaten var olan çatışma dile getirilir.

Doğanın diyalektiği çatışma üzerine kuruludur.

" Sırf tartışma yaratmak amaçlı yazılan yazılar sürekli sizden geliyor. " demişsin.

Hayır‚ ben görüşümü yazarım benden alıntı yapan olursa cevabi yazımı yazarım bu daima böyle olmuştur.

Yani tartışmak isteyen ilk alıntıyı yapan üye olmaktadır.

Suni kenetlenme olmaz‚ aynı görüşteki kişiler kenetlenir.

Yukarıda bahsi geçen "laf salatası" aslında suni kenetlenme çağrısı yapmaktır.

Benim değindiğim HDTD zihniyetini terk etmek meselesi de Fenerbahçe´nin hayrınadır.

" Aklı selim insanlar bunun da farkında içiniz rahat olsun. " demişsin‚ iyi ya farkındaysan benden alıntı yapıp savunma yapmana da gerek yok ki‚ okuyup geçersin mesajımı ya da hiç okumaz yoksayarsın.

Alıntıyı ben yapmadım sen alıntı yaptın benim mesajımdan; ben zaten sözümü söylemiştim‚ herhangi bir şey de sormamıştım.

Ortaya projeyi yönetime talip olan kişiler koyar‚ başarısız ise giderler‚ normali budur.

[alıntı yap]

6 / 9