Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu
Eyy FENERBAHÇELİ ! Düşmanını Tanı..
7 / 9
  Ortega1987 - 13.01.2020 13:47

Mesajı Gönderen: Ankara_Fenerbahçe:cLink:5314226

Çok yakın alaka.

Tartışmak insanoğlunun en önemli meziyetidir.

Tartışma yaratılmaz‚ zaten var olan çatışma dile getirilir.

Doğanın diyalektiği çatışma üzerine kuruludur.

" Sırf tartışma yaratmak amaçlı yazılan yazılar sürekli sizden geliyor. " demişsin.

Hayır‚ ben görüşümü yazarım benden alıntı yapan olursa cevabi yazımı yazarım bu daima böyle olmuştur.

Yani tartışmak isteyen ilk alıntıyı yapan üye olmaktadır.

Suni kenetlenme olmaz‚ aynı görüşteki kişiler kenetlenir.

Yukarıda bahsi geçen "laf salatası" aslında suni kenetlenme çağrısı yapmaktır.

Benim değindiğim HDTD zihniyetini terk etmek meselesi de Fenerbahçe´nin hayrınadır.

" Aklı selim insanlar bunun da farkında içiniz rahat olsun. " demişsin‚ iyi ya farkındaysan benden alıntı yapıp savunma yapmana da gerek yok ki‚ okuyup geçersin mesajımı ya da hiç okumaz yoksayarsın.

Alıntıyı ben yapmadım sen alıntı yaptın benim mesajımdan; ben zaten sözümü söylemiştim‚ herhangi bir şey de sormamıştım.

Ortaya projeyi yönetime talip olan kişiler koyar‚ başarısız ise giderler‚ normali budur.

Mesaj Ankara_Fenerbahçe tarafından düzenlenmiştir...

Konuyu uzatmayacağım çünkü konudan sapılıyor.

Şu ana kadar kimseyi yoksaymadım. Ben sizden rahatsız olmuyorumki. Neden yoksayayım ?

Alıntıyı ben yapmadım sen alıntı yaptın benim mesajımdan; ben zaten sözümü söylemiştim‚ herhangi bir şey de sormamıştım.

Sözünüzü söylediniz sonrasında ben zaten gerek görmediğim için cevap yazmadım. :-)
Konunun bütünlüğüne uygun şekilde bir fotoğraf koyup altına "devam" yazdım. Üzerinize alınacak bir durum da yoktu. Zaten üzerinize alınmanız gerekse emin olun sizi alıntılarım. Yoksa forumda yazılan her text size mi ithafen yazılıyor da ben mi bilmiyorum ?
Kısacası‚ siz benden alıntı yaptınız. Ben değil. Yukarıya daha dikkatli bakmanızı tavsiye ederim.

Saygılar

[alıntı yap]

Ankara_Fenerbahçe - 13.01.2020 13:52

Mesajı Gönderen: Ortega1987:cLink:5314236

Konuyu uzatmayacağım çünkü konudan sapılıyor.

Şu ana kadar kimseyi yoksaymadım. Ben sizden rahatsız olmuyorumki. Neden yoksayayım ?

Sözünüzü söylediniz sonrasında ben zaten gerek görmediğim için cevap yazmadım. :-)
Konunun bütünlüğüne uygun şekilde bir fotoğraf koyup altına "devam" yazdım. Üzerinize alınacak bir durum da yoktu. Zaten üzerinize alınmanız gerekse emin olun sizi alıntılarım. Yoksa forumda yazılan her text size mi ithafen yazılıyor da ben mi bilmiyorum ?
Kısacası‚ siz benden alıntı yaptınız. Ben değil. Yukarıya daha dikkatli bakmanızı tavsiye ederim.

Saygılar

Ben bir daha baktım uyarı üzerine‚ bugün yukarı taşınan bu konuda benden ilk alıntıyı sen yapmışsın:

mesaj numarası 54
13.01.2020 11:48

Benden de saygılar.

[alıntı yap]

Ortega1987 - 13.01.2020 14:10

Mesajı Gönderen: Ankara_Fenerbahçe:cLink:5314241

Ben bir daha baktım uyarı üzerine‚ bugün yukarı taşınan bu konuda benden ilk alıntıyı sen yapmışsın:

mesaj numarası 54
13.01.2020 11:48

Benden de saygılar.

Bu mesaji yazmak icin ya benim bir onceki postumu okmamis olmaniz ya da egoma zarar gelmesinde ne olursa olsun seklinde bir dusunce yapiniz olmali. Ikinci secenek bu tartisma kulturu ile ilgili yazdiginiz tum cumlelerle celisiyor.

Ilk alintiyi yaptigimi zaten yazmistim. Hatirlatmaniza gerek yoktu. Konuyu kapattigimi ve cevap vermedigimi de yazdim dikkatli okursaniz. Zaten dikkatli okuyup‚ olayi anlayabilecek kapasitede oldugunuzdan da eminim.

Ama o ego varyaaa... Insani yer bitirir..

Hakli cikma sevdanizda basarilar diliyorum.

[alıntı yap]

Ankara_Fenerbahçe - 13.01.2020 14:18

Mesajı Gönderen: Ortega1987:cLink:5314247

Bu mesaji yazmak icin ya benim bir onceki postumu okmamis olmaniz ya da egoma zarar gelmesinde ne olursa olsun seklinde bir dusunce yapiniz olmali. Ikinci secenek bu tartisma kulturu ile ilgili yazdiginiz tum cumlelerle celisiyor.

Ilk alintiyi yaptigimi zaten yazmistim. Hatirlatmaniza gerek yoktu. Konuyu kapattigimi ve cevap vermedigimi de yazdim dikkatli okursaniz. Zaten dikkatli okuyup‚ olayi anlayabilecek kapasitede oldugunuzdan da eminim.

Ama o ego varyaaa... Insani yer bitirir..

Hakli cikma sevdanizda basarilar diliyorum.

Bu ego konusunda yazdıkların oldukça anlamsız olmuş.

Benden ilk alıntıyı yapmışsın konu bundan ibaret; çok net; hiç çelişki yok; mesaj no 54.

Burada üyelerin " kapasite" değerlendirmesini yapmaya hiçbir üyenin hakkı ve yetkisi yoktur.

Şimdi de devam etmeyeceğini bildirdiğin halde alıntı yapmaya devam etmektesin; çelişkili bir durum.

"Haklı çıkma sevdam" yok çünkü zaten haklı olacak bir konu yok ortada.

Benim bu başlığa bugün yazdığım ilk mesajım şudur ve başlık sahibine değil genele yazılmıştır:

Mesajı Gönderen: Ankara_Fenerbahçe:cLink:5314211

Fenerbahçe´nin en büyük düşmanı "Hep Destek Tam Destek" zihniyetidir.

Bu zihniyet‚ uzun yıllar önce tepkisini gösteren‚ hakkını arayan‚ kulübün değerini asla düşürmeyen‚ vasata razı olmayan‚ protesto eden birçok Fenerbahçe taraftarını mutasyona uğratıp biat eden taraftar haline getirmiştir.

Bu mutlaka değişecek ve Fenerbahçe taraftarı yine hakkını aradığı günlere dönecektir.

Sabırsızlıkla o günleri bekliyorum.

[alıntı yap]

Ortega1987 - 13.01.2020 15:10

Mesajı Gönderen: Ankara_Fenerbahçe:cLink:5314251

Bu ego konusunda yazdıkların oldukça anlamsız olmuş.

Benden ilk alıntıyı yapmışsın konu bundan ibaret; çok net; hiç çelişki yok; mesaj no 54.

Burada üyelerin " kapasite" değerlendirmesini yapmaya hiçbir üyenin hakkı ve yetkisi yoktur.

Şimdi de devam etmeyeceğini bildirdiğin halde alıntı yapmaya devam etmektesin; çelişkili bir durum.

"Haklı çıkma sevdam" yok çünkü zaten haklı olacak bir konu yok ortada.

Benim bu başlığa bugün yazdığım ilk mesajım şudur ve başlık sahibine değil genele yazılmıştır:

Mecburen devam ettiriyorsunuz. Çünkü artık komik olmaya başladı.
Tüm yazılanlardan sıyırıp soruyorum. Ben sizden ilk alıntıyı yaptıktan ve konuyu kapattıktan sonra yazdığım her şey size ithafen mi yazılmak zorunda ?

Ben bir resim koyup "devam" yazdım. Sizde alıntılayıp yorum yazdınız. Beni sizi alıntılamakla üstüne itham ettiniz. Sonra da farklı yerlere çekmeye çalışıyorsunuz. Bu kadar basit. Neyseki ortada yazılan bir yazı var. Yoksa inkar da edebilirdiniz.

[alıntı yap]

Ankara_Fenerbahçe - 13.01.2020 15:13

Konu kapanmıştır. Açıklamalarım üstte mevcuttur. Yazdıklarımın tümü virgülüne kadar doğrudur.

Mesajı Gönderen: Ortega1987:cLink:5314273

Mecburen devam ettiriyorsunuz. Çünkü artık komik olmaya başladı.
Tüm yazılanlardan sıyırıp soruyorum. Ben sizden ilk alıntıyı yaptıktan ve konuyu kapattıktan sonra yazdığım her şey size ithafen mi yazılmak zorunda ?

Ben bir resim koyup "devam" yazdım. Sizde alıntılayıp yorum yazdınız. Beni sizi alıntılamakla üstüne itham ettiniz. Sonra da farklı yerlere çekmeye çalışıyorsunuz. Bu kadar basit. Neyseki ortada yazılan bir yazı var. Yoksa inkar da edebilirdiniz.

[alıntı yap]

Ortega1987 - 18.01.2020 22:51

Uzunyalayanin anasini mi yaptik noldu kudurmus bu kopek ?
Aykutunuza bir size iki ulan! sizin devriniz bitti reziller.

[alıntı yap]

muratlist - 18.01.2020 23:13

bunlar tetikçiler

ya tetiği çektiren.?

[alıntı yap]

TAŞOVALI - 18.01.2020 23:27

Mesajı Gönderen: Ortega1987:cLink:5317607
Uzunyalayanin anasini mi yaptik noldu kudurmus bu kopek ?
Aykutunuza bir size iki ulan! sizin devriniz bitti reziller.

siz de hazırsınız hemen sazan gibi herşeye atlamaya
Zeki´nin de çok şeyindeydi Aykut-Ersun-Ali Koç vs...
Zeki dediğin adam(!) Aykut hocanın 2011 şampiyonluğuna devamlı bok atan adamın teki...
o görevdeyken demediğini bırakmıyordu..O zaman Ersun´u yalıyordu..
Bugün Ersun hoca gitsin bir başkası gelsin‚ bu defa da Ersun´u yalamaya başlayacak..

sanki Aykut hocayı çok sevdiğinden devamlı gündeme getiriyor‚
adamın amacı F.Bahçe taraftarını bölmek..
bu kadar mı uzaksınız bazı gerçeklere ?

[alıntı yap]

Ortega1987 - 19.01.2020 11:08

Mesajı Gönderen: TAŞOVALI:cLink:5317671

siz de hazırsınız hemen sazan gibi herşeye atlamaya
Zeki´nin de çok şeyindeydi Aykut-Ersun-Ali Koç vs...
Zeki dediğin adam(!) Aykut hocanın 2011 şampiyonluğuna devamlı bok atan adamın teki...
o görevdeyken demediğini bırakmıyordu..O zaman Ersun´u yalıyordu..
Bugün Ersun hoca gitsin bir başkası gelsin‚ bu defa da Ersun´u yalamaya başlayacak..

sanki Aykut hocayı çok sevdiğinden devamlı gündeme getiriyor‚
adamın amacı F.Bahçe taraftarını bölmek..
bu kadar mı uzaksınız bazı gerçeklere ?

Her aykuta sovuldugunde sazan gibi atlayan sizsiniz gordugum kadariyla
Aykut denen kımıl zararlisi o kadar buyuk kotulukler yaptiki bu takima herhangi bir kanalda ovuldugunde sinirlniyorum. Uzunyalayan ovdugunde iki kati sinirleniyorum. Devri coktan bittigi icin Aykuta soverek taraftar ikiye bolunmez endiseye gerek yok.

[alıntı yap]

7 / 9