Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu
Eyy FENERBAHÇELİ ! Düşmanını Tanı..
8 / 9
  Ortega1987 - 17.05.2020 00:17

Uc bes gune bu hiyarlar yine ortaya cikacak. Hatirlatmakta fayda var.
Ali baskan futbolu gectim bari bu kopekleri sustur.

[alıntı yap]

ElEmperador - 17.05.2020 00:46

Mesajı Gönderen: Ortega1987:cLink:5357236
Uc bes gune bu hiyarlar yine ortaya cikacak. Hatirlatmakta fayda var.
Ali baskan futbolu gectim bari bu kopekleri sustur.

Yapamıyor‚ yapamayacak.
Ya da yapmak istemiyor.
Önce Fenerbahçe diyemiyor.
Hiçbirisi önce Fenerbahçe diyemiyor.
Bu da camianın kapasitesizliği.

[alıntı yap]

Karate Kid - 17.05.2020 05:33

Mesajı Gönderen: ZEUS_35:cLink:5308829
Ben bu kenetlenmeyi‚ birlik olmamız gerektiğini aylardır yazıyorum forumda. Ama bazı aklıevveller bu Fenerbahçe düşmanlarının ekmeğine yağ sürmekten başka bir misyon üstlenmeyerek bu tuzağa ortak oluyorlar. Üstelik bizim gibi düşünenleri Polyanacılık yapmakla itham ediyorlar.

zaman dik durma ve Atamizin yolundan yurume zamanidir.

[alıntı yap]

ZEUS_35 - 18.05.2020 02:12

Mesajı Gönderen: Karate Kid:cLink:5357250

zaman dik durma ve Atamizin yolundan yurume zamanidir.

Her zaman...

[alıntı yap]

FenerEmrah - 18.05.2020 04:18

Mesajı Gönderen: besyoo7:cLink:5308858
lütfen rıdvanı da ekler misiniz listeye?

Rıdvan a Fenerbahçe düşmanı demek için önce onun tırnağı kadar bu kulübe hizmet etmen gerekir.

Bunu söylemek terbiyesizlik değil ahlaksızlıktır.

Rıdvan Dilmen benim ve benim gibi milyonlarca insanın Fenerbahçeli olmasını sağlamış bir idoldür.

Yazarken sadece parmaklarınızı değil beyninizi de kullanın...

[alıntı yap]

FbErikli - 18.05.2020 08:02

Mesajı Gönderen: FenerEmrah:cLink:5357305

Rıdvan a Fenerbahçe düşmanı demek için önce onun tırnağı kadar bu kulübe hizmet etmen gerekir.

Rıdvan Dilmen benim ve benim gibi milyonlarca insanın Fenerbahçeli olmasını sağlamış bir idoldür.

Federasyon başkanı olmak için kendi çıkarlarını Fenerbahçe çıkarlarından üst tutan Rıdvan´dan mı bahsediyorsunuz. Federasyon başkanlığının Gs seviciliği yapmaktan geçtiğini düşünüp Gs ye methiyeler düzen Rıdavan´dan mı bahsediyorsunuz.

Peki Fenerbahçe rıdvana ne verdi. 103 gollü şampiyonluk dışında doğru düzgün faydalanamadığımız Rıdvan´a hep sahip çıktı. Hiç bir başarısı yokken teknik direktör yaptı. Yıllarca Fenerbahçe´li Rıdvan olarak milyon dolarlık sözleşmeler imzaladı tvlerle. Tarafsız olacağım sözleşme kapacağım Gs´ye sallarsam işimden olurum diye hep Fenerbahçe´ye salladı bir nevi şeytanlık yaptı. Selçuk Yula ile Rıdvan´ı bir karşılaştırın derim fikriniz değişecek.

[alıntı yap]

besyoo7 - 18.05.2020 13:09

Mesajı Gönderen: FenerEmrah:cLink:5357305

Siz bana terbiyesiz ya da ahlaksız diyemezsiniz. Rıdvan 1 numaralı Fenerbahçe düşmanı olduğunu tüm Türkiyeye göstermiştir. Geçmişteki sportif başarıları onun ilelebet Fenerbahçe´ye iyi hizmet edeceğini göstermez. Sabit fikrinizden çıkın. Siz ve sizin gibilerin camianın evladı takıntısı yüzünden bu hallerdeyiz.

O zaman Nihat Özdemir de kraldır. Mehmet Ali Aydınlar da çok büyüktür. Geçiniz. Konuşmanıza da dikkat ediniz. Haddinizi aşmayınız. Sizin Fenerbahçeli olmanızı sağlamış idol‚ yaptığı tüm yanlışlara rağmen hala sizin tarafınızdan bu denli hayranlık besleniyorsa‚ beynini kullanmayan sizsiniz.

[alıntı yap]

tolga73 - 18.05.2020 13:51

İşte Fenerbahçe efsanesi Rıdvan.

Mesaj tolga73 tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

CTS1907 - 18.05.2020 14:10

Aykut‚ Rıdvan‚ Oğuz´un 1990 yıllarda takımın dibine nasıl torpil koyduklarını da unutulmaz. 1988-89 şampiyonluğunda inanılmaz başarılar elde edildi‚ daha sonra takımın menfaatinden çok kendi gelecekleri için her yeni geleni antrenör ve bunlara katılmayan veya istemedikleri her oyuncuyu yediler.
Futbolcuların çok küçük bir azınlığı gerçekten bir takım taraftarıdır‚ aksi halde çocukluk ve ilk gençlik yıllarından bir takım tutmuş olabilirler ancak ileride çıkarları ile bu devre dışı kalır.

[alıntı yap]

Ortega1987 - 18.05.2020 14:43

Mesajı Gönderen: besyoo7:cLink:5357316

Siz bana terbiyesiz ya da ahlaksız diyemezsiniz. Rıdvan 1 numaralı Fenerbahçe düşmanı olduğunu tüm Türkiyeye göstermiştir. Geçmişteki sportif başarıları onun ilelebet Fenerbahçe´ye iyi hizmet edeceğini göstermez. Sabit fikrinizden çıkın. Siz ve sizin gibilerin camianın evladı takıntısı yüzünden bu hallerdeyiz.

O zaman Nihat Özdemir de kraldır. Mehmet Ali Aydınlar da çok büyüktür. Geçiniz. Konuşmanıza da dikkat ediniz. Haddinizi aşmayınız. Sizin Fenerbahçeli olmanızı sağlamış idol‚ yaptığı tüm yanlışlara rağmen hala sizin tarafınızdan bu denli hayranlık besleniyorsa‚ beynini kullanmayan sizsiniz.

Selçuk Yula rahmetli çok çok iyi Fenerbahçe´liydi. Ben okul açıktayken o da staddaki FBTV stüdyosundan maçları izlerdi. Uzaktan görürdüm hep. Rıdvan´la aynı cümlede bile geçmesi abes.

İslam Çupi ardından Selçuk Yula‚ sonrasında düzgün biri gelmedi malesef.
Abdülkerim Durmaz televizyonda savunuyor ancak onun da gazeteci kimliği yok malesef.

Mesaj Ortega1987 tarafından düzenlenmiştir...

Mesaj Ortega1987 tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

8 / 9