Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu
Eyy FENERBAHÇELİ ! Düşmanını Tanı..
9 / 9
  ElEmperador - 18.05.2020 17:18

Mesajı Gönderen: besyoo7:cLink:5357316

Siz bana terbiyesiz ya da ahlaksız diyemezsiniz. Rıdvan 1 numaralı Fenerbahçe düşmanı olduğunu tüm Türkiyeye göstermiştir. Geçmişteki sportif başarıları onun ilelebet Fenerbahçe´ye iyi hizmet edeceğini göstermez. Sabit fikrinizden çıkın. Siz ve sizin gibilerin camianın evladı takıntısı yüzünden bu hallerdeyiz.

O zaman Nihat Özdemir de kraldır. Mehmet Ali Aydınlar da çok büyüktür. Geçiniz. Konuşmanıza da dikkat ediniz. Haddinizi aşmayınız. Sizin Fenerbahçeli olmanızı sağlamış idol‚ yaptığı tüm yanlışlara rağmen hala sizin tarafınızdan bu denli hayranlık besleniyorsa‚ beynini kullanmayan sizsiniz.

Katılıyorum.
Kimse kimseye ahlaksız diyemez.
Bu kelime‚ sinkaflı küfürle eşdeğerdir.
Fikrine katılmıyorum bu sebepten dolayı de‚ geç.
Ne demek ahlaksız?

[alıntı yap]

Yolcum - 19.05.2020 12:46

Kimsenin Fenerbahçeliliğini sorgulayamayız ama Fenerbahçe´de meşhur olan bazı yorumcular‚ antranörler‚ hatta yıllarını vermiş yöneticiler bu klüpte emeklerinin karşılığını maddi ve manevi olarak fazlasıyla almıştır‚ Fenerbahçenin bunlara bir borcu yoktur.

Günümüzde bazı isimlerin Fenerbahçede yaşadığı başarıları‚ Fenerbahçeli adı altında kullanıp bazı mevkilere‚ daha iyi şartlara ulaşmak için araç olarak kulladığını görmek içinde alim olmaya gerek yok.

[alıntı yap]

AlkAnelka - 19.05.2020 13:40

Nihat Özdemir

[alıntı yap]

9 / 9