Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu
Türk Futbolu´nda bir Makyavelist: Sementha´nın Hikayesi...
2 / 6
  SquallFeNeR - 26.09.2019 10:36

Annesi keşke o gece başım ağrıyor deseydi..

Bunlar bilinen sicili ya bilinmeyen daha neler vardır neler..

[alıntı yap]

SerdarG - 26.09.2019 12:30

Mesajı Gönderen: hhakman:cLink:1757964
Başlığı sabitlemek güzel olmuş

+1907

[alıntı yap]

ElEmperador - 27.09.2019 11:10

Mesajı Gönderen: murat ertan:cLink:1758579
başrolde bu sahtekar var gibi bir algı var ama aslında başrol g.sarayın. bu fatih gs futbolcusu olduğu için sonrasında gs teknik direktörü olduğu için karaktersizliğinin sonucu olarak ettiği kavgalar‚yaptığı tehditler velhasıl işlediği tüm adli ve idari suçlar bir şekilde cezai işleme uğramıyor yada verilen cezalar azaltılıyor. gs´nin çıkarları söz konusu olduğu için bu şehir magandası ne yapsa‚ hangi suçu işlese bir şekilde yırtıyor. g.saray bu kadar rahat istediğini yaptıramıyor olsa fatih efendinin takkesi düşer keli görünür.

Mesaj murat ertan tarafından düzenlenmiştir...

Dogru‚ ben de bunu belirtmistim baska bir baslikta.Ayrica butun pis islerini buna yaptirtiyor.

[alıntı yap]

BaY-FB - 27.09.2019 13:15

Siyasiler değişiyor partiler değişiyor ama iktidarın gsyi kollaması hiç değişmemiş.Kim gelirse gelsin gs hep korunan kollanan olmuş.

[alıntı yap]

-sB- - 27.09.2019 13:45

Türk futbol tarihinin değil Türkiye Cumhuriyetinin gördüğü en büyük haysiyetsiz pisliklerden biri.

Sicil derken bunları diyordu işte başkan leş herif leşşş.

[alıntı yap]

sakar_sirin - 27.09.2019 14:44

Koruyup kollayanlarında sicilini...

[alıntı yap]

koyu bilal - 27.09.2019 15:20

eline sağlık renkdaş çok kapsamlı bir çalışma olmuş medyada da şu konuları haber yaptırabilsek ne güzel olur bunun yaptıklarının 4 te 1 ini normal bir vatandaş yapmış olsa sittin sene içerden çıkamazdı nasıl oluyorda bu kadar dokunulmaz oluyor çok tuhaf ama bu sezon sözün bittiği yerdeyiz başta Ali başkana kızıyorduk bunun tazminatı konusundaki açıklamalarına ama bence doğru yoldan gidiyor varolan bir algı var yavaş yavaş o algı kırılacak ve tarator yok olup gidecek yada kendi kendisini imha edecek

[alıntı yap]

Morwenath - 27.09.2019 20:07

Adli teşkilatlarda bu tip adamlara "malum şahıs" denir...

Bu bana ülke çapında malum oldu...

[alıntı yap]

Alex69 - 27.09.2019 21:47

Arkadaslar çok enteresan bir çalışma buldum internette buyrun sicili bozuk camianin tarihi boyunca ne 3 kagitçiliklar ne sikeler yapmış dünyada esi benzeri yoktur herhalde !

Bunların kirli düzenini yikmazsak gerçekten bize yazıklar olsun !

http://golsmacservis.blogspot.com/2011/07/tff-bunlar-da-arastr-1-galatasaray.html

[alıntı yap]

green1907 - 27.09.2019 23:28

Demek ki sicili bozuk lafı en hafif tabir olmuş bu sahte kabadayıya.

[alıntı yap]

2 / 6