Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu
Türk Futbolu´nda bir Makyavelist: Sementha´nın Hikayesi...
3 / 6
  koyu bilal - 28.09.2019 10:50

Mesajı Gönderen: green1907:cLink:1758610
Demek ki sicili bozuk lafı en hafif tabir olmuş bu sahte kabadayıya.

yalnız bugüne kadar kimse Ali KOÇ gibi bu çakma İtalyan mafya bozuntusuna bu şekilde hitap etmedi Ali KOÇ bence çok akıllı bir manevra ile yaptığı açıklamalarla terimin aklını karıştırdı ki hepsinde haklıdır terim de hata üstüne hata yapıyor esas bu akşam yenelim daha ne cezalar alacak tüm Türkiye onun gerçek yüzünü o zaman görecek. İşler biraz daha kötü gitmeye başlasın 6s de medyayı görün bizim hiç uğraşmamıza gerek kalmayacak kendi kendini imha edecek bu.

[alıntı yap]

tarık onur 12 - 28.09.2019 11:53

Soyunu sopunu‚sicilini sktiğimin piçi

[alıntı yap]

Semih - 28.09.2019 15:32

sicili bozuk değil‚sicili rezalet ötesi‚bozuk kelimesi yetersiz bu mafyozu tarif etmek için!

devamlı suç işleyen herifin ismi statlara verilmiş‚ben buna yanarım.

[alıntı yap]

Alex69 - 29.09.2019 21:47

Mesajı Gönderen: tarık onur 12:cLink:1758616
Soyunu sopunu‚sicilini sktiğimin piçi

[alıntı yap]

Alex69 - 29.09.2019 21:49

Mesajı Gönderen: Semih:cLink:1758617
sicili bozuk değil‚sicili rezalet ötesi‚bozuk kelimesi yetersiz bu mafyozu tarif etmek için!

devamlı suç işleyen herifin ismi statlara verilmiş‚ben buna yanarım.

[alıntı yap]

sarılacivert01 - 29.09.2019 23:12

Galatasaray´ın eski futbolcusu Frank de Boer‚ kariyeri ve A Milli Takım teknik direktörü Fatih Terim´le ilgili konuştu. Son olarak Inter´i çalıştıran Hollandalı teknik adam‚ verdiği bir röportajda "Çalıştığım teknik adamlardan hep bir şeyler öğrendim Terim´den ise nasıl oynanılmayacağını öğrendim" diye konuştu.
öğrenmek sayılır" diye konuştu.
TAM ANLAMIYLA GERÇEK MEGOLOMAN´

De Boer‚ eski teknik direktörü için "Kendisi futboldan çok dış görüntüsüyle ilgilenirdi. Benim hiçbir yerde görmediğim bir şeydi. Yarım sezonluk bir dönemde aynı kıyafetle diğer antrenmana çıktığını görmedim. Bu gerçekten inanılmazdı. Tam anlamıyla gerçek bir megolomandı" ifadelerini kullandı.

AKILLARA PİRLO´YU GETİRDİ

İtalya´nın efsane futbolcularından Andrea Pirlo da‚ ´I Think Therefore I Play´ (Düşünüyorum öyleyse oynayabilirim) kitabında‚ 2001-2002 sezonunda Milan´dayken teknik direktörlüklerini yaptığı Fatih Terim ile ilgili çarpıcı ifadelere yer vermişti.

Pirlo´nun kitabında yer alan ilgili bölümler şöyleydi:
Fatih Terim oldukça dikkat çekici ve kurallara alerjisi varmış gibi gözüken garip bir insandı. Daha en başında Milan´da uzun süre görev yapamayacağı oldukça belliydi ve kısa bir süre sonra da kovuldu.
Terim Milan´dan önce‚ canının istediği her şeyi yapabildiği‚ daha düşük profilli takımlarda görev almıştı ama burası Milan´dı. Burada bazı hareketlerin tolere edilmeyeceğini herkes bilirdi.

´JOHN TRAVOLTA GİBİ GARİP‚ CAFCAFLI VE RENKLİ KIYAFETLER GİYERKEN GÖRÜYORDUK´

Mesela; öğle yemeğine canı isteyince geç katılıyordu. AC Milan´ı temsil etmesi gereken resmi aktivitelere kravat takmadan gelebiliyor; sonra bu aktivitelerden‚ evinde ´Biri bizi gözetliyor´ seyretmek için kimseye haber vermeden erkenden ayrılıp (Milan kulübünün CEO´su ve başkan yardımcı sı) Galliani´yi masasında tek başına bırakıyordu. Kendisini tesislerde John Travolta gibi garip‚ cafcaflı ve renkli kıyafetler giyerken görüyorduk.

Mesaj sarılacivert01 tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

agustos - 30.09.2019 13:24

Başlık sabitlenmiş süper olmuş. Bundan sonra gelişecek olayları da arkadaşlarımız devam ettirmeli zira; huylu huyundan vazgeçmez‚edepsizlikleri diz boyu.

[alıntı yap]

FBamigo - 02.10.2019 15:48

Mehmet Agar & Feto arkasinda oldugu muddetce Sementha daha cok pislik yapacaktir.

Mesaj FBamigo tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

yalcin - 02.10.2019 21:21

Istedigimiz kadar mucadele edelim‚ Umit Ozat gibi bizde kaptanlik yapmis bir adam cikip bu sekilde aciklama yapiyor. Once icimizdeki hainleri temizlemek lazim.

[alıntı yap]

hhakman - 29.10.2019 21:06

Klinik olarak tanı koymak gerekirse bipolar 1 bozukluk ve hubristik belirtiler taşıdığını söyleyebilirim. Hubristik belirtilerin bazıları bipolarlıktan da kaynaklanıyor.

[alıntı yap]

3 / 6