Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu
Bu yıl lig iptal olur
1 / 93
  Oric - 12.03.2020 16:59

Kötüyü çağırmak istemem ama önümüzde bizden önce aynı süreçleri yaşamış 117 ülke var‚ İran‚ İtalya‚ İspanya nüfus ve yaşam biçimi olarak bize benzer ülkeler. Hepsinde işler sarpa sardı‚ er ya da geç tüm ligler süresiz tatil ve hala iptal edilecek.

Spor konuşmaya mecalimiz ve keyfimiz kalmayacak ama bu forumda kulübün geleceğini tartışırken bu yılı "yok" sayabiliriz diye yazıyorum

[alıntı yap]

Semih - 12.03.2020 17:06

tüm ligler iptal olmalı.hiçbir şey insan hayatından degerli olamaz.

[alıntı yap]

tolga73 - 12.03.2020 17:15

Galatasaray´ı önce lider yaparlar sonra mevcut puan durumu ile ligleri tescil ediyoruz derler.

[alıntı yap]

surlarprensi - 12.03.2020 17:17

Hele 6s bir avantajı yakaladsin öne geçsin bak seyircisiz maçlar‚ vs başlar.

[alıntı yap]

ddex - 12.03.2020 17:24

Yav ne alakası var‚ ligleri iptal eden ülkelerde her gün 200-300 yeni vaka çıkıyor ortaya.

[alıntı yap]

Bam-Bam - 12.03.2020 17:28

Şuan böyle bir durum olmadığı gibi‚ sınırların kapalı olmasından bizde o kadar hızlı yayılma olasılığı da yok.

Evröpa´da sınır mınır yok ki‚ herkes oradan oraya geçiyor serice. Yayılma hızlı olur oralarda.

[alıntı yap]

Oric - 12.03.2020 17:28

Tamam 3-4 hafta önce 1 vaka ile başladı onlar da

Umarım bugüne kadar diğer ülkelerde yaşananlara bir istisna oluruz‚ tüm kalbimle istiyorum

Mesaj Oric tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

TR-CaPTaiN - 12.03.2020 17:30

İptal diye bir şey olmaz. Ertelenir‚ nihayetinde şampiyon olan kupayı alır. Sıralamaya göre gelirlerini elde eder‚ Avrupa katılım hakkı verilir. Bu yılı nasıl yok sayıyoruz ben anlamadım. Virüsten dolayı ligi kapattık demezler‚ belli bir takvime göre ertelenir.

[alıntı yap]

Oric - 12.03.2020 17:36

Nisan başında liglerin tatil edildiğini düşün ve süreç iyileşmediğini‚ Haziran ayına kadar bu aranın devam ettiğini‚ ağustos ayında takımlar dağılmış‚ ekonomik güçlük içinde‚ bazı sporcularını kaybetmiş (illa ölmesi gerekmiyor ama adam ülkesine dönmüş). Bu noktada bir sonraki sezonu mu başlatırsın‚ mevcudu mu bitirirsin‚ çok değişik senaryolar göreceğiz.

[alıntı yap]

GÖKTÜRK - 12.03.2020 17:43

Mesajı Gönderen: Oric:cLink:5351887
Nisan başında liglerin tatil edildiğini düşün ve süreç iyileşmediğini‚ Haziran ayına kadar bu aranın devam ettiğini‚ ağustos ayında takımlar dağılmış‚ ekonomik güçlük içinde‚ bazı sporcularını kaybetmiş (illa ölmesi gerekmiyor ama adam ülkesine dönmüş). Bu noktada bir sonraki sezonu mu başlatırsın‚ mevcudu mu bitirirsin‚ çok değişik senaryolar göreceğiz.

belki kıyamet günü gelir ve dünya yok olur.

[alıntı yap]

1 / 93