Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu
Ersun Yanal ile Devam Edilmeli!
10 / 10
  umidoo - 23.05.2020 01:18

Mesajı Gönderen: doct:cLink:5357404

Jailson´u stoper oynattı‚
Rami´yi hazırlayamadı‚
Tolga Alper ve Tolgay´ı oynattı.
Eğri oturup doğru konuşalım.
Bu takımın sağ beki sakat‚ sakat sakat orada oynattı.
Isla sakat ve cezalı‚ yerinde Ozan´ı oynattı.
Emre sakat ve yaşlı.
Serdar haricinde alınan stoperler ağır‚ Falette geldi ilk maçta sakatlandı.
Hücum gücünü oluşturan Mosses sakat ve satıldı. Gary sakat.Vedat sakat sakat oynuyor.
Hücum gücün sıfır. Defans sadece cinconun şutladığı Serdar‚
Bek yok.
Bunlara ilaveten hakemlerin yaptıkları var ve‚

Ersun Yanal başarısız...
El insaf!

renkdas bu kadar sakat varsa bunun suclusu da ben miyim? ben mi antremanlari yaptirdim yada transferleri? ben mi aldirdim tolgayi zankayi falettei yada mevlutu?

ben de ersun yanalin basarili olmasini cok istedim burda defalarca yazdim gecen sene ersun gelmeli diye....ama olmadi iste her mac dondu dolasti stopere jailsonu kanatlara da onliberolari koydu!!!
ersun hoca beceremediginde jailson yerine baska oyunculara sans verse ve onlarda basarisiz olsa derdik ki hoca ne yapsin...

su kadroyu elestirmekte olayin realitesine cok uzak sivasin onliberosu fatih bjknin 5.stoperi idi kiralik geldi sivasa...sivas uzerimizde...gsnin stoperi donk el bombasindan farksiz bir karakter. gsnin en iyi yerlisi omer bayram burdan hesap et. tsnin stoperleri ehh iste vasat alti adamlar.

sampiyonluga oynayan bir takim 7 mac ust uste kazanamazsa hocasi gider bu kadar basit.

[alıntı yap]

umidoo - 23.05.2020 01:37

arkadaslar gecen sene slimani‚ ayew‚ benzia‚ kalede harun ile 19 macta 32 puan topladi mac ortalama puani 1.68
bu sene kaleye altay gecti (ersun hoca cok istedi) ortasahaya gustavo gibi 1.sinif oyuncu transfer edildi. kanatlara deniz ve rodriges transfer edildi ileriye ise 10 numara kruse ve onunde vedat!!!
bu sene ise ersun hoca 24 macta sadece 39 puan toplayabildi mac ortalama puani sadece 1.62 gecen seneden bile daha kotu...

allah askina ne olmasi gerekiyor sizin de elestirmeniz icin...ersun hoca burda olsa kendisini sizin kadar bile savunmaz.

tamam takim vasat... rakiplerimizinde vasat ama
tamam kadro eksik... hangi rakibimizin kadrosu tam?
tamam hakemler icimizden gecti...her sezon gecmiyorlar mi?

gecen sezondan bile daha az puan toplayan hocayi elestirelim bir zahmet arkadaslar.

[alıntı yap]

doct - 23.05.2020 09:32

Mesajı Gönderen: umidoo:cLink:5357507
arkadaslar gecen sene slimani‚ ayew‚ benzia‚ kalede harun ile 19 macta 32 puan topladi mac ortalama puani 1.68
bu sene kaleye altay gecti (ersun hoca cok istedi) ortasahaya gustavo gibi 1.sinif oyuncu transfer edildi. kanatlara deniz ve rodriges transfer edildi ileriye ise 10 numara kruse ve onunde vedat!!!
bu sene ise ersun hoca 24 macta sadece 39 puan toplayabildi mac ortalama puani sadece 1.62 gecen seneden bile daha kotu...

allah askina ne olmasi gerekiyor sizin de elestirmeniz icin...ersun hoca burda olsa kendisini sizin kadar bile savunmaz.

tamam takim vasat... rakiplerimizinde vasat ama
tamam kadro eksik... hangi rakibimizin kadrosu tam?
tamam hakemler icimizden gecti...her sezon gecmiyorlar mi?

gecen sezondan bile daha az puan toplayan hocayi elestirelim bir zahmet arkadaslar.

Gustavo Emre sakatlanınca geldi.
Rodriges en önemli maçlarda sakat.
Kruse bana göre tam fiyasko.
Rakipleri yıldıran sadece iki oyuncu vardı.
Birisi Vedat‚ o da sakatlıktan sonra performans düşüklüğü yaşadı‚
Diğeri gamsız Mosses‚ transfer dedikoduları çıkınca faydalanmamız mümkün olmadı.

Takım hiç bir zaman tam kadro olamadı.
Hasan Ali müzmin sakat‚ Dirar sakatlığına rağmen oynadı‚
Isla kaç maç oynayabildi‚
Ya Falette‚
Müzmin sakat Serdar bile daha fazla katkı verdi.
Ferdi‚Deniz‚ belki Tolgay‚ ancak yedek olabilirler.
Alper‚ Mevlüt‚ Zajc‚ Tolga resmen safra‚
Kalecimizin de çok hataları oldu.
Jailson hiç bir yerde tam manası ile katkı veremiyor.
Ne orta saha‚ne kanat‚ ne de defans.
Hızı ve kesiciliği dolayısı ve Gustavo yorulunca stopere geçebilir diye‚ stoper olarak denendi‚
Orada da çok hataları oldu.

[alıntı yap]

CTS1907 - 23.05.2020 11:34

Ayrıla eski TD geri gelmesi halinde güven kaybı olduğu için oyuncuların saygısı neredeyse olmaz. TD koltuğu hep tartışılacağı için otorite ve güven sağlaması çok zor olur. Eldeki oyuncuların tamamının gönderilmesi gerekir ki bu bile yetmeyebilir‚ yada TD tartışılmayacak biri olması gerekir‚ bu ise bizde imkansız.

[alıntı yap]

Berkay64 - 23.05.2020 12:05

Ersun Yanal yanlış bir dönemde yanlış şekilde geldi geri.

Ali Koç Ersun hoca´ya hiç bi zaman güvenmedi. Normalde bir yönetim ile hoca arasında olması gereken ilişki bariz şekilde yoktu aralarında.

Her şeye rağmen tarihimizin en kötü sezonunda bizi dipten alıp‚ rezil olmayacağımız bir yerlerde bitirmemizi sağladı.

Bu sene şanssızlıklar da oldu ama Ersun hoca da çok hata yaptı. Neden yaptı o hataları bilmek zor. (Kendi performansı mı düştü artık yoksa yönetimle olan sorunlar da sebep mi oldu?) Şimdi değil ama ileride bir Ersun Hoca dönemi daha olacaktır bence. O zaman daha net anlarız her şeyi

[alıntı yap]

mehmetkara75 - 23.05.2020 12:35

Mesajı Gönderen: limonbalik:cLink:5357488
ya bu takım ankaragücüne yenildi ankaragücü.hatta kayserispora yenildi.bunlar ligin son 2 sırasında yer alan gördüğüm en kötü süper lig takımları.40 yaşını geçmemiş 11 adam toplasak en kötü berabere kalırdık bu 2 takımla bırakın abi hakem makem.önce savunmaya yüzümüz olsun.ligin en dandik 2 takımını yen önce derler adama.hakem hataları var mı ? hata değil direk kasıt var direk aleni bir şekilde doğrandık ama biraz da hocayı bi sorgulayın şu alt sıra takımlarına bu kadar puan vermek akıl dışı

Şu saydığın maçları tekrar izle bakalım nasıl puan kaybetmişiz. Hepsi tek kale oynadığımız maçlar. Kendi ağzınla da söylemişsin hakem falan diye. Adam ne yapsın çıkıp hakemi mi dövsün sahada?

[alıntı yap]

10 / 10