Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu
Ersun Yanal ile Devam Edilmeli!
5 / 10
  _KoKoR_ - 21.03.2020 12:46

Mesajı Gönderen: mehmetkara75:cLink:5354553
Hocanın yerinde olsam gelmem. Bu kadrodan ziyade bu başkan varken gelmem.
Zaten hoca gittikten sonra ortaya çıktı ki bu takımı pep ve klopp gelse kurtaramaz.
Ya Ali Koç aklını başına toplayıp hocaya arkasında duracağı sözünü verir ya da geçen seneki gibi küme düşmemeye oynarız.

Geçen sezon 17. sırada can çekişir‚ Kadıköy´de Kayseri´den 4‚ Ankaragücü´nden 3 yiye yiye kendi sahamızda şut çekemeden takılırken Ersun Yanal´ın adı ilk geçtiğinde işten anlayan bazı kişiler: "Ersun Yanal´ın yerinde olsam hayatta bu takımın başına geçmem. İleride bir gün geleceği muhakkak zaten‚ daha müsait zamanda gelsin" diyorlardı.

Sonra Ersun Yanal geldi‚ ne tesadüf ki Hakem katliamları da aslında o geldikten sonra Başladı‚ buna rağmen o çöp takımı 17. sıradan 6.lığa çıkardı.

Ne oldu sonra‚ takdir mi gördü?

Hayır‚ " HANİ BU TAKIMI IKINCI YARININ LIDERI YAPACAKTI‚ YAPAMADI IŞTE EHEHEHH!" diye Dünya futbol tarihinin en gerzek eleştirisi yapıldı bu adama. Sonrasını bilen biliyor zaten.

Ersun Yanal´ın bundan sonra yalvarsalar da geri döneceğini düşünmüyorum.

Gelirse de aptallığından gelir zaten.

[alıntı yap]

6kasimkadikoy - 21.03.2020 13:41

İnşallah play off gelir. Ersun hoca yeniden gelir. Bu sezonu anca böyle kurtarabiliriz.

[alıntı yap]

mehmetkara75 - 21.03.2020 18:52

Mesajı Gönderen: _KoKoR_:cLink:5354646

Geçen sezon 17. sırada can çekişir‚ Kadıköy´de Kayseri´den 4‚ Ankaragücü´nden 3 yiye yiye kendi sahamızda şut çekemeden takılırken Ersun Yanal´ın adı ilk geçtiğinde işten anlayan bazı kişiler: "Ersun Yanal´ın yerinde olsam hayatta bu takımın başına geçmem. İleride bir gün geleceği muhakkak zaten‚ daha müsait zamanda gelsin" diyorlardı.

Sonra Ersun Yanal geldi‚ ne tesadüf ki Hakem katliamları da aslında o geldikten sonra Başladı‚ buna rağmen o çöp takımı 17. sıradan 6.lığa çıkardı.

Hayır‚ " HANİ BU TAKIMI IKINCI YARININ LIDERI YAPACAKTI‚ YAPAMADI IŞTE EHEHEHH!" diye Dünya futbol tarihinin en gerzek eleştirisi yapıldı bu adama. Sonrasını bilen biliyor zaten.

Katılıyorum. Ayrıca şu anda taraftarın gönlünde hangi hoca varsa o gelsin diyorum. Gelsin de görsünler anyayı konyayı.

[alıntı yap]

PorscheCaymanGTS - 21.03.2020 20:25

Mesajı Gönderen: mehmetkara75

Mesajı Gönderen: _KoKoR_:cLink:5354646

Katılıyorum. Ayrıca şu anda taraftarın gönlünde hangi hoca varsa o gelsin diyorum. Gelsin de görsünler anyayı konyayı.

Bu mesajdan sonra buraya ne yazılsa boş! Bu kadro kime verilse Ersun hocanın yaptığının 10da 1ini yapamaz. Ersun hoca oynattığı oyunla bu takımı coşturdu, olay fark edilince ipi çekildi resmen. Bunun aksini iddaa eden akıl tutulması yaşıyordur! Bu takımı golcüsüz şampiyonluğa oynattı, bu gerceği kimse yadırgayamaz! Girilen tonla pozisyonları cömertçe harcayanlardan hesap sorulsun: En başta Vedat, Kruse, Garry, Tolga! Bu oyuncuların yerinde başka futbolcular olsa ilk 15 maçla beraber ligi koparıp götürmüştük zaten. Her maç hezimet yaşanırdı, hemde tarihi hezimetler.

[alıntı yap]

mehmetkara75 - 22.03.2020 01:29

Mesajı Gönderen: PorscheCaymanGTS:cLink:5354683

Bu mesajdan sonra buraya ne yazılsa boş!

Bu kadro kime verilse Ersun hocanın yaptığının 10da 1ini yapamaz.
Ersun hoca oynattığı oyunla bu takımı coşturdu‚ olay fark edilince ipi çekildi resmen.
Bunun aksini iddaa eden akıl tutulması yaşıyordur!

Bu takımı golcüsüz şampiyonluğa oynattı‚ bu gerceği kimse yadırgayamaz!
Girilen tonla pozisyonları cömertçe harcayanlardan hesap sorulsun:
En başta Vedat‚ Kruse‚ Garry‚ Tolga!
Bu oyuncuların yerinde başka futbolcular olsa ilk 15 maçla beraber ligi koparıp götürmüştük zaten.
Her maç hezimet yaşanırdı‚ hemde tarihi hezimetler.

Adam Murat 124´e Mercedes motoru taktı. Alınabilecek maksimum randımanı aldı. Ama dediğiniz gibi arabanın modeli yetersiz olduğu için yarışı bitiremeden bizi bitirdiler.

[alıntı yap]

LeoMessi10 - 22.03.2020 09:25

Vay be Ersun Yanal neymiş de haberimiz yokmuş! bu taraftar balık hafızalı derlerdi de inanmazdim.

Yahu daha 3 hafta öncesinde tarihin en kötü futbollarindan birini oynatarak Fenerbahçe tarihinin en kötü dönemlerinden birini yaşatan vasıfsız değil mi bu?

Bu Ersun Yanal´ın muritlerinde nasıl bir dil varsa yala yala dilleri hiç asinmiyor.

Dertleri varsa yoksa Ersun Yanal!
Fenerbahçe tarihinin en kötü dönemlerinden birini yasasin‚ herkes suçlu ama Ersun yanal kahraman! Pes artik!

Bunların paralı troll olduklarını düşünüyorum yoksa değillerse durumları gerçekten ciddi. Bir doktora gorunsunler.

[alıntı yap]

mehmetkara75 - 22.03.2020 10:12

Mesajı Gönderen: LeoMessi10:cLink:5354703
Vay be Ersun Yanal neymiş de haberimiz yokmuş! bu taraftar balık hafızalı derlerdi de inanmazdim.

Yahu daha 3 hafta öncesinde tarihin en kötü futbollarindan birini oynatarak Fenerbahçe tarihinin en kötü dönemlerinden birini yaşatan vasıfsız değil mi bu?

Bu Ersun Yanal´ın muritlerinde nasıl bir dil varsa yala yala dilleri hiç asinmiyor.

Dertleri varsa yoksa Ersun Yanal!
Fenerbahçe tarihinin en kötü dönemlerinden birini yasasin‚ herkes suçlu ama Ersun yanal kahraman! Pes artik!

Bunların paralı troll olduklarını düşünüyorum yoksa değillerse durumları gerçekten ciddi. Bir doktora gorunsunler.

6s´nin maçlarını izlemiş olmayasın

[alıntı yap]

PorscheCaymanGTS - 22.03.2020 10:27

Kimin dili aşınmıyor onu herkes kendi daha iyi bilir. Saçma sapan yorum yapanlar boşuna zaman kaybetmesin. Ersun Yanal son vuruşları kötü olan futbolcular ve malum oyunların sonucunda kendi isteyerek gitti. Ozan Tufanın konuşmalarını hiç duymadınız herhalde. Türkiye çalkalandı, her gün her saniye, maç içi ve dışında doğrandık. Bu durum açık ortada, ama biz hâlâ hoca diyoruz. Tartışmaya gerek kalmadı, kim geliyorsa gelsin.

[alıntı yap]

Meloik - 22.03.2020 10:45

Mesajı Gönderen: Bogazici:cLink:5354641

Hoca kendisi istifa etti
eder tabi sen başkan olarak sağda solda takımın başında hoca yok der durursan hoca da istifa eder
Sonra başkan olarak böyle hocayi istemeyen ve etkisinde kalarak hocayı da yediğin Emre efendi ile 9 kişiye 20 dakika gol atamaz madara olursun.

Ha niye açıklama yapmadı başkan ?
Neden 9 kişiye 20 dakika gol atamadınız diye ortaya çıkmadı ?
Bu yaşımda bana göre bugüne kadar gördüğüm en büyük rezillik 9 kişilik anadolu takımına 20 dakika gol atamayan Fenerbahçeydi

Niye kimse bu kısma takılmadı ?
Emreyi´de kovsaydı ya başkan efendi !

O konular ilk yarıda oldu. O zaman istifa etseydi. Her şey dağılırken kontrol edemedi ve bırakıp gitti. Bjk maçı sonrasında atar yaparken iyiydi.

Emre ile madara olduk evet de Ersun Yanal ile olmadık mı? Ne Emre ne yönetim masumdur. Bu sezon ekip olarak başarısız oldular hepsi buna Ersun Yanal da dahil. Ersun Yanal sonrası iki maç kötü oynadık evet ama Ersun Yanal´ın döneminde de kötü oynadık. Ben Fenerbahçenin kendi evinde bu kadar pasif kaldığını ilk defa Ersun Yanal döneminde gördüm.

Yok renktaş yok. Ekip yani futbol aklı değişmeli. Buna hepsi dahil. Yönetim de değişemiyorsa borç vs. nedeniyle bile doğru düzgün bir ekip kurup işi onlara bırakmalı. Ne Emre ne Volkan ne Comolli ne Ersun olmamalı artık. Ali Koç da bu işlere karışmamalı.

[alıntı yap]

Bogazici - 22.03.2020 21:42

Mesajı Gönderen: Meloik:cLink:5354710

O konular ilk yarıda oldu. O zaman istifa etseydi. Her şey dağılırken kontrol edemedi ve bırakıp gitti. Bjk maçı sonrasında atar yaparken iyiydi.

Emre ile madara olduk evet de Ersun Yanal ile olmadık mı? Ne Emre ne yönetim masumdur. Bu sezon ekip olarak başarısız oldular hepsi buna Ersun Yanal da dahil. Ersun Yanal sonrası iki maç kötü oynadık evet ama Ersun Yanal´ın döneminde de kötü oynadık. Ben Fenerbahçenin kendi evinde bu kadar pasif kaldığını ilk defa Ersun Yanal döneminde gördüm.

Yok renktaş yok. Ekip yani futbol aklı değişmeli. Buna hepsi dahil. Yönetim de değişemiyorsa borç vs. nedeniyle bile doğru düzgün bir ekip kurup işi onlara bırakmalı. Ne Emre ne Volkan ne Comolli ne Ersun olmamalı artık. Ali Koç da bu işlere karışmamalı.

Bence Ersun Yanal sadece igs macinda hatali oynatti digerlerinde boyle en basindan beri olmayan bir yonetim destegi ve yetersiz kadroya ragmen ustune birde 15 puan gaspi ile bundan iyisini gercekten bana gore ne mourinhio ne klopp yapabilirdi.

Bu sartlarda asla daha iyisi yapilamazdi

Ali Koc´a bir lafim var iyi duysun
Cikip orada burada hocasiz Fenerbahce diyip duracagina
Santrforsuz sol beksiz Fenerbahce ve 2 senedir bunlari satin alamayan bir baskanli Fenerbahce desin
Hatta ek yapsin
Comolli´yi mahsus orada tuttum transferleri ben yaptim liberolari doldurdum desin
Sonrada baktim olmuyor hocasiz Fenerbahce ayagina kendimi kuratarmaya oynadim desin

Cogu iste baskanlar tarafindan yapilan boyle hedef sasirtmalarini yerde herkes yemez iste bende o yemeyenlerden biriyim.

Ayrica ne o ?
Hani aziz de ersuna sen mi sampiyon yaptin takim kendi oldu demisti ne oldu ?

Mesaj Bogazici tarafından düzenlenmiştir...

Mesaj Bogazici tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

5 / 10