Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu
Emrenin Sportif Direktörlüğe Getirilmesi
10 / 13
  CTS1907 - 18.05.2020 14:40

Maalesef bu forumda şampiyon yapacağını bilseler fatih terimi t.direktör adnan polatı başkanlığa getirecek insanlar vardır.Gerçekten anlamıyorum bi şampiyonluk için gurur ve onuru ayaklar altına almaya gerek var mı?

Medya hep eskiden taratorun‚ çocukken Fenerbahçe´li olduğunu üzerinden yıllarca iyi algı oluşturmaya çalıştı‚ yersen. Aziz Yıldırım´da bir ara ciddi ciddi getiriyordu da.

[alıntı yap]

bykuş - 18.05.2020 16:49

Sevgili dostlar!Gözden kaçırdığınız bir ayrıntı (sinirli olması ile ilgili) var.Emre futbol oynamayacak.Futbolu yönetecek."Emre ve Erol süper olur"diye düşünüyorum.Hem yerli‚hem aç‚hem dil problemi yok.

[alıntı yap]

quasar_1907 - 18.05.2020 17:00

Yabancı hoca ile anlaşırsak yanına Kuyt Pvh gibi isimler ve Tuncay daha iyi olur tercihen Erol Bulut hoca olursa Emre de kalabilir pek istemesem bile gs yalakasını !

[alıntı yap]

lanet12 - 18.05.2020 20:52

Mesajı Gönderen: CTS1907:cLink:5357328

Medya hep eskiden taratorun‚ çocukken Fenerbahçe´li olduğunu üzerinden yıllarca iyi algı oluşturmaya çalıştı‚ yersen. Aziz Yıldırım´da bir ara ciddi ciddi getiriyordu da.

Aynen bi ara ardaya takmıştı.Eğer o gelseydi sonrada fatoşu getirirdi kesin.

[alıntı yap]

improbable - 18.05.2020 21:50

Fenerbahçe´ye hamasetten başka hiçbir şey vermemiş‚ insan yönetme tecrübesi olmayan ve asla winner kumaşı olmayan adamı futbolun başına getirmek... Senin vizyonunu biz hakikaten hiç anlamamışız Başkan. Bizden bir halt olmaz‚ herkes baksın işine.

[alıntı yap]

fanatik kanarya - 19.05.2020 00:12

Buyuk umutlar bagladigimiz Ali Koc rezil bir sekilde istifa etmek zorunda kalmak icin butun yanlislari yapmaya devam ediyor. Bu kadar isten anlamadigini hic tahmin etmemistim.

Emre denen adama‚ Volkan denen a...ya bu takimi emanet etmek hangi vizyonun urunu. Ayagina sikiyor ama bu son sansi haberi olsun. Gazetede Kuyt haberini gorup solugu burada aldim. Son zamanlarda yapilan‚ konusulan sacmaliklarin hatti hesabi yok. Buyuk yanlislar yapmaya devam ediyor. Bize ne zarar geldiyse hep su eskilerden geldi. 39 yasindaki Emreyi 4 sene sonra getir‚ yetmez 4 sene sonra posasi cikmis Gokhan ve Caneri getir. Ya yeter ne sacmaliklar bunlar ya. Bu sene son sans sayin Koc bu sene son!!!!!

[alıntı yap]

Asator - 19.05.2020 00:46

Mesajı Gönderen: bykuş

Sevgili dostlar!Gözden kaçırdığınız bir ayrıntı (sinirli olması ile ilgili) var.Emre futbol oynamayacak.Futbolu yönetecek."Emre ve Erol süper olur"diye düşünüyorum.Hem yerli‚hem aç‚hem dil problemi yok.

Ya iyi de abicim adam bu sezonda da bunun için getirilmedi mi? İlk kesik yediği andan itibaren sabote etti takımı. Sinir hastası Bi adamdan hayır gelir mi ?

[alıntı yap]

improbable - 19.05.2020 03:15

Mesajı Gönderen: Asator:cLink:5357360

Ya iyi de abicim adam bu sezonda da bunun için getirilmedi mi? İlk kesik yediği andan itibaren sabote etti takımı. Sinir hastası Bi adamdan hayır gelir mi ?

Liyakat konusu bir yana Emre´nin geçmişten başka taraklarda da bezi var. Kimse kimseyi kandırmasın. Başkan bunları bilmiyor mu? Olacak şey değil. Çok büyük hayal kırıklığı...

[alıntı yap]

i.yaman - 19.05.2020 17:31

Yazık. Emre ne yapmış ki şimdiye kadar.

Ali Koç hata üstüne hata yapıyor.

[alıntı yap]

doct - 19.05.2020 18:28

Emre ve Erol.
Ersun Yanaldan üstünlükleri nedir?
Hele kupa şansımız devam ederken‚
Neden görevden alınır?
Ersun Yanal gidince takım daha mı başarılı oldu?
Transferlerde yanlışlar‚
Teknik adam seçiminde yanlışlar‚
Öngörüde yanlışlar.
Sanırım yönetim bu işi bilmediği gibi
Bilenleri de bilmiyor.
İşler onun bunun lafı ile
Kulak doygunluğu ile gidiyor.

[alıntı yap]

10 / 13