Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu
Emrenin Sportif Direktörlüğe Getirilmesi
12 / 13
  javert - 21.05.2020 14:57

Emre-Volkan-Ali Koç

Efsane 3 lü!

[alıntı yap]

carlos_1907 - 21.05.2020 23:46

Seneye bu vakitler seçim telaşı yaşanır.... İnşallah çok başarılı bir sezon sonunu görürüz fakat ne olursa olsun Ali Koç un karşısına bir aday çıkmalıdır... Camiada bir muhalefet oluşturmak zorundayız... Ben Emre den başka bir oluşum bekliyorum... Sportif direktör olarak doğru hamleler yaparsa, TD likten çok Başkanlığa doğru hamle yapacaktır...

[alıntı yap]

SERKAN_ÖZCAN - 22.05.2020 12:57

Ben Emre Belözoğlu´nun başarılı olacağına inanıyorum.
Biz istemüzçükçülerin yorumları her zamanki gibi otomatik olarak düşmüş foruma.

[alıntı yap]

Semih - 22.05.2020 17:59

Mesajı Gönderen: SERKAN_ÖZCAN:cLink:5357474
Ben Emre Belözoğlu´nun başarılı olacağına inanıyorum.
Biz istemüzçükçülerin yorumları her zamanki gibi otomatik olarak düşmüş foruma.

herkes ister başarılı olsun diye ama bir insana iş verirken biraz da huyuna suyuna bakarsın.benim endişem budur‚yanılırsam sevinirim.

[alıntı yap]

CTS1907 - 23.05.2020 11:38

Başkan sanırım "Ajax" modelinden "Ankara ile sıcak ilişkiler" modeline geçmeye karar verdi...

Problemi teşhis etmiş‚ bir iey elde edebilir mi?

Mesaj CTS1907 tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

MaMuLi - 24.05.2020 00:38

Emre bu işte ne kadar başarılı olur bilmiyorum ama yıllardır eksikliğini çektiğimiz bir konuda yaramıza merhem olabilir diye düşüyorum:

Ne kadar haz etmesekte fatih terimin türk futbolu ve türk futbolcusu üzerindeki etkisinden çok çektik‚ bence Emre bu konuda bizim için durumu dengeleyebilir.

Biz şimdiye kadar efendilikten etikten dürüstlükten şaşmadık ancak maalesef Türkiyede işler böyle yürüyor‚ bizim camiada kazanmak için her yol mübah diyebilecek ve türk sporu/sporcusu üzerinde etkisi olan nadir kişilerden biri Emre.

Bu sebepten dolayı Emrenin SD olmasını isterim‚ hakkımızda hayırlısı olsun.

[alıntı yap]

Mehmet38 - 24.05.2020 00:52

Neyse sildim mesajımı. Özür dilerim.

Mesaj Mehmet38 tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

TamerFB - 24.05.2020 03:40

Terranao ve Comolli örneklerinde gördük ki bu ligin kendine has kuralları var.

Bütün paydaşlarının ayrı bir yoğurt yiyişi var.

Basın‚ Futbolcular‚ Federasyon‚ Kulüp Çalışanları‚ Yöneticiler‚ Rakip Takımlar ve kendine has baskı ortamı.

Bütün bunları iyi bilip‚ saha dışında da bu oyunları kaldırabilecek kapasiteye sahip.

İtalya‚ İngiltere‚ İspanya gibi futbolun en üst düzey oynandığı üç ligde oynamış. Çocukluğundan beri aşık olduğu formayı terletmiş ve sportif direktörlüğe kadar yükselmiş Emreye başarılar dlierim.

[alıntı yap]

gunaysson24 - 25.05.2020 12:57

hani Allah var‚ sinirini ve karakterini çapsıs Hasan Şaş ile bir tutmam ;
ama gereksiz sinirli‚ kaçyaşına gelmiş;nice deneyimleri olmuş ama hala öfke kontrolü olmayan bir Emre.

çok gereksiz arkadaş‚ muhtaçmıyız aynı şeyler etrafında dönmeye‚ belli kişilere bel bağlamaya.

ayrıca ne hayrını gördükte şu sportif direktörlüğün hala peşindeyiz ?
vaktiyle muazzam bir yabancı kadromuz vardı ‚ özellikle brezilyalıların yogun oldugu dönem ; yerli gençlerimizinde bunlarla uyumu çok güzeldi ‚ ve yanlarında Volkan Ballı abileri vardı .

takım kötü olunca da Volkan abi yi bile göremiyoruz ortalıkta.. çok gereksiz bu sportif direktörlük.
eski hocalarına‚ başkanlarına danış ‚ fikir edin vs vs
ama bu konu saçma iş.
bari önce kendisine ‚ camiasına‚ takım arkadaşlarına saygı duyan biri ve insanlarında en azından olumsuz tepkilerini çeken birisi olmasın .

[alıntı yap]

besyoo7 - 25.05.2020 14:03

Emre olur olur. Olsun da.

[alıntı yap]

12 / 13