Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu
Yeni transferimiz İsmail yüksek
1 / 7
  noyan de souza - 10.05.2020 14:55

Anti iyice uyku moduna girdi
Geleni gideni unuttu

3. Lig´de top koşturan 21 yaşında ki İsmail yüksek 500 bin TL bonservis ile takımımıza kaltildi
Artı olarak 2 tane alt yapıdan oyuncu verdik ve bir sonraki satıştan yüzde 10 pay.

3. Ligde 8 gol 1 asistle oynamış
Mevkisi ön libero ve merkez orta saha

Ne diyorsunuz bu genç!!!! Oyuncu için?

16 yaşında olsa ben yönetime methiyeler düzerdim ama 21 yaşında 3. Ligde oynayan oyuncu için ne diyeceğimi bilemedim.

Potansiyelli olsa bu yaşa kadar 3. Ligde kalmaz.
Birinin torpillisi mi yoksa cidden ışık var mı bekleyip göreceğiz.

[alıntı yap]

MDK - 10.05.2020 15:01

Hiç izlemedim. Hiç duymadım.

Hamsilerin elinden almışız. Hamsilerin scout ekibinin iyi olduğunu düşünürsek. İnş iyi çıkar.

[alıntı yap]

Asator - 10.05.2020 15:04

2. 3. Ligde ne kadar yetenekli oyuncu varsa kazanmalıyız. Bunlar sonra sivasa gidiyor biz de gs ile kapışıyoruz malum. O yüzden doğru hamleler ama devamı gelmeli. Bu sistem sürekli olarak işlemek zorunda

[alıntı yap]

f1e9rh9a0t - 10.05.2020 15:58

Türkiye´deki takımlarda bulunan papaz oyuncuları göz önüne alırsak aslında bu tarz oyuncuların neden üst liglere yükselemediği sorusunun cevabını bulmuş oluruz.

Ben önyargıdan uzak şekilde bekleyip izleyelim derim...

[alıntı yap]

Yolcum - 10.05.2020 16:07

Bu süreçte hiçbir kulübün kaynağı yok‚ düzenli geliri yok‚ ödemeleri çok. Futbolcularda artık büyük paraları zor görür. Bunu atlatıp normalleşene kadar sadece biz değil pek çok kulüp bu yoldan gidecektir.
16 yaşında alıp kenarda bekletmektense oynama çağındaki oyuncu getirmek daha akıllıca bence.
İzleyip göreceğiz‚ kolay adapte olup iyi çıkarsa şansımıza... Hayırlı olsun diyorum.

Mesaj Yolcum tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

lanet12 - 10.05.2020 16:21

Esas mesele bunlara şans verecek hoca getirmek.Eğer hocaya şampiyonluk şartı koşup bi sene süre verirsen genç oyuncular umurunda olmaz.

[alıntı yap]

FBamigo - 10.05.2020 16:33

Fenerbahçe‚ Gölcükspor´dan İsmail Yüksek´in transferini gerçekleştirdi. Emre Belözoğlu´nun Trabzonspor´un elinden kaptığı İsmail Yüksek‚ yaşıtlarının enyeteneklisi olarak gösteriliyor. Sadi Tekelioğlu‚ bu konuda‚ ´´1999 doğumlu oyuncular arasında İsmail en yeteneklisi. Trabzonspora aldırmak için uğraş veriyorduk. Ama devreye Emre girdi ve transferi bitirdi´´ açıklamasını yaptı. Gölcükspor´un hocası Ömer Faruk Uzuner ise‚ ´´Adaptasyon süreci geçtikten sonra İsmailin F.Bahçede forma giyeceğini düşünüyorum. İsmaili Sivassporlu Hakan Arslana benzetiyorum. Çok kolay şekilde adam eksiltiyor. Etkili şutlarının yanı sıra asist özelliği olan bir oyuncu. Kendi yaş grubu içinde Türkiyenin en iyilerinden´´ şeklinde konuştu.

Kaynak: Fotospor

[alıntı yap]

erdemmfb - 10.05.2020 17:28

21 yasında hala 3.ligde olması soru işaretidir

[alıntı yap]

Ortega1987 - 10.05.2020 20:59

Ali koc ‚ ford otosana gitmisken golcukten birde topcu alayim demis. 21 yasinda millet avrupaya transfer yapiyor. Bizim beceriksiz bilgisiz yonetimin bir baska basarisi olur bu cocuk.
Ismail cok sansli cunku en az uc sene superligde oynamayi garantiledi bizim beceriksizler sayesinde

[alıntı yap]

surlarprensi - 10.05.2020 21:54

Ali Koç un başarısız bir tarafı da bu hala devam ediyor. Ya biz yetiştirip gençleri parlatan bir camia değiliz‚hele bu 6 senelik başarısız dönemden sonra yapılacak ilk iş genç toplamak olmamalı

[alıntı yap]

1 / 7