Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu
Yeni transferimiz İsmail yüksek
4 / 7
  emreyerebakan - 13.05.2020 23:31

3 dakikalık videodan anladığım kadarıyla tekniği fena değil‚ yan toplarda gol bulabilmesi iyi‚ ama biraz ağır geldi bana çabuklaşması lazım.

[alıntı yap]

Semih - 14.05.2020 00:11

Mesajı Gönderen: ZaFFan:cLink:5357020
çoguğun menejeri erdinç şahitmiş. Bu adamın bize getirdiği ve işe yarayan oyuncu hatırlamıyorum. Bir ara herhalde oğlunu bize kakalamaıştı. İsmail yüksek bu zamana kadar milli de olmamış‚ ben bu tip transferlere karşı değilim ama çok birşeyde beklememek lazım.......

tuncayı getiren adamdır erdinç şehit.

[alıntı yap]

carlos_1907 - 14.05.2020 12:06

İş teknik adamda biter... Gelişimi için en önemli etken TD katkısıdır... Getirecekleri TD genç oyuncular üstünde yüksek etkili biri olmalı... Yoksa antrenmanlarda oynar ve bir sene sonra ya kiralanır yada bedava gönderilir.

[alıntı yap]

Ortega1987 - 14.05.2020 15:26

çoguğun menejeri erdinç şahitmiş. Bu adamın bize getirdiği ve işe yarayan oyuncu hatırlamıyorum. Bir ara herhalde oğlunu bize kakalamaıştı. İsmail yüksek bu zamana kadar milli de olmamış‚ ben bu tip transferlere karşı değilim ama çok birşeyde beklememek lazım.......

Tuncayi getirdi.
Ancak genel anlamda size katiliyorum hep ayni isimler. Ahmet bulut‚ mirsad‚ erdinc sehit. Dunyada topcu mu kalmadi habire ayni adamin oyuncularini aliyoruz.

[alıntı yap]

bartura - 14.05.2020 16:48

Allahyar‚ Barış Alıcı‚ sağ bek Murat vardı ne oldu onlar

[alıntı yap]

19_Nenad Bjelica_07 - 14.05.2020 22:30

Hayırlı olsun.

[alıntı yap]

noyan de souza - 15.05.2020 02:44

Neeeeee Erdinç şehit mi???????

Hani şu sakaryaspor´da 3 sezonda sadece 2 maçta forma giyen oğlunu bize 5 yıllık iteleyen adam mı???
Sakaryaspor sürekli küme düşerken bunun oğlu erdi toplamda 2 maç forma giyebilmisti ve o çocuğu bile 5 yıllık sözleşme ile verdi.

Hani şu bizim Volkan Demirel´in menajeri Erdinç şehit dimi? Yanlış okumadım?

Abi bu adam sahtekar bunu nasıl halen kulübe sokabiliyoruz?

Volkanla birlikte yine parayı vurdular.
Bu transfere olan tüm bakışım değişti.
İsteyen tanımayan araştırsın kim olduğunu...

Çok fena çok

[alıntı yap]

f1e9rh9a0t - 15.05.2020 04:02

Çocuğun menajeri Erdinç Şehit değil...

Birisi Erdinç Şehit´e İsmail´den bahsediyor‚ Erdinç Şehit de İsmail hakkında bilgi topluyor‚ İsmail´in menajeri ile irtibata geçip birlikte kariyer planlaması yapmayı öneriyor.

İsmail´in asıl menajeri de kabul ettikten sonra‚ İsmail´in hamsispor tarafından izlenmesi‚ hem kendi hocası hem de Sadi Tekelioğlu tarafından olumlu rapor verilmesi (Sadi Tekelioğlu: "Abdülkadir ve Yusuf´tan eksiği yok‚ fazlası var.")‚ İsmail´in de koyu Fenerbahçeli olması ile Erdinç Şehit Fenerbahçe ile irtibata geçip İsmail´i bize getiriyor.

Erdinç Şehit babamın oğlu değil onu savunmuyorum.

Sadece kafasında kurup yorum yapan arkadaşları aydınlatmak ve gerçek bilgiler üzerinden tartışmak gerektiğini düşünüyorum.

[alıntı yap]

noyan de souza - 15.05.2020 08:48

Mesajı Gönderen: f1e9rh9a0t:cLink:5357110
Çocuğun menajeri Erdinç Şehit değil...

Birisi Erdinç Şehit´e İsmail´den bahsediyor‚ Erdinç Şehit de İsmail hakkında bilgi topluyor‚ İsmail´in menajeri ile irtibata geçip birlikte kariyer planlaması yapmayı öneriyor.

İsmail´in asıl menajeri de kabul ettikten sonra‚ İsmail´in hamsispor tarafından izlenmesi‚ hem kendi hocası hem de Sadi Tekelioğlu tarafından olumlu rapor verilmesi (Sadi Tekelioğlu: "Abdülkadir ve Yusuf´tan eksiği yok‚ fazlası var.")‚ İsmail´in de koyu Fenerbahçeli olması ile Erdinç Şehit Fenerbahçe ile irtibata geçip İsmail´i bize getiriyor.

Erdinç Şehit babamın oğlu değil onu savunmuyorum.

Sadece kafasında kurup yorum yapan arkadaşları aydınlatmak ve gerçek bilgiler üzerinden tartışmak gerektiğini düşünüyorum.

Kafasında kurup yorum yapan diyorsun da biraz da oğlundan bahset bizi nasıl kazikladigindan bahset

Yoksa oğluda mi başka menajerdeydi
O da mı Abdulkadir kadar yetenekliydi?

Menajerinin menajerine menajer gönderiyoruz Abdulkadir ve yusuf´tan daha yetenekli çocuğu hamsilerin elinden alıyoruz. Bunu da bize iki maç forma giymemiş oğlunu 5 yıllık satan adam sayesinde yapıyoruz.

Fenerbahçe taraftarı bu kadar saf olmamalı

[alıntı yap]

javert - 15.05.2020 08:49

Mr.vision vizyon kasmaya devam ediyor

[alıntı yap]

4 / 7