Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu
Yeni transferimiz İsmail yüksek
6 / 7
  CTS1907 - 18.05.2020 14:23

Aziz yıldırım‚ Ahmet Bulut´la kavga etti bunun oyuncularının hepsini elden çıkardı. Menajerler şu an gelirin yüksek olduğu bütün sporlarda at oynatıyor‚ bu nedenle‚ biz iyi bir scout departmanın olursa bu işi çözersin‚ aksi halde onlar istediğini yapar.

[alıntı yap]

Hakan Pehlivan - 18.05.2020 15:35

Bana göre menajer transferi bi çöp ama messi tekniğine sahip olsa bile hiçbir zaman bu kulüpte şans bulup oynayanayacak

Umarım ömer faruk kardeşimiz oynayabileceği bi takıma gider de kariyeri kurtulur

[alıntı yap]

noyan de souza - 18.05.2020 16:33

Mesajı Gönderen: Mehmet38:cLink:5357308

Konuyu acarken sadece "yaşı" sorun ederek acmissiniz. Yasda sorun yok.

Kuluplerimiz sadece bir iki menajerle calisiyorlar bu durumlarda kac genci izleyebiliyorlardir.

Oyuncuya tekrar donersek az once Golcukspor Nevsehir macini izledim. Genel olarak macin oyunu zayifti‚ yani oyle duzenli atak yok.

Bu macda Ismail 10 numarada oynadi. Vucuduyla iyi donuyor‚ teknigi de fena degil. Genelde iyi yaptigi hareketler orta saha civarinda oluyor‚ rakip takim defansa baya cekilmisken.

Ileride oynamasina ragmen ileriye dogru ataklari zayif.

Maci 1-0 son dakikalarda Ismail´in attigi golle golcukspor kazandi‚ iyi top kontrolu ve donmesi sayesinde. Diger ozetlerde ki golleri kafa golu.

Genel olarak bu haliyle ptt´de zor oynar ileri mevkiler icin.

Iyi egitim verilirse gelisebilir. Ancak bunu cogu oyuncu icin soyleyebilirim . Genel olarak bizim kulubun genclerle iliskisini dusunence hicde iyi dusunmek icin neden yok.

Mesaj Mehmet38 tarafından düzenlenmiştir...

İyi uykular.

[alıntı yap]

can666 - 18.05.2020 16:36

orta saha kaynıyor hala orta saha alıyorlar.

[alıntı yap]

Mehmet38 - 18.05.2020 16:42

Mesajı Gönderen: noyan de souza:cLink:5357332

İyi uykular.

Ikimiz de aşağı yukarı aynı şeyleri söylüyoruz

Okumadınız mı yazımı‚ şu an oynadığı mevki için ptt´de bile oynayamaz yazdım

[alıntı yap]

ysep - 23.05.2020 12:33

Mesajı Gönderen: erdemmfb:cLink:5356744
21 yasında hala 3.ligde olması soru işaretidir

mert hakan 21 yaşındayken tire 1922´de oynuyordu

[alıntı yap]

doct - 23.05.2020 13:11

Nedense gençler içerisinde takıma en fazla katkıyı‚
İsmail Yüksek´in vereceği konusunda bir hise kapıldım.
Umarım yanılmam.

[alıntı yap]

noyan de souza - 23.05.2020 17:24

Mesajı Gönderen: Mehmet38:cLink:5357335

Ikimiz de aşağı yukarı aynı şeyleri söylüyoruz

Okumadınız mı yazımı‚ şu an oynadığı mevki için ptt´de bile oynayamaz yazdım

İşte ben oyuncunun yeteneğinde değilim. Menajerin ismini duyana kadar acaba dedim oyuncuyu araştırdım ama menajerin ismini duyunca dünyam durdur.

Bu oyuncu ve bundan sonraki alınacak oyuncular iyi çıkar kötü çıkar orasinda değilim

Kulüp içinde rant var
Soyuyorlar kulübü biz ayakta uyuyoruz.
Bu menajer ayağına top değmemiş oğlunu futbolcu diye bize 5 yıllığına sattı
Oğlunu topçu diye satan adam mutlaka kulüp içinde sözü geçen kişiler ile itibatlidir ve paraları kırışıyordur.

Birinin buna dur demesi lazım ama herkes oyuncu iyi mi kötü mü onun peşine düşmüş.

Ne keriz bir kulübüz biz ya vallahi keriz herkes uyuyor.

Zamanı geldiğinde bu başlıkları hortlatir uyuyanlarin yüzüne vururum bu menajer işini.

[alıntı yap]

Dilaver Gurdag - 23.05.2020 17:48

Mesajı Gönderen: noyan de souza:cLink:5356732
Anti iyice uyku moduna girdi
Geleni gideni unuttu

3. Lig´de top koşturan 21 yaşında ki İsmail yüksek 500 bin TL bonservis ile takımımıza kaltildi
Artı olarak 2 tane alt yapıdan oyuncu verdik ve bir sonraki satıştan yüzde 10 pay.

3. Ligde 8 gol 1 asistle oynamış
Mevkisi ön libero ve merkez orta saha

Ne diyorsunuz bu genç!!!! Oyuncu için?

16 yaşında olsa ben yönetime methiyeler düzerdim ama 21 yaşında 3. Ligde oynayan oyuncu için ne diyeceğimi bilemedim.

Potansiyelli olsa bu yaşa kadar 3. Ligde kalmaz.
Birinin torpillisi mi yoksa cidden ışık var mı bekleyip göreceğiz.

Kazık attığımızı düşünüyorum. Özellikle altyapımızdan 2 oyuncu vermişiz ve sonraki satışlarından yüzde 10 pay alacakmışız. Bizim altyapıdan oyuncu çıkmaz. Aldığımız da iyi çıkarsa karlıyız.

[alıntı yap]

ElEmperador - 23.05.2020 17:59

Mesajı Gönderen: Dilaver Gurdag:cLink:5357526

Kazık attığımızı düşünüyorum. Özellikle altyapımızdan 2 oyuncu vermişiz ve sonraki satışlarından yüzde 10 pay alacakmışız. Bizim altyapıdan oyuncu çıkmaz. Aldığımız da iyi çıkarsa karlıyız.

[alıntı yap]

6 / 7