Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu
EMRE EFENDİ ! BİZE galatasaraya KILIÇ ÇEKECEK İDARECİ LAZIM. YIKAMA YAĞLAMA ÇEKECEK DEĞİL !
6 / 8
  Asator - 13.05.2020 01:18

Mesajı Gönderen: shadowtr

Mesajı Gönderen: Ortega1987:cLink:5356908

Size göre hagi de 1 numaradır türk futbolunda
Yönetimde malesef senin gibi şakşakçılar var.
Tribünde senin gibi çekirdekçi saygılı tayfa var.

Malesef çok sevdiğim kaptanımız Emre‚ koca kafalının gazına gelip‚ " 1 numara hagi‚ muslera fark yarattı vb. cümleler kurdu."

Ulan bir kere karşı tarafın köpek hocasından‚ yöneticisinden‚ futbolcusundan‚ Fenerbahçe´ye veya Fenerbahçe futbolcusuna methiyeler düzüldüğünü gördün mü ? Sorgulamadan inanan bir nesil oluştu Fenerbahçe´de. Adamlar senden nefret ediyor nefreeeet! bir kaşık suda boğarlar seni ellerinden gelse. UEFA´ya mektup gönderdiler sen küme düş diye.

Hala muslera hede hödö..

SAF!

Valla çok komiksin birader. Hem de Emre söyledi diye bende böyle bir fikir oluştuğunu sanacak kadar komiksin. Demek ki sen başkalarının fikirleriye hayatını idame ediyorsun ki herkesi öyle sanıyorsun.

Aç istatistiklere bak‚ Muslera´nın ne olduğu ortada. Bizim kovanın ne olduğu da ortada. "Sadece kaleciler değişse" bugün yaşadığımız hazin tablo ortada olmazdı. Bu çok net.

Futbol dışı faktörleri konuşacaksan orada zaten senden farklı bir şey konuşmadığımı algılayabilmen lazım. Ama sen saldırma üslubunla bunu fark edemiyorsun bile. Sana esenlikler dilerim‚ uzatmaya gerek yok. Sadece ne savunduğunun farkında ol yeter. Komik duruma düşme.

Dostum sen olayı anlamamışsın. Fenerbahçe’de objektiflik olmaz demek istiyor arkadaş. Yoksa iyisi kötüsü değil mesele

[alıntı yap]

eski_maraton - 13.05.2020 01:33

10 senede arpa yol katedemeyen yoneticilrimiz varken
Kumpasların vebalini Emreye yuklemek yanlis

Teknik olarak soyledigi cok dogru.
Siyasi taraf emrenin mast isi degil.

[alıntı yap]

tavşan-atlet - 13.05.2020 02:06

bence de emrenin kulüpte görev almaması lazım fakat ayı yüzünden 2 yada 3 şampiyonluk yer değiştirdi bu da bir gerçek.

[alıntı yap]

Ortega1987 - 13.05.2020 10:12

Mesajı Gönderen: tavşan-atlet:cLink:5356966
bence de emrenin kulüpte görev almaması lazım fakat ayı yüzünden 2 yada 3 şampiyonluk yer değiştirdi bu da bir gerçek.

Hocam mesele Emre´nin S.D. olması değil. Elbette olabilir belkide bu işi en iyi o yapabilir. Bilemeyiz.

Amaaaaa‚

Eğer Fenerbahçenin sportif direktörüysen‚ onu da geçtim Fenerbahçe´de malzemeci bile olsan;

O ..vşak kulübün adını ağzına almayacaksın.
Bu adilerden kendine arkadaş yapmayacaksın
Ne kadar ilişkin varsa bitireceksin.
muslera denen sinsi ahlaksızı savunacağına‚ kebapçı baskınlarını‚ onu çekme bunu çekleri konuşacaksın arda efendiyle.

Ha bunları yapamıyorsan‚ bırak sportif direktörlüğü afedersin ...ip gideceksin bu klüpten.

Çok netim bu konuda. sen arda efendiye dedirtebilir misin ? "6-0´lık maç efsanedir vs." öldürsen dedirtemezsin. Biz ama salağız. emre belözoğlu‚ ardanın kayığına binmiş nereye çekerse oraya gidiyor. Adam en iyi 11´e burak yılmaz´ı koymuş. Şaka gibi gerçekten.

Emre´yi başkanın uyarması lazım diyeceğim ama başkan da aynı kafada. Fair play‚ he for she ne varsa üstlendi sağolsun.

Şu yönetimde kim varsa şutlarım hemen şimdi. Alayı hayatlarında her şeye kolaylıkla ulaşmış‚ zengin‚ muhallebi çocukları. Semih Özsoy dahil buna. Yerine Aziz Yıldırım´ın ekibinden 3-4 tane adam koyarım. Aziz başkandan son 10 yılda nefret de etsem de bu orssçcuklarına en iyi ayarı onun ekibi veriyordu.

Ali Koç ya değişecek ya değişecek. Başka türlü bize yağmurlu havada su yok.

Mesaj Ortega1987 tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

shadowtr - 13.05.2020 10:56

Mesajı Gönderen: Ortega1987:cLink:5356952

Emrenin muslera guzellemesine katilan sen degil misin kardes ? Ne fikri ne baskasi. yeminle saka gibi ya.

Sadece kaleciler degisse de bi pok olmazdi... hele sen bunu bir anla‚ suzgecten gecir once. Komiklik‚ farkindalik falan ici bos yazmissin bunlari sonra dusunuruz.

Hala algın kapalı. Hala beynin karşındakini yaftalamaya zorluyor seni.

[alıntı yap]

ElEmperador - 13.05.2020 11:08

Mesajı Gönderen: Ortega1987:cLink:5356973

Hocam mesele Emre´nin S.D. olması değil. Elbette olabilir belkide bu işi en iyi o yapabilir. Bilemeyiz.

Amaaaaa‚

Eğer Fenerbahçenin sportif direktörüysen‚ onu da geçtim Fenerbahçe´de malzemeci bile olsan;

O ..vşak kulübün adını ağzına almayacaksın.
Bu adilerden kendine arkadaş yapmayacaksın
Ne kadar ilişkin varsa bitireceksin.
muslera denen sinsi ahlaksızı savunacağına‚ kebapçı baskınlarını‚ onu çekme bunu çekleri konuşacaksın arda efendiyle.

Ha bunları yapamıyorsan‚ bırak sportif direktörlüğü afedersin ...ip gideceksin bu klüpten.

Çok netim bu konuda. sen arda efendiye dedirtebilir misin ? "6-0´lık maç efsanedir vs." öldürsen dedirtemezsin. Biz ama salağız. emre belözoğlu‚ ardanın kayığına binmiş nereye çekerse oraya gidiyor. Adam en iyi 11´e burak yılmaz´ı koymuş. Şaka gibi gerçekten.

Emre´yi başkanın uyarması lazım diyeceğim ama başkan da aynı kafada. Fair play‚ he for she ne varsa üstlendi sağolsun.

Şu yönetimde kim varsa şutlarım hemen şimdi. Alayı hayatlarında her şeye kolaylıkla ulaşmış‚ zengin‚ muhallebi çocukları. Semih Özsoy dahil buna. Yerine Aziz Yıldırım´ın ekibinden 3-4 tane adam koyarım. Aziz başkandan son 10 yılda nefret de etsem de bu orssçcuklarına en iyi ayarı onun ekibi veriyordu.

Ali Koç ya değişecek ya değişecek. Başka türlü bize yağmurlu havada su yok.

Güzel yazı.
Bizim derdimiz Önce Fenerbahçe diyemeyen Fenerbahçelilerde.
sgse için önce de sonra da her zaman da sgse.
Fark bu.

[alıntı yap]

Ortega1987 - 13.05.2020 11:28

Mesajı Gönderen: shadowtr:cLink:5356978

Hala algın kapalı. Hala beynin karşındakini yaftalamaya zorluyor seni.

Bi musleraya yapilan ovgulere katiliyorum diyorsun bir bende saha disi olaylari farkli dusunmuyorum diyorsun. Hakkaten sen ne diyorsun ? Birinden birini sec. en azindan biri daha etkili olmasi lazim su anki durumumuzda. Saha disi mi saha ici mi ?

Su baslikta herkes benim ne dedigimi anladi sen haric hatta sana olayi anlamadigina dair uyari yapanlar olmus ama benim algim kapali oyle mi ? Peki kardes sensin.

[alıntı yap]

shadowtr - 13.05.2020 12:45

Mesajı Gönderen: Asator:cLink:5356962

Dostum sen olayı anlamamışsın. Fenerbahçede objektiflik olmaz demek istiyor arkadaş. Yoksa iyisi kötüsü değil mesele

O zaman gsyi tutacaksın birader. karaktersizlik sarı lacivertin yanında durmaz pek.

[alıntı yap]

FbErikli - 13.05.2020 14:52

Ben Emre´yi içime sindiremiyorum bir türlü gittiğinde seviniyorum geldiğinde üzülüyorum ki benim gibi düşünen insan sayısı oldukça fazla. Demek ki Emre bir çok kişiye güven verememiş o aidiyeti sağlayamamış. Ben Emre´nin Fenerbahçe´de görev almasına karşıyım.

Terörist hocalarına selam gönderip şampiyon oldukları yıllar için hala bir şeyler diyemiyor. Bu adam Fenerbahçe´yi nasıl savunacak. Emre yi savunan arkadaşlara soruyorum objektif olarak söylesinler Gs de benzer bir adam olsa idi sportif direktör yaparlar mıydı. Evet diyorlarsa karşılarında ki camiayı hiç tanımamışlar demektir boşa yorum yapıyorlardır.

Ayrıca bu adam bu kadar çok insan karşı iken hala kulüpte görev verilmeye çalışılmasını da anlamıyorum. Haklı veya değiller ama bu adamı taraftarın bir bölümü içine sindiremiyor ki bana göre içine sindiren sayısından fazladır sindiremeyen. Taraftarı ikiye bölmenin anlamı var mı bırakalım başka yerde sürdürsün kariyerini bu ısrarı anlamakta zorlanıyorum. Gereksiz bir ısrar bence.

[alıntı yap]

Ortega1987 - 13.05.2020 15:21

Mesajı Gönderen: ElEmperador:cLink:5356979

Güzel yazı.
Bizim derdimiz Önce Fenerbahçe diyemeyen Fenerbahçelilerde.
sgse için önce de sonra da her zaman da sgse.
Fark bu.

Ağabey‚ herkes Volkan´a kova‚ayı mayı diyor ama ben o koltukta 6s´ye methiyeler düzen Emre yerine Volkan´ın olmasını bin kere tercih ederim.

Volkan beceremez bu işi ama en azından fetönün takımıyla bir kez bile içli dışlı olmuşluğu yok aksine sahada ve saha dışında hepsine gerekeni yaptı. Hiç olmazsa canı gibi savunur Fenerbahçe´yi her şartta.

Volkan Demirel´den Fatih Terim açıklaması!
Fenerbahçe´nin tecrübeli kalecisi Volkan Demirel‚ Antalya´da yapılan kampta basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Hazırlıklar ve ligde durum hakkında konuşan Volkan‚ Fatih Terim´in Galatasaray´ın başına gelmesiyle ilgili gelen soruya "Galatasaray´a hangi hoca gelmiş-gitmiş bu beni ilgilendirmez" dedi.

Şimdi bu soruyu Emre´ye sorsalar sizce ne yanıt verirdi ? Başka da bir sözüm yok.

[alıntı yap]

6 / 8