Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu
EMRE EFENDİ ! BİZE galatasaraya KILIÇ ÇEKECEK İDARECİ LAZIM. YIKAMA YAĞLAMA ÇEKECEK DEĞİL !
7 / 8
  mogura - 13.05.2020 16:17

Gerçekten Muslera olmasaydı bu adamlar o kadar şampiyonluğu alamaz mıydı? Buna mı inanıyor bazı arkadaşlar?

Bizim efsane kadromuz ‚ bunların fetöcü şabanlı ‚ nondalı kadrosuna şampiyonluk verdi.

Olay futbol filan değil.

Lobi yıkılmadıkça bu işler değişmeyecek...

[alıntı yap]

Mr.Faith - 13.05.2020 16:26

Emre nin Fenerbahceliligine inanmıyorum. Bu kulube girdigi andan beri hiçbir sey duzgun gitmedi. Onu takima da teknik kadroya alandan da bir sey beklememek lazim.

[alıntı yap]

Asator - 13.05.2020 22:33

Mesajı Gönderen: shadowtr

Mesajı Gönderen: Asator:cLink:5356962

Dostum sen olayı anlamamışsın. Fenerbahçede objektiflik olmaz demek istiyor arkadaş. Yoksa iyisi kötüsü değil mesele

O zaman gsyi tutacaksın birader. karaktersizlik sarı lacivertin yanında durmaz pek.

Saçmalama birader saçmalama

[alıntı yap]

quasar_1907 - 14.05.2020 00:05

Emre efendi Rize de yapılan ne peki Gs kollanmadı mı ? Kadıköyde gs derbisi 3 penaltısı verilmedi Fenerbahçenin sen kör müsün ? Alanya maçında Muslera kırmızı görmez mi ? Penaltı olmaz mı ? Bjk maçı yine Hakem kollamadı mı Gs yi kaç kaç örnek lazım sana ? Bu son 2 sene hemde üstüne de bu hakem desteğine rağmen ağlayıp hakemler engel oldu algısı yaratmaya çalıştı rengi bozuk Cinconun karakter yoksunu hocası ne anlatıyorsun sen !! Fenerbahçeye çok az katkın olduğu gibi ajan gibi çalışıp boş boş konuşuyorsun Volkan Demirel, Tuncay Şanlı, Appiah,Lugano,Alex,Anelka,Kuyt,PVH Fenerbahçelidir sen sahtesin Emre !

[alıntı yap]

karaatkinson - 14.05.2020 00:14

Valla Emreye nedense pek güvenemiyorum.Fazla yüz verildi bu adama diye düşünüyorum.Emre´yi gelecek teknik direktörün üstünde sportif direktör pozisyonunda görevlendirmek bir sezonun daha çöpe atılmasıdır.

[alıntı yap]

karaatkinson - 14.05.2020 00:16

Mesajı Gönderen: Mr.Faith:cLink:5357002
Emre nin Fenerbahceliligine inanmıyorum. Bu kulube girdigi andan beri hiçbir sey duzgun gitmedi. Onu takima da teknik kadroya alandan da bir sey beklememek lazim.

Aynen katılıyorum

[alıntı yap]

nico81 - 17.05.2020 03:50

Kaleci konusunda hakli ama sampiyonluk farkinin sebebi
3 Temmuz´dur.

Eger yasanmasaydi suan hersey cok farkliydi.
Baskan da hala Aziz Yildirim´di.

[alıntı yap]

Cole Phelps - 17.05.2020 06:36

Emrenin 2 tane artısı var.

Türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi ortasaha oyuncusu olması ve 40 yaşına kadar aktif şekilde top oynayabilecek kadar kendine iyi bakmayı becerebilmesi.

Bunun dışında iyi bir idareci olabilecek hiç bir özelliği yok.

[alıntı yap]

Ortega1987 - 17.05.2020 16:07

Ben çocuktum‚ bir himmetçi bir sezonda (96/97) tam 19 penaltı kullandı. Bu himmetçinin oynadığı takım da elbette şampiyon oldu.

O zamanlarda ama çok iyi top oynuyorlar‚ iyi oyuncuları var vs. diyen saf taraftarlarımız vardı.

Emre ‚ o dönemler için bu konuları dile getirmeyip hala hagi magi diyorsa yazıklar olsun.

[alıntı yap]

CTS1907 - 17.05.2020 16:59

Genel kural onları kendi silahları ile vur‚ onların eline silah verme. Sana hep bel altı çalışırlarken‚ görmediğin hayalete yumruk atamazsın‚ elini duvara çarpar haar alırsın. Bundan Emre´yi sevdiğimiz anlamına gelmiyor‚ ancak kamu oyunda iyi adamı oynamak o kadar da kötü bir seçenek değil.
Gerçekleri yüksek perdeden söyleyince‚ her yere o kadar yerleşmişler ki bizden görünen asalaklar yardımı ile 3 Temmuz´u‚ Zorlu gibi operasyonlar yaptılar‚ yada dost görünüp Mehmet Ekici transferindeki operasyonu yaptılar.

[alıntı yap]

7 / 8