Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
... Polish Girls ...
78 / 81
  shark21 - 27.12.2019 12:08

Mesajı Gönderen: Ayrton:cLink:1734567

Dayımın damadı Polonyalı. Aynı şeyi ben de düşünmüştüm

Bi tane polonyalı kız geldi geçen. Sen bizim anlı şanlı bilmem ne müdürlerinin yaptıklarını görecektin. . Abla hayatında almadığı yemek davetini gel seni hafta sonu gezdiriyim davetini o 2 haftada almıştır. Gittikten sonra ablanın pole dance görüntüleri çıktıki ortalık iyice toz duman oldu. Bizim boş çapkın erkekler avcunu yalarken ablamız kaldığı otelde amerikalı basketçi bulmuş 1. Haftada

Ülkece rezil olduk. Attempt 100 score 0.

Sen ne yaptın dersen getirdiği içi likörlü ve bişneli çukulatalardan gömdüm habire. Benanah huamuga ben evliyem

[alıntı yap]

Isis - 27.12.2019 12:41

Mesajı Gönderen: Ugur1907_06:cLink:1734378

[alıntı yap]

shark21 - 27.12.2019 12:44

Mesajı Gönderen: ElEmperador:cLink:1734552

Kıllı olduğunu nereden biliyorsun?
Bu topicte fazla dolaşıyorsun.
Hayvanlar derken benimki de gökgürültüsü kuşu...
Za-gor-te-nay...

Bunu kaçırmışım.

Kendimden biliyorum

[alıntı yap]

shark21 - 27.12.2019 12:46

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:1737606

Yalnız bu insan türünün polonyalı olanları biz türkleri çok zengin mok gibi para kazanan insanlar sanıyolar. 3 cümleden biri sizde maaşlar iyi bizim polonyada düşük. Ağzına ayakkabıyla vurasım gelmişti

[alıntı yap]

Ayrton - 27.12.2019 15:07

Mesajı Gönderen: shark21:cLink:1737605

Bi tane polonyalı kız geldi geçen. Sen bizim anlı şanlı bilmem ne müdürlerinin yaptıklarını görecektin. . Abla hayatında almadığı yemek davetini gel seni hafta sonu gezdiriyim davetini o 2 haftada almıştır. Gittikten sonra ablanın pole dance görüntüleri çıktıki ortalık iyice toz duman oldu. Bizim boş çapkın erkekler avcunu yalarken ablamız kaldığı otelde amerikalı basketçi bulmuş 1. Haftada

Ülkece rezil olduk. Attempt 100 score 0.

Sen ne yaptın dersen getirdiği içi likörlü ve bişneli çukulatalardan gömdüm habire. Benanah huamuga ben evliyem

Tipik bizim millet. Laf çok icraat sıfır.

[alıntı yap]

shark21 - 27.12.2019 16:03

Mesajı Gönderen: Ayrton:cLink:1737612

Tipik bizim millet. Laf çok icraat sıfır.

Ulan elin polonyalı kızı gelmiş bizim çok zekiler hadi bilmem ne ciks mekanda viski içelim diye davet ediyorlar. Kızda gerzek ya o davetin aslında presex daveti olduğunu anlamayacak. Polonyada viski yok sanki amg kadın bilmem kaç kilometre gelecek artema musluk türk erkeğiyle sevişecek ödül olarak ne alacak? viski.

Ulan bari otantik bişeylere davet et nargile margile de. Sultanahmet de topkapı de ayasofya de. Polonyada bulamayacağı bişey öner. Yazın gel antalyada sıcakta tatil yapalım de bari. 2 viski ısmarlarım yatağa atarım. Heee attınız.

Abla gittikten sonra arkadaşın biri kovuldu sebep açıklanmadı ama rivayete göre fazlaca ısrarcı olması ablanın gittikten sonra şikayetçi olması. Günahını almayalım şimdi kimse bilmiyor.

Yalnız ablanın ciddi ciddi abidik gubidik (cıscıbıl) kıyafetlerle pole dans görüntüleri var instagramında. Hobi olarak dans yapıyor.

Özetle polish girls adamı ekmeğinden bile eder. Türk erkekleri cinsel açlığın afrikasındadır.

Hamdolsun iyi rezil olduk.

Mesaj shark21 tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

ElEmperador - 27.12.2019 16:47

Mesajı Gönderen: shark21:cLink:1737607

Bunu kaçırmışım.

Kendimden biliyorum

He he topic canlandi...

[alıntı yap]

shark21 - 27.12.2019 17:04

Mesajı Gönderen: ElEmperador:cLink:1737614

He he topic canlandi...

Resmini değil kanlı canlısını gördük polishin hamdolsun. Yeniden bekar arkadaşlara yarışmada başarılar diliyorum. Bu alanda ciddi rekabet olur

[alıntı yap]

Isis - 27.12.2019 17:56

Mesajı Gönderen: shark21:cLink:1737608

Yalnız bu insan türünün polonyalı olanları biz türkleri çok zengin mok gibi para kazanan insanlar sanıyolar. 3 cümleden biri sizde maaşlar iyi bizim polonyada düşük. Ağzına ayakkabıyla vurasım gelmişti

o hanım kızımıızın kim olduğunu bilen varsa amme hizmeti olarak görebilir ismini bahdeşederse...

-

ben polish molish anlamam.
ayrıca evet ben de evliyim‚ benana...

başarılar arkadaşlar.
hayırlı forumlar.

[alıntı yap]

Turcolatino - 27.12.2019 21:25

Mesajı Gönderen: shark21:cLink:1737613

Ulan elin polonyalı kızı gelmiş bizim çok zekiler hadi bilmem ne ciks mekanda viski içelim diye davet ediyorlar. Kızda gerzek ya o davetin aslında presex daveti olduğunu anlamayacak. Polonyada viski yok sanki amg kadın bilmem kaç kilometre gelecek artema musluk türk erkeğiyle sevişecek ödül olarak ne alacak? viski.

Ulan bari otantik bişeylere davet et nargile margile de. Sultanahmet de topkapı de ayasofya de. Polonyada bulamayacağı bişey öner. Yazın gel antalyada sıcakta tatil yapalım de bari. 2 viski ısmarlarım yatağa atarım. Heee attınız.

Abla gittikten sonra arkadaşın biri kovuldu sebep açıklanmadı ama rivayete göre fazlaca ısrarcı olması ablanın gittikten sonra şikayetçi olması. Günahını almayalım şimdi kimse bilmiyor.

Yalnız ablanın ciddi ciddi abidik gubidik (cıscıbıl) kıyafetlerle pole dans görüntüleri var instagramında. Hobi olarak dans yapıyor.

Özetle polish girls adamı ekmeğinden bile eder. Türk erkekleri cinsel açlığın afrikasındadır.

Hamdolsun iyi rezil olduk.

Haklisiniz renktasim ama su sikayet olayi bana hep cok itici gelir‚Leh‚Litvan ve diger slav bayanlar akdeniz ulkelerinde simariklasiyorlar.Kendi ulkelerinde erkeklerden goremedikleri ilgiyi gorunce de velkam tu prinsis sindrom

Slav bayanlarin artisi cok ama eksisi cok fazla kendilerini birsey sanmalari bence.

[alıntı yap]

78 / 81