Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
antunun eskileri burdamı
98 / 107
  Oğuz Zincirli - 02.06.2020 07:47

Beni eski sayarmısınız renkdaşlarım ama eski antu çok başkaydı.transfer diye sabahlardık buralarda.

[alıntı yap]

Oğuz Zincirli - 02.06.2020 07:49

Mesajı Gönderen: 19ismail07

ilk üye olduğum yıla gittim‚ ne kadar heyecanlanmıştım ya

daha 19 yaşındaydım

vay anasını yahu ne kadar çabuk geçmiş yaşlanmışız la

O zamanlar deplasmanlara başlamamıştık değilmi ismail

[alıntı yap]

atmaca1907 - 02.06.2020 09:36

Yıllar çabuk geçiyor...

100. yılda üye olmuştum.

[alıntı yap]

Lunatic - 02.06.2020 09:47

20 yaşında üye olmuştum gecenin bi vakti yurt odasında. yaş olmuş 35 yolun yarısı.
o gün bugündür hergün ortalama 2 mesaj atmışım ‚ iyiymiş

Mesaj Lunatic tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

ibrahim_fbL - 02.06.2020 13:58

Marco vardı ne çekişirdik buralarda mı acep?

[alıntı yap]

TR-CaPTaiN - 02.06.2020 14:37

Üye olana kadar canım çıkmıştı. Mail adreslerini kabul etmiyordu‚ bir türlü çözemiyordum. Sonra yanlış hatırlamıyorsam ttnet mail adresiyle üye olmuştum. Cristian ve Santos´un geldiği gün forumda 11 bin kişi aynı anda aktif durumdaydı. Sevinenler vardı‚ benim gibi Hernanes beklediği için hayal kırıklığı yaşayanlar vardı. Sonra Mehmet Topuz transferinde inanılmaz bir ortam vardı. Kayus diye bir üye anlık bilgi paylaşıyordu. Çok coşkulu bir ortam vardı. Günlerce Xabi Alonso´yu beklediğimiz dönem vardı. Liverpool Aston Villa´dan Gareth Barry´i alacak da Xabi bize kalacak diye planlar yapılıyordu. Adriano her transfer dönemi yıldızdı. Burada beraber sevindik‚ beraber üzüldük yıllarca. Zaman zaman birbirimizi yedik. Ne olursa olsun her şeyiyle Antu güzel yer. İyi ki üye olmuşum.

Mesaj TR-CaPTaiN tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

SerdarG - 02.06.2020 15:37

Ben eski sayılır mıyım acep?

[alıntı yap]

Lu Cyfer - 03.06.2020 15:09

Daha önceleri Fenerbahce.com diye bi sayfada üyeydim‚ rezalettten öte‚ meğersem 6s´linin kurduğu bi sayfaymış....sene 1998/1999 falandı‚ sonra orda üye olan bazı arkadaşların vesilesiyle antu.com diye bi sayfanın olduğunu öğrendim‚ üyelik iptal ve antu´ya üye olma mücadelesi‚ bir sene sürmüştür belki.....pek fazla üyeleri yoktu o zamanlar‚ Adnan‚ Metin‚ Los Angeleste bir Fenerbahçeli (LA1F)‚ Jean Alesi‚ aklımda şuan olanlar ve daha niceleri‚ hepsine sonsuz saygılar......bilgisayarla veya böyle ortamla yeni tanışan arkadaşlar çoktu o zamanlar forumda‚ "g" diye bi Topic açan birisi vardı‚ ne eğlenmiştik...... bende çok hatalar yaptım‚ ama kimse kimseyle dalga geçmedi‚ birbirimize yardımcı olduk....özlüyorum o günleri.

[alıntı yap]

muryet - 03.06.2020 16:50

Mesajı Gönderen: Lunatic:cLink:1744570
20 yaşında üye olmuştum gecenin bi vakti yurt odasında. yaş olmuş 35 yolun yarısı.
o gün bugündür hergün ortalama 2 mesaj atmışım ‚ iyiymiş

Mesaj Lunatic tarafından düzenlenmiştir...

yurt odasında internet ve bilgisayar...

siz iyiymişsiniz arkadaş‚ bizim zamanımızda elektrik prizi bile yoktu yurtlarda. Gerçi lambadan bir faz kalorifer peteğinden de nötr alıp priz yapıyorduk kendimize kaçak göçek‚ lakin neredeyse haftada bir denetleme olduğundan yakalanıp kaptırıyorduk teçhizatı

ne kadar eskidi anılar‚ sanırsın asırlar geçmiş üzerinden...

[alıntı yap]

Isis - 03.06.2020 16:56

Benim de antu ile ilk ilişkim yurt odasındadır. ziyaretçi olarak CL maceramızı büyük hevesle takip etmiştim.
o zamanki paralı hesap meselesi yüzünden üye olamamıştım.

[alıntı yap]

98 / 107