Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
antunun eskileri burdamı
99 / 107
  c.ronnie - 03.06.2020 21:21

Yıllarca hesap olmadan takip ettim. Ben takip ederken bile eskiler sorulurdu. Güzel bir nesil. Daha seviyeli‚ daha saygılı konuşmalar‚ yapıcı tartışmalar olurdu. Saygılarımı sunarım.

[alıntı yap]

ozy - 04.06.2020 01:20

[alıntı yap]

carlos_1907 - 04.06.2020 01:50

Ben de buraya üye olduğumda Üniversite öğrencisiydim... En çok son dakikada sabahlara kadar transfer haberi takip etmeyi özledim... Şaşkınbakkal ın duyumlarını beklerdik... Focusun maçları anlattığı yazıları da zevkle okurdum... Geranimo nun mizahı.... Eskiden çok zeki atışmalar olurdu yazmaktan çok okumak büyük keyifti... Düşününce biraz,insan değişimi daha çok farkediyor...

[alıntı yap]

dogrugil - 08.06.2020 11:50

Mesajı Gönderen: Lu Cyfer:cLink:1744623

Daha önceleri Fenerbahce.com diye bi sayfada üyeydim‚ rezalettten öte‚ meğersem 6s´linin kurduğu bi sayfaymış....sene 1998/1999 falandı‚ sonra orda üye olan bazı arkadaşların vesilesiyle antu.com diye bi sayfanın olduğunu öğrendim‚ üyelik iptal ve antu´ya üye olma mücadelesi‚ bir sene sürmüştür belki.....pek fazla üyeleri yoktu o zamanlar‚ Adnan‚ Metin‚ Los Angeleste bir Fenerbahçeli (LA1F)‚ Jean Alesi‚ aklımda şuan olanlar ve daha niceleri‚ hepsine sonsuz saygılar......bilgisayarla veya böyle ortamla yeni tanışan arkadaşlar çoktu o zamanlar forumda‚ "g" diye bi Topic açan birisi vardı‚ ne eğlenmiştik...... bende çok hatalar yaptım‚ ama kimse kimseyle dalga geçmedi‚ birbirimize yardımcı olduk....özlüyorum o günleri.

Lucifer vardı
Tosun Baba
Oric halen de var
Tupac
Totoinist
Uğurhan Tezcan
Mahmut Koluk

eskilerden hatırladıklarımdan bazıları

[alıntı yap]

Ghost Of The Navigator - 08.06.2020 15:59

2001 de o zamanlar sivri yazan ŞimşekMC nickli bir dostumun yönlendirmesiyle‚ 31 yaşındayken üye olmuştum‚ 19 yıl olmuş vay canınasına‚ 50 oldum bu sene.

[alıntı yap]

Dilaver Gurdag - 08.06.2020 20:09

2001 Aralıkta üye oldum‚ 2003 sonu ya da 2004 ilk aylarında yazmaya başladım.

İlk Fenerlist ile başladım.

99 civarı okey.gen.tr´de okey oynuyordum. Diğer arkadaşlar da Fenerliymiş güzel muhabbet olmuştu. Onlar Fenerlist´ten bahsetti sonrasında üye oldum.

Epeyce bir süre yazmadım. Sonra Dilaver isimli bir arkadaş yazmaya başladı. O Dilaver yazıyorsa bu Dilaver de yazabilir dedim ve başladım.

Resmen kıskançlıktan başlamışım

[alıntı yap]

CFS - 10.06.2020 19:57

Mesajı Gönderen: Dilaver Gurdag:cLink:1744900

99 civarı okey.gen.tr´de okey oynuyordum. Diğer arkadaşlar da Fenerliymiş güzel muhabbet olmuştu. Onlar Fenerlist´ten bahsetti sonrasında üye oldum.

Epeyce bir süre yazmadım. Sonra Dilaver isimli bir arkadaş yazmaya başladı. O Dilaver yazıyorsa bu Dilaver de yazabilir dedim ve başladım.

pis kıskanç anlamıştım zaten tip tip bana bakıyordun

demek ki benimde güzel yüzümü kıskançmışsın

[alıntı yap]

Dilaver Gurdag - 10.06.2020 20:05

Mesajı Gönderen: CFS:cLink:1745022

pis kıskanç anlamıştım zaten tip tip bana bakıyordun

demek ki benimde güzel yüzümü kıskançmışsın

Okey masasındaki üç kişiyi hala merak ediyorum. Kimbilir belki hala buradadırlar.

[alıntı yap]

CFS - 10.06.2020 20:31

Mesajı Gönderen: Dilaver Gurdag:cLink:1745024

Okey masasındaki üç kişiyi hala merak ediyorum. Kimbilir belki hala buradadırlar.

nesil farkı işte‚ ihtiyarladığın için anlaşılmaz espri yapıyorsun‚ cık cık cıkkk yazık be ihtiyar...

(adam gençte benmi yaşlandım lan )

[alıntı yap]

Onur - 11.06.2020 08:36

Mesajı Gönderen: Dilaver Gurdag:cLink:1744900

dilaver abi sen üye olduğun zaman ecevit başbakandı değil mi?

[alıntı yap]

99 / 107