Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
Sigarayı bırakanlar yardımlaşma ve dayanışma Konusu
21 / 23
  aykut.. - 21.01.2019 22:08

Mesajı Gönderen: Lebowski:cLink:1723316

arada sırada geliyor özellikle yemeği çok kaçırdığım zaman. fakat artık kokusundan bile midem bulanıyor hemen vazgeçiyorum.

Bazen bana neden hala kokusu çekici geliyor ya beynim sanki iç iç diye baskiliyor 2-3 dal icsem oh ne dicem ondan sonra eskisi gibi herşey aynı şeye dönecek ben bunu neden içiyorum diyip durucam. Bir daha baslamamda cabası olucak. Umarım iyice dibe çekerim bu durumu

[alıntı yap]

yosemite - 22.01.2019 00:13

Takım şu durumdayken bile başlamıyorsanız o iş bitmiştir. Hepinize maşallah. Umarım tekrar başlamasınız.

Zaten kaliteli bir sigara da yok artık‚ şöyle ilk nefeste vurup geçen. Hepsi saman gibi‚ hepsi sahte. Mal gibi içmeye devam edioz ama bırakmak hep aklımda. İnşallah.

[alıntı yap]

fenerlipaco - 24.01.2019 01:45

Mesajı Gönderen: yosemite:cLink:1723318
Takım şu durumdayken bile başlamıyorsanız o iş bitmiştir. Hepinize maşallah. Umarım tekrar başlamasınız.

Zaten kaliteli bir sigara da yok artık‚ şöyle ilk nefeste vurup geçen. Hepsi saman gibi‚ hepsi sahte. Mal gibi içmeye devam edioz ama bırakmak hep aklımda. İnşallah.

Tespit gibi tespit

[alıntı yap]

fenerlipaco - 24.01.2019 01:48

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:1723273

Devamlı bu şekilde gidebiliyorsan hocam sıkıntı yok ama herkeste bu sigara bağımlılığı bu şekilde olmuyor.

Gün de 2-3 tane içebilsem sigara filan bırakmazdım. Lakin olmuyor. Az içerim diye başlarım 3 olur 5 o 10 olur 1 paket derken onu da geçmeye başlar tadı kaçar.

Kardeşim de 2 gün sonra bırakacak doğum gününde 4 ay sonra kızı olacak Allah nasip ederse bıraktırmaya çalışıyordum bakalım bırakacağım dedi.

Mesaj Milla Jovovich tarafından düzenlenmiştir...

Allah anali babali buyutsun‚ biraksin tabii saglikla yasasin ailesiyle..

[alıntı yap]

fenerlipaco - 28.01.2019 22:43

Su baslikta o kadar artistlik yaptik‚ Malatya macinda yarim paket bitti yahu

[alıntı yap]

mavi örümcek - 28.01.2019 23:39

bırakırsınız beyler bak ben hiç başlamadım bile

bişey yok yani

[alıntı yap]

SaRouMaNe - 29.01.2019 00:03

Fenerbahce´li olupta sigarayi nasil birakabildiniz?

[alıntı yap]

alseles - 29.01.2019 00:07

Bu gun son 20 dakikada bereket evde sigara yoktu.
Iki bucuk sene sonra bir paket sigarayi catir catir icerdim.

[alıntı yap]

Sinyor_CanBartu - 02.02.2019 15:54

18 yıl günde 2-3 paket içtim 4 yıl önce 1 kere elektronik sigara denedim ve ulan ben bunu neden daha önce denemedim dedim o gün bıraktım. Şu an sadece keyif için elektronik sigara kullanıyorum. Ciğerler tertemiz ‚ 9 kat yürüyorum‚ rutin kontrollerde doktorların sigara içiyormusun diye sormaları bitti.
Öyle bildiğiniz vapur gibi duman çöıkaran ciğer çekim sigaralardan içmiyorum likitimi kendim yapıyorum‚ telimi pamuğumu kendim sarıyorum‚ günde 30 dakikam sırf tel ve pamuk değişimine gidiyor ancak değiyor.
yediğini yemekten tat alırsınız‚
tamamen bırakmak en güzeli ancak bırakamayanlar bu işe kafa yorsun o rezalet ziftten kurtulsun.

[alıntı yap]

TurkMenoglu - 05.02.2019 14:21

Bugun tam bir ay oldu sigaradan uzak durali.

Arada bir icme hissi gelmiyor degil..

[alıntı yap]

21 / 23