Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
Dış gelişmeler
195 / 202
  ElEmperador - 29.06.2020 18:45

Bayrağında Konfedere Devletler bayrağını muhafaza eden yeğane Abd Devleti Mississippi Kongresi oy çokluğuyla bayrağı değiştirme kararı aldı.
Yeni bayrakta In God We Trust ibaresi olacak.
Bu konu çok çetrefilli aslında.

[alıntı yap]

ElEmperador - 29.06.2020 22:04

Fransada mahalli seçimlerde Macron hezimete uğradı.
Üç büyük şehir Paris‚ Lyon ve Marsilya muhalefette.
Paris zaten Sosyalist partiydi‚ devam ediyor Hidalgo.
Yeşiller büyük patlama yaptı.

[alıntı yap]

Semih - 01.07.2020 17:52

abd de yeni bir dolandırma yöntemi çıktı.

gayet ucuz fiata antikor testi yapıyoruz diye insanların tüm kişisel bilgilerini alan sahtekarlar‚sonra da bu kişilerin adına kredi kartları çıkarıp‚banka hesaplarını temizliyorlar.

fbi hırsızları bulmaya çalışıyor.

[alıntı yap]

Semih - 01.07.2020 18:38

insanların düşünce özgürlüğüne saygıdan dolayı‚bazı siyasilerin attıkları ayrıştırıcı ve bölücü mesajlara yasaklama getirmiyecegini açıklayan facebook sahibi mark zuckerberg geri adım atmak üzere.

bu politikayı degistirmedigi takdirde‚iş ilişkilerini kesecek şirketler şunlar:

Coca Cola
Ford
GMC
Verizon
Chobani
Adidas
Puma
Honda
Starbucks
Unilever
Hewlit packard
Best buy
Hershey
Clorox
North face
Lewis

ve daha niceleri...

mr.zuckerberg bundan anlıyor‚anladigi dil bu.

Mesaj Semih tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

ElEmperador - 01.07.2020 19:17

Geçen bahsettiğimiz konu buydu işte‚ bu zuckerbergler‚ elon musklar‚ bunlar yeni tip bir elektronik diktatörlüğe özenen tipler.
Hiçbirisini sevmiyorum.

[alıntı yap]

Semih - 01.07.2020 19:27

Mesajı Gönderen: ElEmperador:cLink:1746149
Geçen bahsettiğimiz konu buydu işte‚ bu zuckerbergler‚ elon musklar‚ bunlar yeni tip bir elektronik diktatörlüğe özenen tipler.
Hiçbirisini sevmiyorum.

sarı reyise ayrıcalık tanımıştı‚ne yazarsa yazsın yasaklamıyordu.bu boykot iyi oldu‚düzelene kadar reklam yok.cebe zarar oldu mu‚geri adım atacak gibi.atmazsa kendi bilir.

[alıntı yap]

gabby agbonlahor - 02.07.2020 16:34

İngiltere‚ Venezüella hükümetine altınlarını geri vermeyecek

Venezüella hükümetinin İngiltere Merkez Bankasının dondurduğu yaklaşık 1 milyar euro değerindeki altın rezervi için açtığı dava reddedildi.

İngiltere Yüksek Mahkemesinin kararında‚ İngiltere´nin‚ Nicolas Maduro yerine "tartışmasız bir biçimde" muhalefet lideri Juan Guaido´yu başkan olarak tanıdığı belirtildi.

Bu gerekçeyle Maduro hükümetinin talebinin dikkate alınamayacağı vurgulanarak davanın reddine karar verildi.

Venezüella´nın İngiltere Merkez Bankasındaki altınlarının değerinin 930 milyon euro olduğu tahmin ediliyor.

[alıntı yap]

ElEmperador - 02.07.2020 18:24

Mesajı Gönderen: Semih:cLink:1746150

sarı reyise ayrıcalık tanımıştı‚ne yazarsa yazsın yasaklamıyordu.bu boykot iyi oldu‚düzelene kadar reklam yok.cebe zarar oldu mu‚geri adım atacak gibi.atmazsa kendi bilir.

Bu sarı reyis benzetmene bayılıyorum.

[alıntı yap]

Semih - 02.07.2020 18:55

adı: jack whittakerı
eyaleti: west virginia
meslegi: inşaat taşeronu

2002 yılında o zaman rekor olan 315 milyon dolar kazandı lotto dan‚ve taksitle hepsini alabilecegi para biletini 113 milyona devretti.ilk işi‚özel bir jetle new york şehrine ucmak oldu.

hızlı jet hayatı başlamıştı‚geceler güzeldi‚etrafı kızlar ve güzel kadınlarla doldu.alkolik oldu..karısını kansere‚kızını ve iki torununu uyuşturucuya kaybetti.

jack dün hayatını kaybetti!

sebebi açıklanmadı.geçenlerde‚keske o bileti yırtsaydim‚ dedi.para mutluluk getirmedi.

şener şenin milyarder filmi geldi aklima‚o dogrusunu yapmis

Mesaj Semih tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

Semih - 03.07.2020 00:10

bugün bizim evin karşısındaki amerikalı komşu‚çimlerini biçiyordu‚motorunu durdurdu‚yanıma geldi.mısırlı bir arkadaşı varmış‚buna bazı kelimeler söylemiş.bu da bana bu kelimelerin anlamı nedir diye soruyor.

gercekten kafam attı‚ben arapça bilmiyorum‚bizim dilimiz türkçe‚git söyleyene sor‚dedim.

bu sefer adam hayretler icinde kaldı‚ben türkler de arapça konusuyorlar diye biliyorum‚dedi.

bu adam‚banka müdürü...

yazık!

[alıntı yap]

195 / 202