Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
Türkiye´deki Son Gelişmeler
1417 / 1470
  Ankara_Fenerbahçe - 31.07.2020 06:56

Bayram hutbesini ve namazın tümünün seslerini hoparlörden yüksek sesle verdiler. Sabahın altısında zorla bunları dinletmek hangi anlayışın eseridir? Ben bunları neden dinlemek zorunda kalıyorum? Sadece camidekilere yapılan konuşmaları camiye gitmeyen kişilere yüksek sesle dinletmek gibi bir anlayış nasıl olabilir 2020 yılında.

[alıntı yap]

Dilaver Gurdag - 31.07.2020 09:57

Mesajı Gönderen: Ankara_Fenerbahçe:cLink:1747171

Bayram hutbesini ve namazın tümünün seslerini hoparlörden yüksek sesle verdiler. Sabahın altısında zorla bunları dinletmek hangi anlayışın eseridir? Ben bunları neden dinlemek zorunda kalıyorum? Sadece camidekilere yapılan konuşmaları camiye gitmeyen kişilere yüksek sesle dinletmek gibi bir anlayış nasıl olabilir 2020 yılında.

Ne anlattıklarını ben bile bilmiyorum dersem gerisini anlarsın zaten...

[alıntı yap]

fenerlipaco - 31.07.2020 11:57

Mesajı Gönderen: Semih:cLink:1747166
eskiye ragbet olsa‚bit pazarına nur yagardı...

ülkeyi geri vitese neden taktıklarını düşünüp duruyorum.otoriter rejimini daha da güçlendirmek için diyenler var.

tam tersi olsa‚modern‚çagdaş olunsa‚dikta rejimi yürümez mi?

gericilik= diktacilik midir?

Mesaj Semih tarafından düzenlenmiştir...

Cevabi 1984 kitabinda

[alıntı yap]

gabby agbonlahor - 31.07.2020 13:34

Doğruluk Payı @ dogrulukpayicom

Türk Lirası‚ Cumhurbaşkanlığı Sistemi´ne geçilmesinden bu yana Dolar karşısında %32‚1‚ Euro karşısında %32‚4 değer kaybı yaşadı.

Mesaj gabby agbonlahor tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

Semih - 31.07.2020 16:04

zavallı‚çaresiz hayvanları yatırıp‚kesip‚derilerini yüzüp‚etinden kızartma‚köfte yapmak‚sonra da afiyetle yutmak...

iyi bayramlar!

[alıntı yap]

Deatus - 31.07.2020 17:06

akşam haberlerini şimdiden yazayım hatta önümüzdeki yıl bugünün haberleri de aynı olacak

elini kesen acemi kasaplar‚ kurbanı kaçan mağdur amcalar‚ otobanda koşan büyükbaş hayvan görüntüleri ve onu yakalamaya çalışan cengaver vatandaşlar‚ kaçak kesim alanlarındaki görüntüler‚ kesim sırasında hayvandan çifte yiyip nakavt olanlar‚ sağa sola dalan boğalar..

Mesaj Deatus tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

johann - 31.07.2020 17:43

https://ugurses.net/2020/07/31/ankaradaki-doviz-vakumu/

"Düz bir arazide yer altı suları elektrik motorları ile yüzeye çıkarılarak tarımsal sulamada kullanırken her şey yolunda gider gibi görünür; bir gün yüzey çöküntüsü ile devasa bir obrukla karşılaşırsınız. Ankaranın son 2 yıldır izlediği politikalarla genelde ekonomide‚ özelde de döviz rezervlerinde yarattığı çöküntü de tam olarak böyle."

[alıntı yap]

Semih - 31.07.2020 18:24

marsın jezero kraterini inceleyecek olan perseverance isimli uzay aracı dün fırlatıldı.ilginç olan şey‚nasa bilim adamlarının türkiyeye önceden gelerek ‚salda gölünü inceledikleri ortaya çıktı.salda gölü ile jezero kraterinin benzerlikler taşıdığını bildiren nasa bilim adamlarının türkiyede böyle bir araştırma yaptıklarından birilerinin haberi oldu mu acaba?

[alıntı yap]

sparco - 31.07.2020 18:40

Değerli büyüğüm Ali Erbaş hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundum...

Affet beni değerli büyüğüm...

Sincerely yours...

[alıntı yap]

Semih - 31.07.2020 19:15

Mesajı Gönderen: sparco:cLink:1747184

Değerli büyüğüm Ali Erbaş hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundum...

Affet beni değerli büyüğüm...

Sincerely yours...

iyi bir savcı olsaydı‚yani cumhuriyet savcısı.

[alıntı yap]

1417 / 1470