Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
Türkiye´deki Son Gelişmeler
1420 / 1470
  Ankara_Fenerbahçe - 06.08.2020 07:17

Polonya ve Türkiye´den kadınlar‚ İstanbul Sözleşmesi´nin yürürlükten kaldırılması tartışmalarına karşı mücadeleyi birlikte yürütme kararı aldı. Polonya´da Türkiye Büyükelçiliği önüne giden kadınlar eylem düzenledi.

Türkiyenin birçok şehrinde gerçekleşen kadın eylemlerine uluslararası destek geldi. Polonya´daki kadınlar‚ İstanbul Sözleşmesinin yürürlükte kalması adına Türkiyede yapılan eylemlere‚ Varşova´dan destek verdi.

1 Ağustos günü Twitter üzerinden başlatılan İstanbul Sözleşmesi ile ilgili eyleme‚ Polonyalı kadınlar kendi dillerinde desteklerini sundu. Polonyada da hükümetin‚ yürürlükten kaldırmaya çalıştığı İstanbul Sözleşmesi´ne karşı kadınlar farklı ülkelerden sesini birleştirme kararı aldı.

[alıntı yap]

johann - 07.08.2020 01:52

[alıntı yap]

johann - 07.08.2020 02:22

Tuna Beklevic
@tunabeklevic
Türkiyede boğazın iki yakasını oluşturan sermaye niteliksizdir. Şoven‚ boş ve Devlet merkezlidir. İlkesiz ve beleşçidir. Girişimci değil; ihalecidir. Dünyanın gerisinde kalmış mızmız ve vizyonsuzdur. Topluma en zerre faydası yoktur. Devletin artıkları ile beslenir.

https://twitter.com/tunabeklevic/status/129151302264157798 6

[alıntı yap]

ElEmperador - 07.08.2020 11:03

Mesajı Gönderen: johann:cLink:1747309

Tuna Beklevic
@tunabeklevic
Türkiyede boğazın iki yakasını oluşturan sermaye niteliksizdir. Şoven‚ boş ve Devlet merkezlidir. İlkesiz ve beleşçidir. Girişimci değil; ihalecidir. Dünyanın gerisinde kalmış mızmız ve vizyonsuzdur. Topluma en zerre faydası yoktur. Devletin artıkları ile beslenir.

https://twitter.com/tunabeklevic/status/1291513022641577986

Birkaç istisna hariç‚ kapitalizmi kuralsız uygulayan ve affedilen bu kesim 10 yıllardır bu halka zarar verdi.
Özel sektör demek yağma sektör demek oldu.
Vahşi‚ kuralsız‚ belden aşağı ve egoist...

[alıntı yap]

Dilaver Gurdag - 07.08.2020 18:11

Mesajı Gönderen: Semih:cLink:1747241
yerli ve milli elektronik kelepçe eylül ayında hizmete sunulacak!

kaynak: mustafa varank‚teknoloji bakanı...

bunu da öğünerek ilan ediyor.

gösterdigi elektronik zırva ile fare yakalıyorlar‚fiatı 10 dolar!

Shoplarda mı satılacakmış? Fiyatı söylenince merak ettim.

Biz vatandaşız kelepçe ile ne işimiz olur fiyatından bize ne? Di mi?

[alıntı yap]

Semih - 07.08.2020 18:38

Mesajı Gönderen: Dilaver Gurdag:cLink:1747317

yahu adam bakan olmuş‚tv kanallarında yerli üretim‚elektronik kelepçe reklamı yapıyor‚ben inanamadım...ve elinde gösteriyor.

burada ona benzeyen fare kapanları var‚10 dolara satılıyor‚ona benzettim

[alıntı yap]

gabby agbonlahor - 07.08.2020 20:26

Mahfi Eğilmez @ mahfiegilmez

Rezervler

[alıntı yap]

Yolcum - 07.08.2020 23:32

Mesajı Gönderen: Dilaver Gurdag:cLink:1747317

Yurtdışından fantezi oyuncakları alan birileri vardı‚ damat mıydı başkası mıydı şimdi hatırlamıyorum‚ verimli çalışıp çalışmadığını test eder belki

[alıntı yap]

Ankara_Fenerbahçe - 08.08.2020 09:53

İnsan Hakları Derneği Adana Şubesi Cezaevi Komisyonu‚ 21 Temmuz´da Maraş 1 Nolu L Tipi Kapalı Cezaevi´ndeki tutuklularla yapılan görüşmeleri raporlaştırdı. Cezaevinde yaşanan hak ihlallerine ilişkin raporda‚ mahkûmların psikolojik baskı altında olduğu ve tedavi haklarının engellendiği belirtildi.

Cezaevi girişinde heyet üyelerine eldiven verilmediği‚ dezenfekte işleminin yapılmadığı sadece ateş ölçümünün yapıldığının aktarıldığı raporda‚ cezaevi girişinde bazı gardiyanlarda maske olmadığı‚ olanlarında maskelerinin çene altında olduğu bildirildi.

Hasta tutukluların tedavisinin yeterince yapılmadığına dikkat çekilen raporda‚ öne çıkanlar şöyle oldu:

- Yeterli temizlik ve hijyenik ortam olmadı‚ yeterli önlem alınmadı.

- Mahkumların sosyal‚ kültürel faaliyetleri uzun süre kısıtlandı.

- İnsan onuru ile bağdaşır şekilde sayım yapılmadı.

- Denetimli serbestlik hakkından faydalanma hakkını elde etmiş mahkumlar bu haktan gerekçesiz bir şekilde faydalandırılmadı.

- Cezaevi idaresi ile mahkumlar arasında görüşme ve iletişim sağlanmadı.

[alıntı yap]

sparco - 08.08.2020 20:44

Değerli büyüğüm Ali Erbaş yine yüce ilmini göstermiş ; Yabancı paralar Allah tarafından lanetlenmiştir

[alıntı yap]

1420 / 1470