Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
Türkiye´deki Son Gelişmeler
1422 / 1470
  SERKAN MERT - 09.08.2020 20:12

Mesajı Gönderen: Dilaver Gurdag:cLink:1747343

80-90´larda çalıştığım patronum 93 seçimlerinde Anap´tan milletvekili adaylığı için başvurdu. Aday adayı aşamasında iken Ankara´ya gidip biraz kulis yapmak istedi ve uçak bileti için sekretere talimat verdi ve uyardı: "milletvekili aday adayı de haa".

Daha hiç bir şey değilsin. Alt tarafı ilçe başkanlığına başvuru yapmışsın daha parti yönetimi görmedi bile. Daha o aşamada ayrıcalık istiyorsun.

Bu anlayışla yönetilen bir milletiz.

Ayrıcalıklarından dolayı‚kibirli insanlar siyasete daha çok ilgi duyuyor sanırım.(radikal görüşteki siyasetçiler hariç ).Mütevazi bir insan çoğunlukla mesleğinle yetiyor.Millet olarak bunun sıkıntısını yaşadımızı düşünüyorum.

[alıntı yap]

Dilaver Gurdag - 09.08.2020 20:39

Mesajı Gönderen: SERKAN MERT:cLink:1747348

Ayrıcalıklarından dolayı‚kibirli insanlar siyasete daha çok ilgi duyuyor sanırım.(radikal görüşteki siyasetçiler hariç ).Mütevazi bir insan çoğunlukla mesleğinle yetiyor.Millet olarak bunun sıkıntısını yaşadımızı düşünüyorum.

Ayrıcalık ve indiragandi... Aynı adam yeni ilçe olan yerde Belediye başkanlığına ele geçirmek için çalıştı‚ kendisi olmadı ama en yakın arkadaşını gaza getirdi başkan adayı yaptı‚ şirketteki mimarı da belediye meclisi üyeliğine aday yaptırdı. Çünkü orası yeni ilçe oldu ve çok çok sayıda hazine arazisi ve yeşil alan olarak belirlenmiş arazi vardı. Neyse ki seçilemediler.

[alıntı yap]

Ankara_Fenerbahçe - 10.08.2020 12:32

Dolar 7‚5 lira olmuş hâlâ Ayasofya´dan falan bahsedebiliyorlar.

[alıntı yap]

Semih - 10.08.2020 15:49

beni başkan yapın‚bir haftada dolar kendine gelir.

ülkeye yazık oldu!

[alıntı yap]

Deatus - 10.08.2020 19:55

ekşiye‚ haber kanallarına felan baktım da
günün en popüler haberlerinden biri -covidli kaynana-haberi

gelinin annesi karantinada olması gerekirken düğüne katılıYor
gelen sayısı azalmasın‚ altınlar azalmasın diye tabii bu karantina mevzusu kimseye söylenmiyor
sonuç; bir ton yeni vakaya sebep oluyor

bu ülkede insan canı bu kadar ucuz işte
bu kaynanaya bir hukuki yaptırım yapabiliyorlar mı? yok tabii..

[alıntı yap]

Abugannuc - 11.08.2020 08:26

Mesajı Gönderen: Ankara_Fenerbahçe:cLink:1747350

Dolar 7‚5 lira olmuş hâlâ Ayasofya´dan falan bahsedebiliyorlar.

Kendilerince o konudan uzaklastirmaya calisyorlar. Bir de rte demis ki. Bunlar gecici. Soyle iyi bakin adamin dediklerime hep tersi ama gercekten hep tersi. Yani TR deki bu durum KALICI.

TRde yasiyanlar icin uzulerek soyluyorum. Daha bunlar en iyi gunleriniz.

[alıntı yap]

YigidoMK - 11.08.2020 13:41

Lubnan´da bakanlar istifa ediyor. Lubnan´a da heveslendik cok sukur..

[alıntı yap]

ElEmperador - 11.08.2020 14:13

Aman ha...
Lübnan diye bir ülke yok artık‚ hiçbir zaman da olmadı...

[alıntı yap]

ibrahim_fbL - 11.08.2020 19:06

Eren Bülbül´ün teröristlerce öldürülmesinin 3. yılı...
Ruhun şad olsun‚ iyi ki varsın EREN...

[alıntı yap]

Yolcum - 11.08.2020 22:25

Eren Bülbül ve Ferhat astsubayımızın şehadetinin yıldönümünde TSK´nın açıkladığı habere göre sınır ötesi operasyonda 2 terörist SİHA takibi sonucu öldürüldü.

Twitter´da dolaşan iddialara göre‚ öldürülen bu teröristlerden biri‚ elabaşılardan Cemil Bayık ama şu aşamada şimdilik iddia ediliyor...

Yerel kaynaklarca ve istihbarat birimlerince doğrulanması ve resmi kaynaklarca teyid edilmesi gerekir İnşallah doğru çıkar.

[alıntı yap]

1422 / 1470