Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler
15 / 21
  noyan de souza - 20.05.2020 03:00

Mesajı Gönderen: ertugrul_solomon:cLink:1744104

Bize de hocam.

Attım renktas ama önceden sonucu bilince pek heyecanı kalmıyor izlemenin

[alıntı yap]

eerol - 20.05.2020 12:27

Ersinin oyları belli ki Elife gitniş ‚ düzgün kız yakışır ama Mertin bu zamanda gitmesi olmadı hele ki orda küfürbaz Yasin varken nasıl oluyor da o adada kalıyor küfürlü konuşmaları internetde yayınlanmışken ‚ işte Türk Halkının kimlere prim verdiği ortada.

[alıntı yap]

eerol - 20.05.2020 12:30

SURVİVOR GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI (14.HAFTA)

[alıntı yap]

eerol - 20.05.2020 12:32

SURVİVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI (14.HAFTA)

Adaya Ünlülerden Mert veda etti.

[alıntı yap]

Justin - 20.05.2020 12:50

Yarisma benim icin bitmistir. Acun instagram ve 10-15 yas arasindaki ergenler icin ünlüler takimini bitirdi. Yasin gibi bir insan varken‚ bu senenin yüzde 70i survivor gibi survivor olan Mert elendi. Yarisma sacma sapan bir hal aldi. Gitsin instagraminda oynasin acun.

[alıntı yap]

noyan de souza - 20.05.2020 13:45

Mesajı Gönderen: eerol:cLink:1744122
SURVİVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI (14.HAFTA)

Adaya Ünlülerden Mert veda etti.

Bu listeleri yazılı olarak paylassan çok iyi olurdu renktas
Mobil siteden giriyoruz görünmüyor maalesef

[alıntı yap]

besyoo7 - 20.05.2020 15:42

Mert 1 numaralı karaktersiz. Elenmesine aşırı sevindim. Bu kadar karşı tarafı küçümseyen‚ manipüle eden‚ insanlara emirler yağdıran bir insandansa‚ Yasin´i tercih ederim. Ben de bunları kim destekliyor diyordum. Adamın o alaycı gülüşleri‚ her konseyde fıs fıs fıs dedikodu yapması bu halka ters şeyler. Kimseyi küçük görmeyeceksin.

Ares´i takip edebilirsiniz evet. Dimanı da. Ben başka bir kaynaktan öğreniyorum ama onu söylemem doğru olmaz. Antuda sorun olmayacağı için öğrendikçe yazıyorum buraya. Mert´in gidişi tokattır. Elifin 1. liği de ben gibi bir çok insanın attığı smslerle doğrudur. Ben Nisa ve Cemal´i destekliyorum. Berkanı da ha keza. Gönüllü takımını seviyorum Evrim hariç. Bence yaş grubu ergen vs diye kendi fikriniz dışındaki insanları yaftalamayın. Ben ne ergenim ne eğitim seviyem düşük. Şu hastalığınızdan kurtulun. En güzeli oldu. Güle güle mert. Sırada sarı papatya...

[alıntı yap]

besyoo7 - 20.05.2020 18:31

Aksam odul gonullu

[alıntı yap]

Justin - 22.05.2020 13:31

Cemal can ve nisa mi

Yarismanin adi Survivor. Koy bunlari bir issiz adaya‚ 1 saat icinde korkudan ölürler. Hele o Nisa yok mu.. Acun yarismayi resmen cocuk parkina cevirdi bunlar icin. Yazik diyorum sadece. Mert tam bir Survivordu.

Demek mi Halk cani istemeyince oynamayan ama ödülde en cok eglenen‚ ayakkabisini begenmedigi icin nehire firlatan‚ istedigi olmayinca depresyona baglayan insanlari seviyormus. Güclüyü yarismanin hakkini verenin degil.

[alıntı yap]

besyoo7 - 22.05.2020 15:18

Mesajı Gönderen: Justin:cLink:1744188
Cemal can ve nisa mi

Yarismanin adi Survivor. Koy bunlari bir issiz adaya‚ 1 saat icinde korkudan ölürler. Hele o Nisa yok mu.. Acun yarismayi resmen cocuk parkina cevirdi bunlar icin. Yazik diyorum sadece. Mert tam bir Survivordu.

Demek mi Halk cani istemeyince oynamayan ama ödülde en cok eglenen‚ ayakkabisini begenmedigi icin nehire firlatan‚ istedigi olmayinca depresyona baglayan insanlari seviyormus. Güclüyü yarismanin hakkini verenin degil.

güçlü mü? karaktersiz mi? ben artık düzgün efendi insanlar görmek istiyorum. performansı olan beni eğlendiren güldüren iyi niyetli insanlar görmek istiyorum. Entrika değil. Şunları manipüle edin birşeyler yapın insanlar değil. Ben Alex görmek istiyorum Emre değil. Ben Altay görmek istiyorum Volkan değil. Ya bunlar ne kadar ezik bakışı olup yukarıdan bakan insan görmek istemiyorum. Evrim istemiyorum Nisa istiyorum Elif istiyorum. Mert istemiyorum Cemal istiyorum Ardahan istiyorum. Kapiş??

[alıntı yap]

15 / 21