Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler
16 / 21
  Justin - 22.05.2020 17:10

Mesajı Gönderen: besyoo7:cLink:1744190

güçlü mü? karaktersiz mi? ben artık düzgün efendi insanlar görmek istiyorum. performansı olan beni eğlendiren güldüren iyi niyetli insanlar görmek istiyorum. Entrika değil. Şunları manipüle edin birşeyler yapın insanlar değil. Ben Alex görmek istiyorum Emre değil. Ben Altay görmek istiyorum Volkan değil. Ya bunlar ne kadar ezik bakışı olup yukarıdan bakan insan görmek istemiyorum. Evrim istemiyorum Nisa istiyorum Elif istiyorum. Mert istemiyorum Cemal istiyorum Ardahan istiyorum. Kapiş??

Kardesim o zaman baska programlar izle. Burasi Survivor. Adi üstünde Survivor‚ hayatta kalma mücadelesi. Nisa iki günde bir klinikte kaliyormus‚ morali bozulmasin diye Yastik vermisler‚ gözlük vermisler. Boya vermisler‚ dün twitterda okudum‚ hala cemallen gidip eski adalarda takiliyorlarmis.

Survivor demek güc demek‚ piskolojiyi kaldirma demek. Aglamak zirlamak degil. Ben hayatimda bunlara cekilen torpili görmedim. Ayrica Nisanin iyi karakter olduguna katilmiyorum. Meryem varken Meryem kaybettiginde seviniyorum diyordu‚ kapis?

[alıntı yap]

EL NİNO-9 - 22.05.2020 23:03

Aga bu nasıl Survivor ya karantinada yokluktan izledim ama ıssız adada hayatta kalma formatlı bir yarışma daha ne kadar düşebilir merak ediyorum. Baya baya instagram odaklı bir parkur yarışması

[alıntı yap]

besyoo7 - 23.05.2020 12:36

Mesajı Gönderen: Justin:cLink:1744196

Kardesim o zaman baska programlar izle. Burasi Survivor. Adi üstünde Survivor‚ hayatta kalma mücadelesi. Nisa iki günde bir klinikte kaliyormus‚ morali bozulmasin diye Yastik vermisler‚ gözlük vermisler. Boya vermisler‚ dün twitterda okudum‚ hala cemallen gidip eski adalarda takiliyorlarmis.

Survivor demek güc demek‚ piskolojiyi kaldirma demek. Aglamak zirlamak degil. Ben hayatimda bunlara cekilen torpili görmedim. Ayrica Nisanin iyi karakter olduguna katilmiyorum. Meryem varken Meryem kaybettiginde seviniyorum diyordu‚ kapis?

Sen önce bir Türkçe yazmayı öğren ondan sonra bana survivor ne demek öğretirsin. Hadi iyi günler

[alıntı yap]

cubuklu_1907 - 23.05.2020 14:27

Lafi eveleyip gevelemeyecegim.

Turk insanini bu denli sacma‚ modasi gectiginden dunyada neredeyse hic bir ulkede yayinlanmayan bir reality show a bu kadar anlam yuklemesi inanilmaz.

Ben boyle akil tutulmasi gormedim arkadas... Tamam kitap okuyun‚ yok efendim belgesel izleyin yobazliginda da degilim ama bos duvari seyredin daha iyi ya.

[alıntı yap]

Justin - 24.05.2020 01:13

Mesajı Gönderen: besyoo7:cLink:1744231

Sen önce bir Türkçe yazmayı öğren ondan sonra bana survivor ne demek öğretirsin. Hadi iyi günler :)

Ne alaka? Türkiyede doguyup büyümedim. Cevap veremeyince böyle mi yaziyorsun? Tamda cemal nisa taraftarina yakisir cevap‚ yasinda herhalde 10-12 filan. Özür dilerim

[alıntı yap]

Ortega1987 - 25.05.2020 17:20

Bizim başkan bu aycan´ı da alır klüpte bir yerlerde görevlendirir buraya da yazıyorum. Kalsın.

[alıntı yap]

noyan de souza - 26.05.2020 19:56

Mesajı Gönderen: cubuklu_1907:cLink:1744233
Lafi eveleyip gevelemeyecegim.

Turk insanini bu denli sacma‚ modasi gectiginden dunyada neredeyse hic bir ulkede yayinlanmayan bir reality show a bu kadar anlam yuklemesi inanilmaz.

Ben boyle akil tutulmasi gormedim arkadas... Tamam kitap okuyun‚ yok efendim belgesel izleyin yobazliginda da degilim ama bos duvari seyredin daha iyi ya.

Ben senin sevdiğin şeyleri izlemek zorunda mıyım? Yani benim hayatta ki kıstasım siz misiniz?

Evimin içini görecek kadar yetenekli olmalısınız ki bizim 24 saat uyumadan yemek yemeden sadece ve sadece Survivor izlediğimiz söylüyorsunuz.

Ve sanırım biz Survivor izlerken siz o arada atomu parçalayıp korona için aşı buldunuz.

[alıntı yap]

Ankara_Fenerbahçe - 26.05.2020 21:34

[alıntı yap]

besyoo7 - 28.05.2020 12:22

Mesajı Gönderen: noyan de souza:cLink:1744310

Ben senin sevdiğin şeyleri izlemek zorunda mıyım? Yani benim hayatta ki kıstasım siz misiniz?

Evimin içini görecek kadar yetenekli olmalısınız ki bizim 24 saat uyumadan yemek yemeden sadece ve sadece Survivor izlediğimiz söylüyorsunuz.

Ve sanırım biz Survivor izlerken siz o arada atomu parçalayıp korona için aşı buldunuz.

evet yani bu saçma şeyi izleyeceğinize kitap okuyun ne bileyim başka bişey yapın cümlesi futbol izleyen insanlar için de çok kullanılır değil mi. o da başlı başına bir reality aslında ve çoğu da kurgu. Ama bahsi geçen programı izleyenlere sallıyor beyefendi. Sırf kendisi izlemiyor diye. Değişik Türk halkı. Çok değişik...

[alıntı yap]

KUVVETMİRA - 31.05.2020 00:11

yarın da dokunulmazlığı gönüllüler kazanıyormuş.

[alıntı yap]

16 / 21