Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
Coronavirus / Covid19
327 / 338
  carlos_1907 - 05.07.2020 02:02

Madem böyle olacaktı neden karantina da kaldık 2 ay??? Tüm dünyada yeni vaka rekorları kırılıyor, sınırları kapatmanın ne faydası oldu şimdi? Daha fazla vaka var ama şu an birçok ülke seyahatler kısıtlamasını kaldırdı... Tüm dünyanın hazırlıksız ve ne yapacağını bilmediği bir dönem oldu... Ekonomi yüzünden karantina koşulları çabuk gevşetildi... Bu virüsün ne yönde mutasyon geçirdiği de anlaşılamadı henüz... Bakalım sonu ne olacak ....

[alıntı yap]

Ritualist - 05.07.2020 13:27

aq virüsü ne işler açtı başımıza

[alıntı yap]

Levent YAĞCIOĞLU - 05.07.2020 22:17

Vaka sayısındaki yeni rekorlara rağmen ölüm sayısı o oranda artmayıp neredeyse yerinde sayıyor. Bu yüzden zaten ölüm oranı gün geçtikçe düşüyor. Hala insanların bu hastalık hakkında ne bildiği konusunda ciddi şüphe var.

[alıntı yap]

SERKAN MERT - 06.07.2020 02:12

Şüphelenip tahlil yaptım negatif çıktı.
Eskidende vürüsü geçirmediğim anlamına mı geliyor bu?

Ayrıca doktorun senin bireyin yok ki? Sen niye tahlil oldun şeklinde bir tepkisi oldu.Bende kronik rahatsızlıkların var‚nefes zorluğu yaşamaya başlayınca bende bekletmeden geldim dedim.

Kronik rahatsızlıklarım nedeniyle hastane tecrübem çok. Bu kadın doktorların genelinin tavırları çok can sıkıcı oluyor.Erkek doktorların genelinde ise bu kaba tavır yok.Çoğu hem işi bilmiyorlar‚hem psikolojiler bu mesleği kaldıramıyor.Başka birine kızıyorlar‚hastaların geneline bozuk atıyorlar.Bu yüzden özellikle randevular erkek doktora alıyorum.

[alıntı yap]

Semih - 06.07.2020 02:45

Mesajı Gönderen: SERKAN MERT:cLink:1746325

Ayrıca doktorun senin bireyin yok ki? Sen niye tahlil oldun şeklinde bir tepkisi oldu.Bende kronik rahatsızlıkların var‚nefes zorluğu yaşamaya başlayınca bende bekletmeden geldim dedim.

Kronik rahatsızlıklarım nedeniyle hastane tecrübem çok. Bu kadın doktorların genelinin tavırları çok can sıkıcı oluyor.Erkek doktorların genelinde ise bu kaba tavır yok.Çoğu hem işi bilmiyorlar‚hem psikolojiler bu mesleği kaldıramıyor.Başka birine kızıyorlar‚hastaların geneline bozuk atıyorlar.Bu yüzden özellikle randevular erkek doktora alıyorum.

test negatif ise‚virüsü önceden kapıp kapmadığın antikor testi ile bulunuyor ama o bile kesin degil.virüsü atlatan her insanda antikor olmuyor.antikoru olanlar virüsü kapmışlar ve iyilesmisler demek oluyor.

doktor degilim

[alıntı yap]

Cole Phelps - 06.07.2020 18:52

Mesajı Gönderen: SERKAN MERT:cLink:1746325

Aman hocam feministler ve "sosyal medyada duyar kasıp iki kadın düşürürmüyüz?" cü tayfanın saldırısına uğrayabilirsin bunu her yerde dile getirme

[alıntı yap]

darkfb94 - 06.07.2020 20:35

Harvard Üniversitesi‚ gelecek akademik yılda tüm derslerin internet üzerinden yapılacağını ve yıllık eğitim ücretinin 50 bin dolar civarında olmaya devam edeceğini açıkladı.

Lisans öğrencilerinin yüzde 40 kadarının kampüste kalmaya devam edebileceği belirtilirken‚ öğrencilerin kampüste kalmayı seçseler bile‚ bile dersleri internet üzerinden alacağı kaydedildi.

Yeni kurallara göre‚ öğrencilerin kaldıkları yatakhanelere ziyaretçi alınmayacak ve hatta bir yatakhanede kalanların‚ diğer yatakhaneleri ziyareti yasak olacak.

[alıntı yap]

Yolcum - 06.07.2020 20:39

Yaklaşık 8-10 gündür hiç istifini bozmadan sistemli bir şekilde 1000-1250 arasında geliyor günlük vakalar... İlginç.

[alıntı yap]

SERKAN MERT - 07.07.2020 00:16

Mesajı Gönderen: Cole Phelps:cLink:1746333

Aman hocam feministler ve "sosyal medyada duyar kasıp iki kadın düşürürmüyüz?" cü tayfanın saldırısına uğrayabilirsin bunu her yerde dile getirme

Taktik ilginçmiş

[alıntı yap]

Yolcum - 07.07.2020 19:43

[alıntı yap]

327 / 338