Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
Coronavirus / Covid19
332 / 353
  volcanicfb85 - 28.07.2020 02:51

Mesajı Gönderen: O-12:cLink:1746950
bir yakınım yogun bağımda 117.gününü tamamladı
halen olumlu seyreden bir durum yok.
vucut virüsü atsa bile etkileri ağır oluyor.

Mesaj O-12 tarafından düzenlenmiştir...

Allah acil sifalar versin geçmiş olsun

[alıntı yap]

volcanicfb85 - 28.07.2020 02:53

Mesajı Gönderen: SERKAN MERT:cLink:1746325
Şüphelenip tahlil yaptım negatif çıktı.
Eskidende vürüsü geçirmediğim anlamına mı geliyor bu?

Ayrıca doktorun senin bireyin yok ki? Sen niye tahlil oldun şeklinde bir tepkisi oldu.Bende kronik rahatsızlıkların var‚nefes zorluğu yaşamaya başlayınca bende bekletmeden geldim dedim.

Kronik rahatsızlıklarım nedeniyle hastane tecrübem çok. Bu kadın doktorların genelinin tavırları çok can sıkıcı oluyor.Erkek doktorların genelinde ise bu kaba tavır yok.Çoğu hem işi bilmiyorlar‚hem psikolojiler bu mesleği kaldıramıyor.Başka birine kızıyorlar‚hastaların geneline bozuk atıyorlar.Bu yüzden özellikle randevular erkek doktora alıyorum.

Test değil de tomografi ile tanı çok daha kesin sonuclar veriyor

[alıntı yap]

gabby agbonlahor - 28.07.2020 21:08

Raporlar @ raporlar

Dün (27 Temmuz) tespit edilen koronavirüs vakalarının bölgelere göre dağılım haritası.

1 günde tespit edilen yeni vakalardır; sayılar renkteki bölgeleri temsil etmektedir.

Günlük aktif vaka sayısında Güney Doğu açık ara birinci.

[alıntı yap]

F@tih - 28.07.2020 22:39

Corona Virüsü ile "The Great Reset" e hoşgeldin diyoruz. Virüsten korktuğunuz kadar hayat standardınızın yakın zamanda 50 yıl gerileyeceğini düşünün bence arkadaşlar.

[alıntı yap]

nicomedia1907 - 29.07.2020 01:04

Mesajı Gönderen: F@tih:cLink:1747109
Corona Virüsü ile "The Great Reset" e hoşgeldin diyoruz. Virüsten korktuğunuz kadar hayat standardınızın yakın zamanda 50 yıl gerileyeceğini düşünün bence arkadaşlar.

Fazlada karamsar olmamak gerek diye düşünüyorum‚aşı yada ilaç bulunursa bu durum uzun sürmeyecektir yada umut edelim iyi düşünelim.

[alıntı yap]

Cole Phelps - 29.07.2020 05:24

Mesajı Gönderen: F@tih:cLink:1747109

tatiller‚ yurtdışı seyahatlar dışında ne gerileyebilir?kaldıki cayır cayır tatil yapılıyor şuan trde.yurtdışı da seneye başlar.2022 dünya kupasında da herşey unutulur.

[alıntı yap]

Isis - 29.07.2020 09:25

çok geçmiş olsun.

[alıntı yap]

F@tih - 29.07.2020 11:03

Mesajı Gönderen: nicomedia1907:cLink:1747114

Fazlada karamsar olmamak gerek diye düşünüyorum‚aşı yada ilaç bulunursa bu durum uzun sürmeyecektir yada umut edelim iyi düşünelim.

Mesajı Gönderen: Cole Phelps:cLink:1747119

tatiller‚ yurtdışı seyahatlar dışında ne gerileyebilir?kaldıki cayır cayır tatil yapılıyor şuan trde.yurtdışı da seneye başlar.2022 dünya kupasında da herşey unutulur.

Ben demiyorum bunu‚ hayatımızı kontrol eden yöneten insanlar diyor. Bu bir büyük ajanda ve 2020 başlangıç. Düzeni değiştirmek istiyorlar‚ "yeni normal"‚ "yeni düzen" ile kastettikleri bu. Dünya Ekonomik Forumu Youtube kanalında her şey açıklanıyor.

[alıntı yap]

Cole Phelps - 29.07.2020 11:49

Mesajı Gönderen: F@tih:cLink:1747123

Ben demiyorum bunu‚ hayatımızı kontrol eden yöneten insanlar diyor. Bu bir büyük ajanda ve 2020 başlangıç. Düzeni değiştirmek istiyorlar‚ "yeni normal"‚ "yeni düzen" ile kastettikleri bu. Dünya Ekonomik Forumu Youtube kanalında her şey açıklanıyor.

yok hocam aslında ben muhalefet etmek veya itiraz etmek amaçlı sormamıştım sağolun kaynak için.

[alıntı yap]

Lebowski - 29.07.2020 13:02

Allah acil şifalar versin‚ çok geçmiş olsun.

[alıntı yap]

332 / 353