Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
Coronavirus / Covid19
484 / 493
  Dilaver Gurdag - 02.09.2021 23:29

Mesajı Gönderen: ey_ay:cLink:1772718
Ağustos ayında 12 gün içinde hem annemi hem 25 yaşında kız kardeşimi kaybettim‚ bu işin şakası yok maske‚ mesafe‚ temizlik artı aşı ne gerekiyorsa yapılmalı‚ ateş düştüğü yeri yakıyor.

Vefat eden annem ve kız kardeşim aşı yaptırmadılar.
Diğer bir kız kardeşim 1. doz biontec olmuştu‚ aynı zamanda yakalandı karantina sürecinde hafif atlattı.
Ben 2 doz biontec yaptırdım‚ çok şükür şimdilik bir sıkıntı yok.

Allah rahmet eylesin‚ başın sağ olsun

[alıntı yap]

ibrahim_fbL - 03.09.2021 09:19

Ağustos ayında 12 gün içinde hem annemi hem 25 yaşında kız kardeşimi kaybettim‚ bu işin şakası yok maske‚ mesafe‚ temizlik artı aşı ne gerekiyorsa yapılmalı‚ ateş düştüğü yeri yakıyor.

Diğer bir kız kardeşim 1. doz biontec olmuştu‚ aynı zamanda yakalandı karantina sürecinde hafif atlattı.

Allah rahmet eylesin‚ başınız sağolsun...

[alıntı yap]

Isis - 03.09.2021 09:46

Ofiste bir arkadaşımız ailesinden 3 kişiyi - yaşları çok değil - 1 hafta içinde kaybetmiş. üçü de aşısız.
Bu şekilde kısa sürede ailesinden yakın akrabalardan birden fazla kişiyi kaybeden 2. aile oldu ofisimizde.

[alıntı yap]

Isis - 03.09.2021 09:48

Başınız sağolsun.
Allah rahmet eylesin‚ mekanları cennet olsun yakınlarınızın.
Çok üzücü haber.

[alıntı yap]

Yolcum - 03.09.2021 11:30

Kayıplarınıza üzüldüm. Başınız sağolsun.

[alıntı yap]

Fenerlikral - 07.09.2021 09:47

Allah rahmet eylesin

[alıntı yap]

Isis - 07.09.2021 11:18

bugün de kötü haber geldi çevremden.
yakın bir arkadaşımın ailesinden 2 kişi peş peşe vefat etmiş‚ 3 gün arayla‚ ardından 2. halası da yoğun bakımdaymış.

[alıntı yap]

ibrahim_fbL - 07.09.2021 11:18

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:1772771
bugün de kötü haber geldi çevremden.
yakın bir arkadaşımın ailesinden 2 kişi peş peşe vefat etmiş‚ 3 gün arayla‚ ardından 2. halası da yoğun bakımdaymış.

Allah rahmet eylesin...

[alıntı yap]

gabby agbonlahor - 07.09.2021 16:18

ibrahim Haskoloğlu @ haskologlu

Türkiye´de yoğun bakımda olan 952 hastadan sadece 5´i iki doz Biontech aşısı olmuş kişiler.

TRT

[alıntı yap]

Fenerlikral - 09.09.2021 16:20

Maltepe Kaymakamlığı´ndan yapılan açıklamada‚ "Bazı basın yayın organları ve sosyal medya hesaplarında Maltepe Kaymakamlığı´nın izinleriyle 11.09.2021 tarihinde Maltepe Miting Alanı´nda "Anayasayı Koruma İnisiyatifi Bir Araya Geliyor" konulu bir miting düzenleneceği yönünde haber ve paylaşımlar yapıldığı tespit edilmiştir. Söz konusu etkinliğin düzenlenmesi için izin verilmesi talebiyle Anadolu Birliği Partisi tarafından 23.08.2021 tarihinde Kaymakamlığımıza yapılan başvuruya; toplu yapılacak etkinliklerin Covid-19 virüsünün bulaş riskini artıracağı ve salgınla mücadele çalışmalarını olumsuz yönde etkileyebileceği değerlendirilerek izin verilmemiştir" denildi.

Tek çare aşı adamlar aşı karşıtı miting peşinde.

Mesaj Fenerlikral tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

484 / 493