Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
Coronavirus / Covid19
490 / 493
  ativan - 12.12.2021 19:11

Mesajı Gönderen: Ankara_Fenerbahçe:cLink:1773451
doktor olmayan‚ tıp eğitimi almamış kişilerin tavsiyelerini dikkate almayınız‚ hayatla ilgili konudur

Mesaj Ankara_Fenerbahçe tarafından düzenlenmiştir...

Bazı tıp doktorları da malesef tıp ve bilim dışı yorum yapıyorlar

Dolayısı ile sadece aklı başında Dr leri dinlemek gerek hepsini değil

[alıntı yap]

Semih - 12.12.2021 19:44

Mesajı Gönderen: ativan:cLink:1776298

burada tıbbi tavsiye yapılmıyor‚haber veriliyor‚doktor olmayan da doktor oldugunu iddia etmiyor.

lafım sana degil.

[alıntı yap]

Ankara_Fenerbahçe - 13.12.2021 22:35

Kendi uzmanlık alanı dışında öneri verenleri dikkate almayınız‚ hele böyle ciddi bir konuda yanına yaklaşmayınız

[alıntı yap]

Ankara_Fenerbahçe - 13.12.2021 22:37

Mesajı Gönderen: ativan:cLink:1776298

Onlar siyasete bulaşmış‚ menfaat dünyasına girmiş ve/veya dinci şahıslar‚ diplomaları geçersizdir‚ yaptığım genellemeyi bozmaz; her meslekte yüz karaları vardır

Mesaj Ankara_Fenerbahçe tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

Isis - 14.12.2021 10:36

Benim merak ettiğim mevcut testler varyantlara karşı ne kadar etkili tespit edebiliyor?
Haberlerde çok bilgi kirliliği var artık. Eskisi kadar derli toplu haber yapılmıyor. Tabloid basın gibi bi yerde duydukları veya işlerine geldiği haberi servis ediyorlar.

[alıntı yap]

Ankara_Fenerbahçe - 14.12.2021 12:31

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:1776307
Benim merak ettiğim mevcut testler varyantlara karşı ne kadar etkili tespit edebiliyor?
Haberlerde çok bilgi kirliliği var artık. Eskisi kadar derli toplu haber yapılmıyor. Tabloid basın gibi bi yerde duydukları veya işlerine geldiği haberi servis ediyorlar.

Muhteşem bir insan ve zeka olan Prof. Dr. Ahmet Saltık bu konuyu açıkladı Tele1´di sanıyorum‚ ilgili youtube videolarında bulursun sanıyorum

[alıntı yap]

Thunder - 14.12.2021 12:50

Evet doğru.

1 gün" sevindirici haber" başlığı ile verilen bir konu‚ 1 gün sonra " korkutan açıklama" adı ile yeniden servis ediliyor. Kaynakların her 2 si de legal‚ ama doğru ne‚ bilinmiyor.

[alıntı yap]

CFS - 14.12.2021 14:45

şahsen bu konuda https://twitter.com/klimik_dernegi (klimik derneği) ni önemsiyor ve takip ediyorum..

[alıntı yap]

Semih - 15.12.2021 01:25

paxlovid ismi ile çıkacak olan ilacın‚yüzde doksan etkili oldugunu açıklayan Pfizer‚fda den onay bekliyor.80 milyon hapın hazır oldugunu söyleyen şirket yetkilisi‚ilacın omicron varyantına karşı etkinlik oranının yüzde 88 oldugunu açıkladı.ilaç virüsü aldıktan sonra ilk 3-5 gün arasında etkili oluyor.

haberden sonra‚pfizer hisseleri artış gösterdi.

[alıntı yap]

Ahmet Genc - 15.12.2021 23:07

Mesajı Gönderen: Ankara_Fenerbahçe:cLink:1776311

Muhteşem bir insan ve zeka olan Prof. Dr. Ahmet Saltık bu konuyu açıkladı Tele1´di sanıyorum‚ ilgili youtube videolarında bulursun sanıyorum

Yazım hatalarına dikkat eden birisi olarak anlam hatalarına dikkat etmemeniz ilginç

Bir insan zeka olmaz zeki olur.

Tele1´di sanilmaz hatırlanır

Başkası olsa takilmazdim ama dedim ya siz olunca yadırgadım

[alıntı yap]

490 / 493