Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
Kanser Olmuşum.
1 / 20
  Dilaver Gurdag - 23.04.2020 23:03

Hikaye kasımda başladı. Bademciklerimden birinde ceviz kadar şişlik oldu. Ağrı sızı öksürük yoktu. Ciddiye almadım‚ niye alayım ki‚ iki ıhlamurluk işi olur bademciğin.

Sonra bu fazla kaldı bir doktor görsün dedim‚ gördü antibiyotik verdi. Tık yok‚ başka doktora gittim iğne verdi‚ tık yok‚ üçüncü doktor da antibiyotik verdi‚ ilaçlar bitmeden şişlik büyüdü boğazımı kapattı neredeyse‚ hatta dilim yana döndü konuşamaz oldum‚ ayrıca boğazımda da bir şişlik belirdi. Bir daha gittim iğne ve antibiyotik verdi. İlaçlar bitmeden tam teşekküllü bir hastaneye gittim.

Daha bir bakışta teşhisi koydu ama biopsi için yatış verdiler. Bademcik ve boğazımdaki şişlikten örnek aldılar ve patolojiye gönderdiler. Patoloji sonucu çıktıktan sonra mr ve bt´ler çekildi.

Sonuç: Non-Hodgkin Lenfoma. Gömçürme oranı pek iç açıcı değil ama gayet iyimserim.

Bir kez kemoterapi gördüm. Şu an radyoterapi görüyorum. Toplam 20 seans olacak bitiminde kemoterapi gerekip gerekmediğine bakılacak.

Böyle şeyleri genelde yakınlara söylerler ya da alıştıra alıştıra söylerler ama bana dümdük cart diye söylediler.

Bu Fener adamı kanser eder iddiasını da ispatladık her halde

[alıntı yap]

ertugrul_solomon - 23.04.2020 23:05

Çok geçmiş olsun usta. Allah şifa verecektir inşallah.

Mesaj ertugrul_solomon tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

Dilaver Gurdag - 23.04.2020 23:10

Bu arada kemoterapi ilacının içeriğini öğrendim. Hamsterların yumurtalıklarından üretiliyormuş. Bu durumda teorik olarak farelerle akraba sayılırım. Bir kedinin ağzından fare kurtardığımı düşünürsem pek yabancılık çekmem

Oğluma söyledim‚ dur bi kabloları saklayalım evde dedi. Bir de Splinter Usta´ya dönüşürüm diye bunu hazırlamış

[resim]r003742/637232801326287275.jpg[/resim]

[alıntı yap]

Levent YAĞCIOĞLU - 23.04.2020 23:16

Dilaver abi atlatacaksın inşallah. Çok geçmiş olsun.

[alıntı yap]

alkiza06 - 23.04.2020 23:16

burda ne denir bilemedim çok gecmis olsun allah seni sifasini versin insallah

[alıntı yap]

SERKAN MERT - 23.04.2020 23:23

Çok geçmiş olsun Dilaver bey.Moralinizi yüksek tutarsanız üstesinden geleceğinize inanıyorum.Çevremde kanseri yenmiş insanlar çok var.

[alıntı yap]

Young Zoran - 23.04.2020 23:27

Büyük geçmiş olsun Adminim.

89´daki 6s maçını ve 2001´deki Antep maçını çevirdiğimiz gibi bu maçı da çevireceksin. Acil şifalar dilerim.

[alıntı yap]

SERKAN MERT - 23.04.2020 23:30

Mesajı Gönderen: Young Zoran:cLink:1742834
Büyük geçmiş olsun Adminim.

89´daki 6s maçını ve 2001´deki Antep maçını çevirdiğimiz gibi bu maçı da çevireceksin. Acil şifalar dilerim.

O kadar da zor değil be renktaş.Ne yaptın..
Son evre akciğer kanseri değil bu

[alıntı yap]

casuscan1 - 23.04.2020 23:33

Çok geçmiş olsun‚ Allah şifa versin. En kısa sürede atlatırsın umarım Dilaver abi

[alıntı yap]

Mehmet38 - 23.04.2020 23:34

Gecmis olsun. Umarim yakinda bu hastaligi atlatirsiniz. Kendinize iyi bakmayi unutmayin.

[alıntı yap]

1 / 20