Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
Kanser Olmuşum.
11 / 16
  SerdarG - 14.05.2020 11:40

Mesajı Gönderen: Dilaver Gurdag:cLink:1742826
Hikaye kasımda başladı. Bademciklerimden birinde ceviz kadar şişlik oldu. Ağrı sızı öksürük yoktu. Ciddiye almadım‚ niye alayım ki‚ iki ıhlamurluk işi olur bademciğin.

Sonra bu fazla kaldı bir doktor görsün dedim‚ gördü antibiyotik verdi. Tık yok‚ başka doktora gittim iğne verdi‚ tık yok‚ üçüncü doktor da antibiyotik verdi‚ ilaçlar bitmeden şişlik büyüdü boğazımı kapattı neredeyse‚ hatta dilim yana döndü konuşamaz oldum‚ ayrıca boğazımda da bir şişlik belirdi. Bir daha gittim iğne ve antibiyotik verdi. İlaçlar bitmeden tam teşekküllü bir hastaneye gittim.

Daha bir bakışta teşhisi koydu ama biopsi için yatış verdiler. Bademcik ve boğazımdaki şişlikten örnek aldılar ve patolojiye gönderdiler. Patoloji sonucu çıktıktan sonra mr ve bt´ler çekildi.

Sonuç: Non-Hodgkin Lenfoma. Gömçürme oranı pek iç açıcı değil ama gayet iyimserim.

Bir kez kemoterapi gördüm. Şu an radyoterapi görüyorum. Toplam 20 seans olacak bitiminde kemoterapi gerekip gerekmediğine bakılacak.

Böyle şeyleri genelde yakınlara söylerler ya da alıştıra alıştıra söylerler ama bana dümdük cart diye söylediler.

Bu Fener adamı kanser eder iddiasını da ispatladık her halde

Çok çok geçmiş olsun‚ atlatacaksın.

[alıntı yap]

Caplumba - 14.05.2020 12:35

Geçmiş olsun...Umarim en kısa zamanda bu hastaligi atlatirsiniz....

[alıntı yap]

AlkAnelka - 19.05.2020 14:05

Çok geçmiş olsun

[alıntı yap]

ceengo - 19.05.2020 14:27

Geçmiş olsun‚ umarım en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz.

[alıntı yap]

Tufan Gümüş - 27.05.2020 11:17

Abi şimdi gördüm. cok gecmiş olsun

[alıntı yap]

mogura - 27.05.2020 16:55

şimdi gördüm. Büyük geçmiş olsun

[alıntı yap]

fblist23 - 06.06.2020 11:44

geçmiş olsun‚ allah sağlık versin herkese

[alıntı yap]

Ritualist - 06.06.2020 12:07

geçmiş olsun.acil şifalar dilerim.

[alıntı yap]

SirBartu - 07.06.2020 15:25

Moralinizi yüksek tutuyorsunuz anlaşılan. Bu çok önemli‚ tebrik ederim sizi. Ilk kayınpederim aynı hastalığa yakalanmıştı. Tedaviler sonrası iyileşti çok şükür. Oniki sene oldu‚ şimdi zımba gibi kendisi

[alıntı yap]

silniy udar - 09.06.2020 18:39

Cok gecmis olsun.

[alıntı yap]

11 / 16