Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
Kanser Olmuşum.
13 / 16
  Dilaver Gurdag - 18.06.2020 17:44

Mesajı Gönderen: HOMONGOLOS:cLink:1745512

Nasıl gidiyor süreç? Doktorlarınız Fenerbahçe´li olduğunuzu bilmiyor değil mi? Bilseler sinirden‚stresten uzak durmanızı özellikle söylerler‚mutlak surette Antu adminliğinden ayrılmanızı isterlerdi..

İyi dileklerimiz ve dualarımız her zaman sizinle..Güzel haberlerinizi paylaşmanız dileğiyle.. :)

Fenerbahçe ve antu konusunu bildikleri için el üstünde tutuyorlar

[alıntı yap]

Dilaver Gurdag - 18.06.2020 17:45

Mesajı Gönderen: batug:cLink:1745515
İstifa et diyorum sana..
Dinlemiyorsun..

Şaka bi yana..
Şifa dilerim Dilo..

Seni seviyoruz..

Mahallemizin futbol takımı Muratpaşaspor´a başkan oldum‚ 3 dakika sonra istifa ettim.

[alıntı yap]

batug - 18.06.2020 18:03

Mesajı Gönderen: Dilaver Gurdag:cLink:1745544

Mahallemizin futbol takımı Muratpaşaspor´a başkan oldum‚ 3 dakika sonra istifa ettim.

Özlenen hareketler bunlar..

[alıntı yap]

Enis Vardal - 22.06.2020 22:59

gecmis olsun

[alıntı yap]

rankine - 23.06.2020 00:09

Mesajı Gönderen: Dilaver Gurdag:cLink:1742826
Hikaye kasımda başladı. Bademciklerimden birinde ceviz kadar şişlik oldu. Ağrı sızı öksürük yoktu. Ciddiye almadım‚ niye alayım ki‚ iki ıhlamurluk işi olur bademciğin.

Sonra bu fazla kaldı bir doktor görsün dedim‚ gördü antibiyotik verdi. Tık yok‚ başka doktora gittim iğne verdi‚ tık yok‚ üçüncü doktor da antibiyotik verdi‚ ilaçlar bitmeden şişlik büyüdü boğazımı kapattı neredeyse‚ hatta dilim yana döndü konuşamaz oldum‚ ayrıca boğazımda da bir şişlik belirdi. Bir daha gittim iğne ve antibiyotik verdi. İlaçlar bitmeden tam teşekküllü bir hastaneye gittim.

Daha bir bakışta teşhisi koydu ama biopsi için yatış verdiler. Bademcik ve boğazımdaki şişlikten örnek aldılar ve patolojiye gönderdiler. Patoloji sonucu çıktıktan sonra mr ve bt´ler çekildi.

Sonuç: Non-Hodgkin Lenfoma. Gömçürme oranı pek iç açıcı değil ama gayet iyimserim.

Bir kez kemoterapi gördüm. Şu an radyoterapi görüyorum. Toplam 20 seans olacak bitiminde kemoterapi gerekip gerekmediğine bakılacak.

Böyle şeyleri genelde yakınlara söylerler ya da alıştıra alıştıra söylerler ama bana dümdük cart diye söylediler.

Bu Fener adamı kanser eder iddiasını da ispatladık her halde

Öncelikle geçmiş olsun‚ bahsettiğiniz hastalığın aynısını boğazının sol tarafından babam geçirdi. Kemoterapi‚ radyoterapi ve en son ameliyat ile atlattı. Şuan rutin 6 ayda 1 taramaları yapılıyor‚ çok şükür tekrar yenilemedi.

Umarım bir an önce sağlığınıza kavuşursunuz‚ tekrar geçmiş olsun...

[alıntı yap]

Dilaver Gurdag - 23.06.2020 00:30

Mesajı Gönderen: rankine:cLink:1745693

Öncelikle geçmiş olsun‚ bahsettiğiniz hastalığın aynısını boğazının sol tarafından babam geçirdi. Kemoterapi‚ radyoterapi ve en son ameliyat ile atlattı. Şuan rutin 6 ayda 1 taramaları yapılıyor‚ çok şükür tekrar yenilemedi.

Umarım bir an önce sağlığınıza kavuşursunuz‚ tekrar geçmiş olsun...

Teşekkürler. Babana da geçmiş olsun.

[alıntı yap]

sparco - 23.06.2020 00:38

Mesajı Gönderen: Dilaver Gurdag:cLink:1745694

Teşekkürler. Babana da geçmiş olsun.

Biraz gelişme ver yahu‚ bekliyoruz...

İyileş de biraz daha kavga edelim...

[alıntı yap]

Dilaver Gurdag - 23.06.2020 00:55

Mesajı Gönderen: sparco:cLink:1745696

Ben de bilmiyorum ki... 20 seans radyasyon‚ 3 seans kemoş oldu. 1 ya da 2 seans daha sonrasında PET/CT yapılacak o zaman daha net bilgi sahibi olurum sanıyorum.

[alıntı yap]

ElEmperador - 23.06.2020 12:17

Mesajı Gönderen: sparco:cLink:1745696

Etmeyin kavga mavga yahu.
Üzüntü için Fener yeter.

[alıntı yap]

yasinbaser - 23.06.2020 12:42

Çok çok geçmiş olsun‚ bir an önce sağlığınıza dönmenizi dilerim.
Zaten Fenerli adama böyle şeyler basit gelir.

[alıntı yap]

13 / 16