Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
Suriyeliler
1 / 1
  kingoftheland - 06.08.2020 17:00

Ve diger göçmenler

Öncelikle Ben de göçmenim
Çift pasaportum var.
Yasadigim ülke zaten göçmenler ülkesi
Bin milletten adam var
Ancak

Atatürk havalimaninin son günlerinde 250 bin dolara ev Alin vatandaslik kazanin reklamini görünce sasirmistim. Vatandasligi parayla satamazsin süre koyacaksin en azindan adam gelip emek harcayacak ki burasi Amerika degil.
Simdi sokaklarda bir dolu Arap plakali araba görüyorum. Degistirteceksin plakasini Vergisini alacaksin.
Geçenlerde Eski havalimanin orada denize 0 Araplar icin site yapildigini ögrendim. Simdi bu Amerikada falan da yapilmis birsey de hicbir zaman
Kentin en güzel noktasina yapilmasina izin vermezler. Ha 100 sene sonra öbür taraf degerlenir belli olmaz ama asla Deniz kenari site olarak verilmez.
Ayasofyada Taliban bayragi acmis Afganlar‚ Afgan bakan bizim bakana kizmis niye actiriyorsunuz diye
Bugün Haberlerde Araplari Avrupaya kaciran illegal çetenin yakalandigini gördüm. Niye yakaliyorsun birak gitsin Adamlar. Orasi daha zengin daha iyi sans bulur.
Bir Ümit Özdag var adam yirtiniyor bu Konuda bugün twitteri gezdim satilmis köpek diyecegim bazi tipler adami linç ediyor.

Simdi Ben sosyal olaylardan anlamam Belki yapilanlar dogrudur ama
Kimsenin mutlu oldugunu sanmiyorum hele bu pandemi varken issizlik ekonomi bu haldeyken; bile bile bu is neden yapiliyor Bilen var mi?
Yanlissam düzeltin.

[alıntı yap]

ElEmperador - 06.08.2020 19:17

Değilsin.
Az bile söylemişsin.
Daha bu işin Kanalı var‚ Trakyası var...

[alıntı yap]

yiğit_1907 - 06.08.2020 21:02

Bayramin son gunu saat 6:30 civari kosmak icin sahile gittim

Deniz kenarinda yorgan dosek yatiyolardi
8-10 kisilik gruplar halinde

Kimisi aile coluklu cocuklu kimisi de tamami sap abuk sabuk tipler

Burada yasayan her sabah yuruyen birbirine selam veren cogu yasli insanlarin yuzundeki caresizlik ne olacak boyle bakislari daha da uzdu beni

Mesaj yiğit_1907 tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

ugur.FB - 08.08.2020 01:16

Ne olacak bu işin sonu ?

[alıntı yap]

ElEmperador - 12.08.2020 11:46

Caddebostan sahil yolu parkurunda‚ Bostanci-Dalyan arasi Turkce konusan yok gibi...
Hayaldi gercek oldu...

[alıntı yap]

kingoftheland - 12.08.2020 22:27

Bunlari dingonun ahiri gibi ülkeye sinir koymayip Sokan‚ üstüne vatandasligi parayla satan vatan hainleri varken bu is güzel düzelmez

[alıntı yap]

kingoftheland - 12.08.2020 23:10

Istanbullu degilim ama burada yazilinca Caddebostana baktim
Ufak bir arama sonunda bu cikiyor

http://m.facebook.com/groups/432898643950683?view=permalink&id=743905156183362

Mesaj kingoftheland tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

TR-CaPTaiN - 17.08.2020 12:10

Mevcut hükümet ülkeye birçok alanda zarar verdi ancak özellikle bu Suriyeliler meselesi ülkenin geleceğine de çok büyük darbe olacak. Hiçbir ülke 5 milyon misafirin yükünü tek başına karşılayamaz. Gerek ekonomik gerekse sosyolojik olarak ülkeye atılmış çok büyük kazık bu.

[alıntı yap]

1 / 1