Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
Türkiye´deki Son Gelişmeler
1847 / 1853
  gabby agbonlahor - 18.11.2021 19:04

Mesajı Gönderen: shark21:cLink:1773228

Bir anket şirketi sahibi telefon ile yapılan anketlere siyasi partiler itibar göstermez falan demişti.

vatandaş bir şekilde fişlenmekten korktuğu için kim iktidardaysa telefonum ellerinde nasılsa diye ona oy verecem falan diyormuş.

ayrıca her ankette hdp´ye +1.5 2 puan konulmalı.

Hiçbir hdpye oy verecek memur vs açıkça ben hdpye oy vereceğim demez.

Sadece bu değilki iktidarın anketçisi Orc bile -ki bu Orc iktidara fazladan fazladan puan ekleyen bir anket şirketidir‚ son kamuoyu yoklamasında cumhurla millet arasındaki fark yüzde 1 dedi ve iktidara gidiyorsunuz beyler diyerek açıkça uyardı

Milrtin fikrini açıklıkla beyan etmekten korktuğu görüşüne de kesinlikle katılıyorum iktidarın oyu bundan da daha düşük bence

[alıntı yap]

BaY-FB - 18.11.2021 19:16

Eskiden tepki oyu falan olurdu.Millet sağ sol demeyip protesto amaçlı bile olsa başka partiye atardı.Şımdi ülke ne halde ama adamlar halen uçuyoruz kaçıyoruz laflarına inanıyor ve muhalefeti suçluyor.Yazık valla

[alıntı yap]

cubuklu_1907 - 19.11.2021 12:55

Mesajı Gönderen: BaY-FB:cLink:1773231
Eskiden tepki oyu falan olurdu.Millet sağ sol demeyip protesto amaçlı bile olsa başka partiye atardı.Şımdi ülke ne halde ama adamlar halen uçuyoruz kaçıyoruz laflarına inanıyor ve muhalefeti suçluyor.Yazık valla

kimse inanmiyor kardes...

bugun en kemik akepe li bile biliyor b.ka battigimizi...copten toplamaya razi...

cunku bunun adi inanmak degil bunun adi inat....inadina akp ye oy veriyorlar..

cok ciddiyim bak saka yapmiyorum akp ye oy veren kitlenin yuzde 10 u inat ugruna veriyor...daha cok batalim‚ daha cok b.kun icinde yuzelim farketmez inadina akp ye verecegim diyor...

[alıntı yap]

Yolcum - 19.11.2021 17:11

LPGye de zam geldi
Dolardaki artış sonrası oto gaza da 45 kuruşluk zam kararı alındı. Benzine 52 kuruş‚ motorine de 50 kuruş zam geldi.

Zamlar bu geceden itibaren pompaya yansıyacak..

Zamları koymaya devam..

[alıntı yap]

gabby agbonlahor - 19.11.2021 19:59

Demokrat Haber @ DemokratHaber

´Dolar 10 lira olacak´ dedikleri için yargılanan 38 kişinin duruşması bugündü‚ hakim izin aldı

[alıntı yap]

BaY-FB - 20.11.2021 10:49

Mesajı Gönderen: cubuklu_1907:cLink:1773239

kimse inanmiyor kardes...

bugun en kemik akepe li bile biliyor b.ka battigimizi...copten toplamaya razi...

cunku bunun adi inanmak degil bunun adi inat....inadina akp ye oy veriyorlar..

cok ciddiyim bak saka yapmiyorum akp ye oy veren kitlenin yuzde 10 u inat ugruna veriyor...daha cok batalim‚ daha cok b.kun icinde yuzelim farketmez inadina akp ye verecegim diyor...

İnanan kesimde var dediğin gibi inat eden kesimde var.Fakirleştirilip yardım paketlerine muhtaç olmuş ayda bir ekmek makarna geliyor diye sevinen kesim.Bu kafayla devam etsinler.3-5 sene sonra afgan suriyeli bile bize köle muamelesi yapacak.

[alıntı yap]

yiğit_1907 - 20.11.2021 15:07

Boji isimli kopege bile tezgah kurmuslar. Inanilmaz bi guruhla muhatabiz

[alıntı yap]

BaY-FB - 21.11.2021 15:40

Bu akşam ve yarın akşam hakemler doları ve ekonomiyi unutturacak şeyler yapacak diye düşünüyorum.Umarım yanılırım

[alıntı yap]

gabby agbonlahor - 22.11.2021 16:26

Bakan Yardımcısı Çam: Türkiye ekonomide yeni bir şey deniyor‚ başaracak inşallah

[alıntı yap]

yalcin - 22.11.2021 21:30

http://www.ntv.com.tr/turkiye/cumhurbaskani-erdogandan-kabine-sonrasi-mesajlar‚YLkyNBfv_0OUxZTe23gDaw

Cumhurbaşkanı‚ Kabine sonrası yaptığı açıklamada‚ "Kurdaki rekabet gücü yatırımda‚ istihdamda artışa yol açar. Ülkemizde yaşanan tam da budur" dedi. Erdoğan‚ "Kur ve faiz oyununu görüyoruz" şeklinde konuştu.

Ülkemizde yaşanan durum‚ fiyat artışıdır. Velev ki enflasyon olsa bile dünyaya baktığımızda enflasyonu yenmek için ülkeler farklı yöntemler izlemişlerdir.

Dedi ve kur 11‚423 oldu

[alıntı yap]

1847 / 1853