Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
Türkiye´deki Son Gelişmeler
1848 / 1853
  6LADYATOR - 23.11.2021 11:01

eURO 13.5 dOLAR 12 HAYIRLI OLSUN YETMEZ AMA EVET...

[alıntı yap]

Yücel Orhan - 23.11.2021 15:19

Dolar uçtu‚ Allah döviz ve altın borcu olanlara sabır versin inşallah :(((

[alıntı yap]

Dilaver Gurdag - 25.11.2021 00:31

"devletimin yanındayım"

Yıl olmuş ikibinbilmemkaç devlet ile devleti yönetenleri ayırmayı hala öğrenemedik.

[alıntı yap]

gabby agbonlahor - 26.11.2021 03:34

[alıntı yap]

yusuffahir31 - 26.11.2021 11:24

düzelir mi düzelirse nasıl olur ne zaman olur binlerce soru Allah sonumuzu hayır etsin.

[alıntı yap]

Yolcum - 26.11.2021 12:28

Döviz kurlarındaki son hareketlerden önce Asgari ücretle çalışan birinin‚ iPhone 13´ün en ucuz yeni modeli olan 128 MB´lık 13 Mini´yi alabilmesi için maaşını 4 ay boyunca hiç harcamadan biriktirmesi gerekiyordu.
Dolar kuru düzeltmesi ile iPhone 13 mini (128 GB) yeni fiyatı 13 bin 999 TL olmuş. Bu hesaba göre bakarsak ‚ hükümetin belirleyeceği yeni asgari ücrette en fazla % 24 artışla 3.500 TL. olur.
Daha fazlası bence hayal...

Mesaj Yolcum tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

Yolcum - 26.11.2021 13:28

Birileri Ekonominin kitabını yazarken aynı zamanda iğrençliğin tanımı da yeniden yazılıyor bu memlekette...

Minik Müslüme´nin öldürülmesinde iğrenç ötesi bilgiler saçılıyor meydana... İnsan olan‚ okurken bile insanlığından utanır.

[alıntı yap]

Isis - 26.11.2021 14:09

Mesajı Gönderen: Yolcum:cLink:1773311

Birileri Ekonominin kitabını yazarken aynı zamanda iğrençliğin tanımı da yeniden yazılıyor bu memlekette...

Minik Müslüme´nin öldürülmesinde iğrenç ötesi bilgiler saçılıyor meydana... İnsan olan‚ okurken bile insanlığından utanır.

hemen hemen aynı yaşlarda bir kızım var
kafayı yedirir bana aklıma geldikçe bu olay
ablasının da babası dedesiymiş

kim bilir nasıl bir aile de normalmişcesine yaşamışlar

[alıntı yap]

Dilaver Gurdag - 26.11.2021 21:22

Mesajı Gönderen: Yolcum:cLink:1773311

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:1773312

hemen hemen aynı yaşlarda bir kızım var
kafayı yedirir bana aklıma geldikçe bu olay
ablasının da babası dedesiymiş

kim bilir nasıl bir aile de normalmişcesine yaşamışlar

Anadolu irfanı‚ Anadolu insanımız canımız filan falan...

Deştikçe ne pislikler çıkıyor.

Bu olay kadar vahim değil ama ilginç bir olay gördüm twitterda.

Yaralı köpeğe yardım eden adam... Videoyu izledim. Bundan bir numara çıkacak dedim nedense ve haklı çıktım. Köpeğe yardım ettiği için bir sürü övgü mesajlarının devamında adamın hiç de iyi biri olmadığı ifşa edildi.

Şimdi hiç bir şey düşünmüyorum. Adam gerçekten iyi biri olabilir birileri karalamak istemiştir ya da yukarıda yazdığım gibidir. Hiç bir fikrim yok.

Biz tarihte (her ne kadar tarihimizi savunmasam da) bu kadar kötü

[alıntı yap]

Dilaver Gurdag - 26.11.2021 21:26

Kadim Anadolu insanımız:

Yayla sakinleri 12 bin yıllık Dipsiz Göl´ün kurutulmasına destek verdi: Millete bir faydası yok.

[alıntı yap]

1848 / 1853