Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
Genel bir af olsa buna nasıl bakardınız?
1 / 12
  Milla Jovovich - 31.07.2021 13:45

Selam arkadaşlar. Forumdan son zamanda değerli kişiler ihraç oldu. Çoğunu da haklı buluyorum son olanlar hariç. Ara ara yapıldı bu af işi ama suistimal edenler çok oldu. Son bir defaya mahsus tüm düşmanlıkları ve nefretleri bıraksak‚ herkes eğer kavgalı olduğu bir üye varsa ve affetse ne dersiniz ? Zeus 35 dün yazıyordu bugün yok. Bu kadar basit. Ortak payda daima Fenerbahçe. Ben eminim burada kavga edenler maç anında kanlı bıçaklı olduğu üye ile sarmaş dolaş bir arada maç izler. Sivas maçında stadtaydım (4-3) Şampiyon olduğumuz son 3 dk yı izleyemedim. Hiç tanımadığım bir arkadaş ile stadın arkasına geçip sırtımızı dönüp totem yaptık dua ettik.

Bu dediğim ama son defaya mahsus. Gerekirse bir daha asla af olmasın. İhraç olan çaktırmadan 2. Nick ile mi yazar ondan sonra bilemem ama herkes bunun son olduğunu bilse ve ona göre davransa ?

Şampiyon olsak af gelir diye düşünüyorum ama sorun şu şampiyon olana kadar çok uzun zaman geçecek gibi. En azından şuan ki görüntü bu.

[alıntı yap]

ibrahim_fbL - 31.07.2021 14:23

Bunu ben yazdığımda karşı çıkanlar olmuştu‚ şimdi ne diyecekler bakalım...

[alıntı yap]

ember - 31.07.2021 14:41

Karşı çıkıyorum‚ küfür eden‚ kurallata uymayan‚ düzeni bozan‚ insanları provoke eden forumu dışarıdan takip etsin. Herkesin ortak paydasının Fenerbahçe olduğunu da düşünmüyorum‚ o atılanlar arasında Fenerbahçe şike yaptı diyen dedeler de var çünkü.

[alıntı yap]

HOMONGOLOS - 31.07.2021 17:32

Karşısındaki üye yada üyelerin kişilik haklarına söz söyleyen yada ağır küfür eden üyelerin dönmesi konusunda muhattap oldukları üyelerin fikrini almak lazım..

Birşey var asıl.. Ceza alan üyeler cezalarına itiraz edebiliyor ama ihraçlarda bu şans yok.. Bence bu durumu da adminlerin değerlendirmesi lazım..

[alıntı yap]

Volkan A - 31.07.2021 17:48

Mesajı Gönderen: HOMONGOLOS:cLink:1772057
Karşısındaki üye yada üyelerin kişilik haklarına söz söyleyen yada ağır küfür eden üyelerin dönmesi konusunda muhattap oldukları üyelerin fikrini almak lazım..

Birşey var asıl.. Ceza alan üyeler cezalarına itiraz edebiliyor ama ihraçlarda bu şans yok.. Bence bu durumu da adminlerin değerlendirmesi lazım..

Adminler ihraç etmiyor mu zaten ?

[alıntı yap]

HOMONGOLOS - 31.07.2021 17:50

Mesajı Gönderen: Volkan A:cLink:1772059

Adminler ihraç etmiyor mu zaten ?

Adminler yapıyor.. Kastettiğim şey‚ ihraç edilen üyenin de kendini savunma hakkının olması..

[alıntı yap]

Volkan A - 31.07.2021 18:37

Mesajı Gönderen: HOMONGOLOS:cLink:1772060

Adminler yapıyor.. Kastettiğim şey‚ ihraç edilen üyenin de kendini savunma hakkının olması..

Küfür ‚ hakaret veya 2. Nickten ihraçlar oluyor genelde
Küfür ettim ama veya 2. Nicki actık ama diye kendini savunmaları bana cok mantıklı gelmiyor

[alıntı yap]

ibrahim_fbL - 31.07.2021 19:08

Mesajı Gönderen: HOMONGOLOS:cLink:1772057

İkinci nick ve trol ihraçları dışında dediğiniz gibi savunma alınıp ya cezaya çevirilebilinir ya da ihraç onaylanır... Tahkim yolu açık denir ya da denmez...

[alıntı yap]

alpp - 31.07.2021 19:14

Neden olmasın.
Sonuçta burası bir forum.
Millet meclisi değil
Ne kadar çok üye olursa forum o kadar keyifli hale gelir.

Buradaki tek sorun ihraç olan üyelerin tavrının ne olacağı.
Adam küfür ediyor. Sonra gelip iyi demişim hala daha arkasındayım diyor.

Yada provakasyondan ceza alanlar cezası biter bitmez geri gelip aynı tartışmayı kaldığı yerden daha da çirkin bir dil kullanarak devam ettiriyor.

Yönetim geri adım atıp af ilan edince ihraçlı üyeler de geri adım atıp ileri gittik‚ ayıp ettik diyecek mi acaba?

[alıntı yap]

Dilaver Gurdag - 31.07.2021 19:30

Af olup olmayacağına bir anda da karar verebiliriz‚ günlerce de düşünebiliriz. Beklenti içinde olmayın. Bunu önceden kestirmek zor. Cristiano Ronaldo´yu transfer edersek beş dakika sonra af çıkar‚ Messi´yi transfer edersek herkesi ihraç ederiz.

[alıntı yap]

1 / 12