Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
Genel bir af olsa buna nasıl bakardınız?
3 / 12
  Ankara_Fenerbahçe - 03.08.2021 10:06

Ağır küfür etmiş ve/veya iğrenç imalarda bulunmuş ve ihraç olmuş kişiler var.

Kimse kazara ağır küfür etmez‚ iğrenç imalarda bulunmaz.

Af falan çıkmasın.

[alıntı yap]

Lunatic - 03.08.2021 10:26

Kurallardaki ihraç sebeplerine bakıyorum.

Ağır Irkçılık
Ağır küfür içeren mesaj yazmak
Cumhurbaşkanlığı‚ Başbakanlık‚ T.B.M.M. veya T.S.K. ya hakaret etmek
Fenerbahçe taraftarı olmamasına rağmen kendini Fenerbahçe taraftarı olarak tanıtmak
Forum yöneticilerinin kararıyla ihraç edilmiştir *
İhraç edilen üyenin ikinci rumuz tespiti
İhraç edilen veya Forumdan ayrılan bir üyenin herhangi bir yazısını foruma yazmak *
İkinci Rumuz
Karaborsa yapmak ya da yapmaya yönelmek
Mesajinda/Özel mesaj yolu/şikayet başvurusunda Fenerbahçe yönetimine/Antu yönetimine cok ağir hakaret
Özel mesaj yoluyla reklam yapmak *
Reklam amaçlı mesajlar atmaya devam etmek *
T.C. Devletinin milli çıkarlarına aykırı‚ ülkenin bölünmez bütünlüğüne karşı mesajlar yazmak
Tahkim Kuruluna İtirazında Ağır Küfür ve Hakaret
Türk örf ve adetlerine aykırı konu veya mesaj yazmak
Üyeliğini iptal eden üyenin ikinci üyeliği *

ola ki bir gün af gelir şahsi görüşüm sadece yıldızlı olanlar sebebiyle ihraç olanların geri gelmesi mantıklı.
Irkçılık‚ küfür‚ hakaret‚ TC düşmanlığı‚ ikinci rumuz ‚ karaborsa.. vs affedilmemeli.
hatta bence yıldızlı olanlar ihraç kapsamından çıkarılıp ceza günü belirlenecek şekilde güncellenmeli.

[alıntı yap]

Dean - 04.08.2021 15:19

rahşan affından sonra
batuğ affı çalışmaları başlamış‚
her konuda batuğ un ihracı geri alınsın yazılıyor‚
alın alın‚ batuğu geri alın‚ belki de 3. nicki mod veya admindir onu da bilemiyoruz tabi‚
sonuçta göz yumulmuş yıllarca‚ bizden başka herkesin haberi varmış
bakalım forum yönetimi nasıl bir duruş sergileyecek.

[alıntı yap]

Volkan A - 04.08.2021 15:22

Mesajı Gönderen: Dean:cLink:1772213
rahşan affından sonra
alın alın‚ batuğu geri alın‚ belki de 3. nicki mod veya admindir onu da bilemiyoruz tabi‚

Valla ben batug abi ile sohbet ederdim ama bilgim yoktu
Homongolos abla haric bilgim vardı diyen yok.

Belki homongolos abla diğer kişilerinde 2.3. nicklerini bilip sölemiyordur

[alıntı yap]

Milla Jovovich - 04.08.2021 15:27

Mesajı Gönderen: Dean:cLink:1772213
rahşan affından sonra

Burada bunu yazıyorsan direkt bana hitap etmiş ve suçlamış oluyorsun. Konuyu açan benim. Ben açıkçası batugu hiç umursamıyorum. Sevdiğim bir üye de değil. Ben semih ve nicki elemperatör gibi birşey olan üyelerin geri gelmesini foruma güç kattıklarını düşünüyorum. Bir genel af bu amaçla faydalı olur gibi geliyor.

[alıntı yap]

korkmazdk - 04.08.2021 15:32

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:1772215

Burada bunu yazıyorsan direkt bana hitap etmiş ve suçlamış oluyorsun. Konuyu açan benim. Ben açıkçası batugu hiç umursamıyorum. Sevdiğim bir üye de değil. Ben semih ve nicki elemperatör gibi birşey olan üyelerin geri gelmesini foruma güç kattıklarını düşünüyorum. Bir genel af bu amaçla faydalı olur gibi geliyor.

semih abiyi özledik renk katıyordu foruma

[alıntı yap]

Hasan Sürekci - 04.08.2021 16:11

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:1772215

Aynen ha ‚ öyle bir noktaya koyuluyoruz ki batug için af istiyoruz gibi gösteriyorlar. semih ‚ elemperador ‚ armandez ‚ stojkoviç vs.vs.vs uzar gider bu liste.

gerçi elemperador listedeki en masum kişiydi belkide. geranimonun (batug) tahriklerine gelip ihraç olmuştu. en azından o düşünülmeli af için.

[alıntı yap]

HOMONGOLOS - 04.08.2021 16:17

Mesajı Gönderen: Volkan A:cLink:1772214

Valla ben batug abi ile sohbet ederdim ama bilgim yoktu
Homongolos abla haric bilgim vardı diyen yok.

Belki homongolos abla diğer kişilerinde 2.3. nicklerini bilip sölemiyordur :p

Gizli adminim ben‚bilirim kimin kaç nicki olduğunu.. (Şimdi buna da inanan çıkarsa şaşırmamak lazım)

Yanlış hatırlamıyorsam son afta ihraç edilen pek çok üye küfür edip yine ihraç olmuş ya da kendi isteği ile ayrılmıştı..

Ayrıca genel af demek‚yedek nicklerin de tekrar geri gelmesi demek olacağı için ortalık tekrar savaş alanına dönebilir..

Benim önerim ihraçlı isimler üzerinden tek tek gitmek yönünde.. Tabii bunun da sıkıntısı var.. Onu da adminler düşünsün artık..

[alıntı yap]

ibrahim_fbL - 04.08.2021 16:24

Mesajı Gönderen: Hasan Sürekci:cLink:1772217

Aynen ha ‚ öyle bir noktaya koyuluyoruz ki batug için af istiyoruz gibi gösteriyorlar. semih ‚ elemperador ‚ armandez ‚ stojkoviç vs.vs.vs uzar gider bu liste.

gerçi elemperador listedeki en masum kişiydi belkide. geranimonun (batug) tahriklerine gelip ihraç olmuştu. en azından o düşünülmeli af için.

Geranimo nicki yüzünden ceza alan üyelere ikinci nicki farkedemeyen site yönetimi ceza olarak çikolatalı gofret hediye etmeli

[alıntı yap]

Hasan Sürekci - 04.08.2021 16:30

Mesajı Gönderen: ibrahim_fbL:cLink:1772219

Geranimo nicki yüzünden ceza alan üyelere ikinci nicki farkedemeyen site yönetimi ceza olarak çikolatalı gofret hediye etmeli

katılıyorum... kırmızı kurdela ile bağlanıp‚ özür metni ile takdim edilmeli söz konusu mağdur üyeye. geronimoyu şimdiden özledim bak. gelirdi şimdi yerli yersiz teşekkür ederdi.

Neyse geyiğe sarmayalım bu başlıkta. hakkına girmeyelim haksız yere ihraç olan üyelerin.
zaten girenler yeterince girdi haklarına.

[alıntı yap]

3 / 12