Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
Genel bir af olsa buna nasıl bakardınız?
5 / 12
  Ankara_Fenerbahçe - 04.08.2021 17:36

Kanıtımız geçerlidir aksini söyleyen yalan söylüyor demektir.

Semih bize küfür edip ihraç olmuştur.

Aksini savunan bize edilen küfürü normalize ederek bizim haklarımızı hiçe sayıyor demektir.

Emektar üyeler küfür edebilir diye bir durum yoktur.

Kendilerine edilse çıldıracakları küfür bize edilince normal karşılayanlar hiçbir şey yazmasalar daha iyidir.

Mesaj Ankara_Fenerbahçe tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

Dilaver Gurdag - 04.08.2021 17:41

Mesajı Gönderen: Hasan Sürekci:cLink:1772230
bu örnekle yola çıkacaksak geranimonunda ihraç nedeni 2. rumuz nedeniyle yazmaz mesela.
forum yönetim kararıyla ihraç edilmiştir yazar.
dolayısıyla verilen örnek veya kanıt geçersizdir.
semih beyin ihraç olduğu başlıkta her şey açıkça ortadadır.
semih bey bu foruma kazandırılması gereken emektar üyelerdendir.

Geronimo ikinci rumuzdan ihraç edildi‚ son mesajında kendi beyanı zaten. Teknik olarak biz tespit edemedik.

Batug da tamamen benim kararımla ihraç edildi.

Bunun altında başka bir şey aramayın.

batugu nasıl ihraç ettiysem semih´i de aynı şekilde ihraç ettim tek farkı batug küfür ya da imada bulunmadı. batug suçlu semih masumdu demen çok saçma ve mantıksız. İşinize gelen masum gelmeyen tu kaka...

[alıntı yap]

Hasan Sürekci - 04.08.2021 17:41

tekrar etmekte fayda görüyorum‚
semih beyin yaptığı ağır küfür değil ‚ tamamiyle imadır.
hatta imaya muhatap üye semih beyin imada bulunduğu mesajın altına
´ ne demek istiyorsun sen biraz açsana yazdıklarını ´ diye mesaj yazmıştır.
bu bile ima olduğunun en güçlü kanıtıdır.
semih bey tekrar aramıza döner umarım.

[alıntı yap]

Dean - 04.08.2021 17:42

Mesajı Gönderen: Dilaver Gurdag:cLink:1772226

Bu forumda birden fazla rumuz olan çok üye var. Muhalif arkadaşlardan olduğu gibi muhalif olmayan kesimden de ciddi sayıda ikinci rumuz var. Eleştirileri susturmak için ortaya çıkıyorlar‚ yetmiyor uzun zaman yazmayanların şifrelerini paylaşıyorlar ama işine gelen batug ve bu başlıktaki konuyu batug´a mı başlıyorsun?

Burada ikinci rumuzdan şikayet varsa bunun tek suçlusu batug değil. Yazan yazmayan 73 bin üye var‚ batugun buradaki payı 73binde bir.

Ona göre konuşun olur olmaz herkesi de suçlamayın.

Dilaver Ağabey‚

bak bu güne kadar bir çok konuda‚ herkese saygılı yazdım ben‚

engellediğim bir kişiye bile siz felan diyordum hala en son‚

siz neden bu kadar nem kapar oldunuz? forumun cılkı çıkmış‚ bunu düzeltmek sizin elinizde‚ javertin batuğ nufüzunu kullandı benim ihracımı kaldırdı mesajını açıklamadığınız sürece insanların aklında bu soruların olması gayet normal.

Bu altyapı çalışmasını yönetim yapıyor mu demişim ben? neden üstünüze alınıyorsunuz?

Batuğ geri gelsin çalışmaları yapılıyor işte‚ adam ihraç olduğu günden bu yana forumun bir çok konusunda batuğ çok değerli üye‚ yok efendim bunlar geri dönsün

Af fikri yıllarca konuşulmadı‚ batuğdan sonra sürekli konuşuluyor

Kusura bakma abi‚ ben kimseyi suçlamıyorum‚

sen çıkıp dersen ki‚ forum benim forumum‚ istediğim gibi ihraç ederim‚ ihracını kaldırırım‚ beğenmiyorsanız gidin‚ bedava hizmet sunuyoruz‚ kimsenin ağzını açıp diyecek bir kelimesi yok‚

işin üzücü olanı‚ forum arka planda bu kadar laçkalaşmışken‚ adil yönetildiğinin iddia edilmesiydi. Belki de bugünlerde forum adil yönetilmeye başlamıştır tekrar‚ belki bu rahatsızlıklarımı sonunda sizde gördünüz ve bu adaletsizlikleri ortadan kaldırmak için çalışıyorsunuzdur şuan‚ batuğun ihraç kararı bu bağlamda forumun adalet terazisinin işlediğinin bir göstergesi ve insanların yönetimden beklediği davranışlar da bunlar.

Biz ne zaman muhalifler veya destekleyenler olarak ayrıldık? biz kimiz ki burada çeteleşelim‚ batuğun grubu yok saturanın grubu şu grubu bu grubu.

Ben antuya benimle birlikte Fenerbahçe aşkının yaşayanlarla birlikte olmak için girmiştim. Münferit Fenerbahçelilerin kalesiydi Antu.

2011de‚ 3 temmuz sabahı attığınız itidale davetten sonra ne yazık ki bu gruplaşmalar oldu

Bu ayrım tamamen antu yönetiminin kendi fikrine yakın olan fikirlerdeki yazarları kayırması ile başladı‚ şimdi asılsız itham dersiniz‚ ben daha önce bu ithamları kanıtladım da‚ ama kayrıldığını kanıtladığım adam sonradan admin oldu

o dönem kayrılan üyeydi‚ kayrılan üye - admin oldu‚ biz adam kayrılıyor dedik diye asılsız itham yapan olduk‚

Beni asılsız ithamla suçlayan savcı ile beni yargılayan hakim aynı kişi neyi anlatıyım ben‚

çok yoruldum kendimi anlatmaya çalışmaktan‚ kelimeleri çekerek‚ şimdi yine ana fikir değişecek. 40 sayfa anlattım o zaman‚ üyelerin %70i benimle aynı fikirdeyken‚ o ekip ve ikinci üyelikleri konunun suyunu çıkardı ve kilitletdi‚ bir çok kez yaptıkları gibi.

ama sen yukarıda bahsettiğim ithamda adı geçen üyeyi de çok iyi biliyorsun ve o zaman keyfi olarak bu adamın cezalarının kaldırıldığını da çok iyi biliyorsun

asılsız itham diye bir 28 gün sustur istiyorsan beni ağabey‚ zaten konuşacak çok birşey kalmadı‚ 40 sayfa anlattığımda lince uğradım‚ şimdi tekrar kanıtlamaya çalışmayacağım. Arşivde bulabiliyorsan‚ sanıyorum oradan da silindi‚ hangi konu olduğunu söyleyim‚ isterseniz çıkarın arşivden‚ yeni su üstüne çıkan bilgiler doğrultusunda tekrar değerlendirelim‚ gerçek olmayan herhangi birşey yazmış mıyım?

[alıntı yap]

Hasan Sürekci - 04.08.2021 17:43

Mesajı Gönderen: Dilaver Gurdag:cLink:1772232

Geronimo ikinci rumuzdan ihraç edildi‚ son mesajında kendi beyanı zaten. Teknik olarak biz tespit edemedik.

Batug da tamamen benim kararımla ihraç edildi.

Bunun altında başka bir şey aramayın.

batugu nasıl ihraç ettiysem semih´i de aynı şekilde ihraç ettim tek farkı batug küfür ya da imada bulunmadı. batug suçlu semih masumdu demen çok saçma ve mantıksız. İşinize gelen masum gelmeyen tu kaka...

aksine batug beyin ihracına hatalı dedim ben dilaver bey‚ ikinci ve üçüncü rumuzlar için ihraç kararı doğru asıl rumuz için 90 gün no post almalıydı dedim. kesinlikle adam kayırmam. kendi doğrularımı paylaşırım. forumda hiç sevmediğim biri bile olsa hakkını teslim ederim.

Mesaj Hasan Sürekci tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

Ankara_Fenerbahçe - 04.08.2021 17:45

Semih ima falan yapmadı‚ net olarak‚ bu toplumda son derece ağır olan bir küfürü etti.

Bu son derece ağır küfür kendisine edilmediği için rahatça konuşan kişilerin‚ başkalarının haklarına haklara zerre kadar saygısı yoktur.

Her yazdıklarında aynı gerçeği yazacağım.

[alıntı yap]

Ankara_Fenerbahçe - 04.08.2021 17:49

Hiçbir işe yaramayacağını bildiği halde "Semih affedilsin" diyen‚ tümüyle beni kışkırtma amaçlı bu işi yapmaktadır; amaç budur‚ çünkü Semih bize ağır küfür etmiştir ve ihraç olmuştur‚ kişisel af yoktur‚ herkes bilir.

Mesaj Ankara_Fenerbahçe tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

Dilaver Gurdag - 04.08.2021 18:04

Mesajı Gönderen: Dean:cLink:1772234

Dilaver Ağabey‚

siz neden bu kadar nem kapar oldunuz? forumun cılkı çıkmış‚ bunu düzeltmek sizin elinizde‚

1- javertin batuğ nufüzunu kullandı benim ihracımı kaldırdı mesajını açıklamadığınız sürece insanların aklında bu soruların olması gayet normal.

Bu altyapı çalışmasını yönetim yapıyor mu demişim ben? neden üstünüze alınıyorsunuz?

2- Batuğ geri gelsin çalışmaları yapılıyor işte‚ adam ihraç olduğu günden bu yana forumun bir çok konusunda batuğ çok değerli üye‚ yok efendim bunlar geri dönsün

3-Af fikri yıllarca konuşulmadı‚ batuğdan sonra sürekli konuşuluyor

4 sen çıkıp dersen ki‚ forum benim forumum‚ istediğim gibi ihraç ederim‚ ihracını kaldırırım‚ beğenmiyorsanız gidin‚ bedava hizmet sunuyoruz‚ kimsenin ağzını açıp diyecek bir kelimesi yok‚

5- işin üzücü olanı‚ forum arka planda bu kadar laçkalaşmışken‚ adil yönetildiğinin iddia edilmesiydi. Belki de bugünlerde forum adil yönetilmeye başlamıştır tekrar‚ belki bu rahatsızlıklarımı sonunda sizde gördünüz ve bu adaletsizlikleri ortadan kaldırmak için çalışıyorsunuzdur şuan‚ batuğun ihraç kararı bu bağlamda forumun adalet terazisinin işlediğinin bir göstergesi ve insanların yönetimden beklediği davranışlar da bunlar.

6-Biz ne zaman muhalifler veya destekleyenler olarak ayrıldık? biz kimiz ki burada çeteleşelim‚ batuğun grubu yok saturanın grubu şu grubu bu grubu.

Ben antuya benimle birlikte Fenerbahçe aşkının yaşayanlarla birlikte olmak için girmiştim. Münferit Fenerbahçelilerin kalesiydi Antu.

7 2011de‚ 3 temmuz sabahı attığınız itidale davetten sonra ne yazık ki bu gruplaşmalar oldu

8 Bu ayrım tamamen antu yönetiminin kendi fikrine yakın olan fikirlerdeki yazarları kayırması ile başladı‚ şimdi asılsız itham dersiniz‚ ben daha önce bu ithamları kanıtladım da‚ ama kayrıldığını kanıtladığım adam sonradan admin oldu

9 o dönem kayrılan üyeydi‚ kayrılan üye - admin oldu‚ biz adam kayrılıyor dedik diye asılsız itham yapan olduk‚

Beni asılsız ithamla suçlayan savcı ile beni yargılayan hakim aynı kişi neyi anlatıyım ben‚

çok yoruldum kendimi anlatmaya çalışmaktan‚ kelimeleri çekerek‚ şimdi yine ana fikir değişecek. 40 sayfa anlattım o zaman‚ üyelerin %70i benimle aynı fikirdeyken‚ o ekip ve ikinci üyelikleri konunun suyunu çıkardı ve kilitletdi‚ bir çok kez yaptıkları gibi.

10-ama sen yukarıda bahsettiğim ithamda adı geçen üyeyi de çok iyi biliyorsun ve o zaman keyfi olarak bu adamın cezalarının kaldırıldığını da çok iyi biliyorsun

asılsız itham diye bir 28 gün sustur istiyorsan beni ağabey‚ zaten konuşacak çok birşey kalmadı‚ 40 sayfa anlattığımda lince uğradım‚ şimdi tekrar kanıtlamaya çalışmayacağım. Arşivde bulabiliyorsan‚ sanıyorum oradan da silindi‚ hangi konu olduğunu söyleyim‚ isterseniz çıkarın arşivden‚ yeni su üstüne çıkan bilgiler doğrultusunda tekrar değerlendirelim‚ gerçek olmayan herhangi birşey yazmış mıyım?

1-Mesajın ciddi olmadığı çok belli. Hem öyle bir şey olmadı hem de mesaj içeriğinden belli.

2-Bir üyenin geri gelmesini istemek suç değil‚ aynı şekilde diğer ihraç edilen üyeler için de beklenti var ve yazılıyor.

3- İki ile aynı‚ her zaman konuşuldu bazen başlık açılarak bazen de mevcut başlıklar içinde.

4-Demiyorum. Sadece bir kişi için dedim. Öyle diyecek olsam forumu kapatalım rahat edelim. Hem insanlar yazsın hem de beğenmeyen yazmasın denmez. Arada bunu söyleyebileceğimiz kişiler çıkabiliyor ama genele söyleme hakkımız yok.

5-Biz herkese eşit mesafede davranıyoruz. Eskiden eleştirel mesajlara karşı daha baskılı davranıyorduk şimdi farklı olarak her düşünceye izin veriyoruz. Sıkıntı buna alışamayanlarda.

6-Bir çeteleşme var. Özellikle istifa tarzı başlıklarda ikinci rumuzlar‚ kullanımayan rumuzların şifre paylaşımları epeyce oldu.

7-Gruplaşmalar farklı fikirlere tahammülsüzlüklerde oluyor bu bizi ilgilendirmaz‚ biz kavga ettirmemek için gayret ederiz.

8-Yanlışi 7 ile aynı cevabım.

9-Kimmiş bu kayrılan ve admin olan?

[alıntı yap]

Sevban - 04.08.2021 18:08

Mesajı Gönderen: Dean:cLink:1772234

Dilaver Ağabey‚

siz neden bu kadar nem kapar oldunuz? forumun cılkı çıkmış‚ bunu düzeltmek sizin elinizde‚ javertin batuğ nufüzunu kullandı benim ihracımı kaldırdı mesajını açıklamadığınız sürece insanların aklında bu soruların olması gayet normal.

Batuğ geri gelsin çalışmaları yapılıyor işte‚ adam ihraç olduğu günden bu yana forumun bir çok konusunda batuğ çok değerli üye‚ yok efendim bunlar geri dönsün

Af fikri yıllarca konuşulmadı‚ batuğdan sonra sürekli konuşuluyor

sen çıkıp dersen ki‚ forum benim forumum‚ istediğim gibi ihraç ederim‚ ihracını kaldırırım‚ beğenmiyorsanız gidin‚ bedava hizmet sunuyoruz‚ kimsenin ağzını açıp diyecek bir kelimesi yok‚

işin üzücü olanı‚ forum arka planda bu kadar laçkalaşmışken‚ adil yönetildiğinin iddia edilmesiydi. Belki de bugünlerde forum adil yönetilmeye başlamıştır tekrar‚ belki bu rahatsızlıklarımı sonunda sizde gördünüz ve bu adaletsizlikleri ortadan kaldırmak için çalışıyorsunuzdur şuan‚ batuğun ihraç kararı bu bağlamda forumun adalet terazisinin işlediğinin bir göstergesi ve insanların yönetimden beklediği davranışlar da bunlar.

Biz ne zaman muhalifler veya destekleyenler olarak ayrıldık? biz kimiz ki burada çeteleşelim‚ batuğun grubu yok saturanın grubu şu grubu bu grubu.

2011de‚ 3 temmuz sabahı attığınız itidale davetten sonra ne yazık ki bu gruplaşmalar oldu

Bu ayrım tamamen antu yönetiminin kendi fikrine yakın olan fikirlerdeki yazarları kayırması ile başladı‚ şimdi asılsız itham dersiniz‚ ben daha önce bu ithamları kanıtladım da‚ ama kayrıldığını kanıtladığım adam sonradan admin oldu

o dönem kayrılan üyeydi‚ kayrılan üye - admin oldu‚ biz adam kayrılıyor dedik diye asılsız itham yapan olduk‚

ama sen yukarıda bahsettiğim ithamda adı geçen üyeyi de çok iyi biliyorsun ve o zaman keyfi olarak bu adamın cezalarının kaldırıldığını da çok iyi biliyorsun

Cok iyi - helal!

Burda bi kac ay önce bir üye ile tartisirken ikinci nick diye ihrac yedim. Sonra araya giren arkadaslar olduda kendimi savunma imkanim oldu.
Sonra adminle yazisirken nasil ikinci nick süphesi olustu sorusuna bizimde belli yöntemlerimiz var cevabini verdi

sanki derin devlet derin antu national security

tartistigim kisi senin anlattigin kisigillerden tabiki

[alıntı yap]

Dean - 04.08.2021 18:15

Mesajı Gönderen: Dilaver Gurdag:cLink:1772239

1-Mesajın ciddi olmadığı çok belli. Hem öyle bir şey olmadı hem de mesaj içeriğinden belli.

2-Bir üyenin geri gelmesini istemek suç değil‚ aynı şekilde diğer ihraç edilen üyeler için de beklenti var ve yazılıyor.

3- İki ile aynı‚ her zaman konuşuldu bazen başlık açılarak bazen de mevcut başlıklar içinde.

4-Demiyorum. Sadece bir kişi için dedim. Öyle diyecek olsam forumu kapatalım rahat edelim. Hem insanlar yazsın hem de beğenmeyen yazmasın denmez. Arada bunu söyleyebileceğimiz kişiler çıkabiliyor ama genele söyleme hakkımız yok.

5-Biz herkese eşit mesafede davranıyoruz. Eskiden eleştirel mesajlara karşı daha baskılı davranıyorduk şimdi farklı olarak her düşünceye izin veriyoruz. Sıkıntı buna alışamayanlarda.

6-Bir çeteleşme var. Özellikle istifa tarzı başlıklarda ikinci rumuzlar‚ kullanımayan rumuzların şifre paylaşımları epeyce oldu.

7-Gruplaşmalar farklı fikirlere tahammülsüzlüklerde oluyor bu bizi ilgilendirmaz‚ biz kavga ettirmemek için gayret ederiz.

8-Yanlışi 7 ile aynı cevabım.

9-Kimmiş bu kayrılan ve admin olan?

Öncelikle‚ uzlaşmacı cevabınız için teşekkür ederim.

1- Javert ile ilgili kısmı web sayfalarında da yazdım‚ bu saatten sonra javert yalan söylemiş dediğiniz için tabii ki beyanınızı esas kabul ediyorum.

2/3 - burada size zaten siz yaptırıyorsunuz demediğim için beni cevaplamız gerektiğini de düşünmüyorum.

4- bunu dediğinizi zaten söylemedim‚ bunu deseniz diyecek hiç birşeyimiz yok dedim.

5- 2011-2018 arası dönemde / Aziz Yıldırım gidene kadar‚ tam tersiydi‚ muhalifler kayrılıp‚ destekleyenlere baskı vardı.

6- Bu çeteleşmede forum yönetiminin de hataları olduğunu düşünüyor musunuz? ben moskovada yaşıyorum‚ şu forumda bana en yakın adam 2000 km uzaktadır‚ ben hiç bir zaman bu çetelerin üyesi olmadım‚ bu çetelerin varlığı beni rahatsız ediyor‚ bunları engellemek için ne gibi önlemler almayı düşünüyorsunuz? Gerçekten batuğun ikinci ve üçüncü nickleri bilinmiyor mu? Biliniyorsa rezalet‚ bilinmiyorsa ise çok büyük bir sorununuz var.

9- özelden yazdım‚ isterseniz buraya da yazarım.

[alıntı yap]

5 / 12