Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
Genel bir af olsa buna nasıl bakardınız?
6 / 12
  Hasan Sürekci - 04.08.2021 18:33

kesinlikle kışkırtma gibi bir durum söz konusu değildir. tartışmayı uzatmamamın nedeni yukarıda yer alan seviyeli tartışmayı kesmemektir. yoksa semih beyin ihraç kararı kendi görüşümce hatalıdır.

[alıntı yap]

Ankara_Fenerbahçe - 04.08.2021 18:39

Semih‚ bize ağır küfür edip ihraç olmuştur.

Aksini söyleyen bu ağır küfürün bize edilmesini onaylıyor demektir.

Amaç kişisel husumetten ötürü kışkırtıp bize ceza aldırmaya çalışmaktır.

[alıntı yap]

casuscan1 - 04.08.2021 18:54

Semih’in olayında ihraç olmayabilirdi, böyle durumlar için keşke ihraç edilenler de tahkime başvurabilse

[alıntı yap]

Ankara_Fenerbahçe - 04.08.2021 18:57

Semih´in ettiği ağır küfürün karşılığı tartışmasız ihraçtır‚ aksini söyleyen bu küfürü normal görüyor demektir.

Sırf bizle husumeti olduğu için Semih´in ettiği ağır küfürü hafifletmeye çalışanları ibretle görüyoruz.

Bize laf etmek için bahane bulmak‚ kendilerini forumda popüler kılmak için yapmaktalar.

Çok çaresiz bir yöntem.

Mesaj Ankara_Fenerbahçe tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

Ankara_Fenerbahçe - 04.08.2021 19:01

Semih ihraç oldu‚ net.

Kişisel af olmayacağını bildikleri halde sırf bizi kışkırtmaya çalışıyorlar.

Nafile çaba...

[alıntı yap]

HOMONGOLOS - 04.08.2021 19:39

Mesajı Gönderen: Hasan Sürekci:cLink:1772223

Ağır küfür eden üyelerin ve başka takımlı üyelerin ihraç edilmesi yeterli bence.

diğerlerinin hepsine uzun süreli no postlar verilebilir. 90 gün 120 gün 150 gün.... 6 aya kadar ceza vermek mümkün olabilir. antuyu bir şekilde benimseyip yazmayı seven insan 6 ay sonrada gelir yazar. gelmeyenin zaten niyeti karaborsadır ‚ reklamdır vs.vs...

hemde bu şekilde yılda bir af meseleside açılmamış olur.

Kişisel düşüncem uzun süreli cezaların üyeleri yeni nickler aldırdığı yönünde..

Değil 150-120 gün‚ 90 gün ceza alan üye forumdan o kadar süre ayrı kalmak istemez.. Yapacağı tek şey yeni nick almak..

Semih beyin ihracına gelince.. Bakın herkesin kırmızı çizgileri vardır.. Semih beyin yaptığı imayı hoşgörebilmek için epey geniş olmak lazım.. Değil mi?

[alıntı yap]

Milla Jovovich - 04.08.2021 19:40

Konu sahibi olarak konunun kapatılmasını talep ediyorum. Ben insanlar ne düşünür diye merak edip açtım. Yok şu şunu demişti yok böyleydi şöyleydi demek isteyenler başka yere.

Konu kapatılsın lütfen.

[alıntı yap]

Lunatic - 05.08.2021 09:09

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:1772248
Konu sahibi olarak konunun kapatılmasını talep ediyorum. Ben insanlar ne düşünür diye merak edip açtım. Yok şu şunu demişti yok böyleydi şöyleydi demek isteyenler başka yere.

Konu kapatılsın lütfen.

konu genel af‚ genel afı konuşturan ihraçlar‚ ihraca sebep olan ise atılan mesajlar.
insanların genel af açısından düşünceleri o mesajlara göre değişiyor neticede. bu yüzden düşüncelerini paylaşırken mesajlarda yaşadıklarını ‚ hissettiklerini de paylaşıyorlar. farklı pencereden bakanlar da oluyor.
aynı mesaja hakaret de denilebiliyor‚ ima da‚ hiç birşey yok da.
mesajlar ve yaşananlar üzerine kapsamlı ama edebinde bir tartışma yapmadıktan sonra bir sonuca varılması zaten çok zor. sadece bu konu değil her konuda böyle olmalı.
o sebepten böyle bir konuda bunların konuşulması çok absurd değil bence.
yeter ki ikili tartışmaya dönmesin‚ herkes uzatmadan fikrini söylesin‚ diğeri katılmıyorum desin geçsin.

Mesaj Lunatic tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

Ankara_Fenerbahçe - 05.08.2021 09:13

Kimin ne mesaj vereceğini başlığı açan belirlemez‚ hiçbir zaman böyle bir şey olmadı‚ isterse elbette başlığı kapattırır

[alıntı yap]

HOMONGOLOS - 05.08.2021 09:17

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:1772248

Konu kapatılsın lütfen.

Lunatic´e katılıyorum.. Genel affı düşündürten olaylar ihraçlar.. Bu konuda saygısızlık/hakaret olmadığı sürece dileyen herkes fikrini yazmalı..

[alıntı yap]

6 / 12