Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
Genel bir af olsa buna nasıl bakardınız?
7 / 12
  shark21 - 05.08.2021 09:18

Mesajı Gönderen: HOMONGOLOS:cLink:1772247

Kişisel düşüncem uzun süreli cezaların üyeleri yeni nickler aldırdığı yönünde..

Değil 150-120 gün‚ 90 gün ceza alan üye forumdan o kadar süre ayrı kalmak istemez.. Yapacağı tek şey yeni nick almak..

Semih beyin ihracına gelince.. Bakın herkesin kırmızı çizgileri vardır.. Semih beyin yaptığı imayı hoşgörebilmek için epey geniş olmak lazım.. Değil mi?

Sürekli tartışılıyor ama Semih ne dedi de ihraç oldu?

[alıntı yap]

Ankara_Fenerbahçe - 05.08.2021 09:37

Mesajı Gönderen: shark21:cLink:1772264

Sürekli tartışılıyor ama Semih ne dedi de ihraç oldu?

Sana özelden yazarım

[alıntı yap]

mogura - 05.08.2021 09:51

Ben o mesajı okudum. kusura bakmayın ama iki adama bunlar gay imasında bulunursan ihraç yersin. yüzüne söylersen dayak bile yersin. böylesi ayıp bir ifadeyi savunmak da aynı suçu işlemektir. üyeleri kışkırtmayı bırakın artık.

[alıntı yap]

Ankara_Fenerbahçe - 05.08.2021 10:02

Mesajı Gönderen: mogura:cLink:1772268
Ben o mesajı okudum. kusura bakmayın ama iki adama bunlar gay imasında bulunursan ihraç yersin. yüzüne söylersen dayak bile yersin. böylesi ayıp bir ifadeyi savunmak da aynı suçu işlemektir. üyeleri kışkırtmayı bırakın artık.

Öncelikle doğruyu tekrar dile getirdiğin için çok teşekkürler.

O mesaj bende duruyor‚ Shark´a yollarken tekrar okudum.

O sözleri şu an ben söylesem bir üyeye ve ihraç edilmesem‚ bu forumda kazan kalkar‚ herkes sadece bu konuda mesaj yazar‚ forum kilitlenirdi.

Ama ben hesabını veremeyeceğim laf etmem.

Bu konuyu tekrar tekrar gündeme getirmelerinin sebebi de sadece beni kışkırtıp tepki göstermemi beklemek.

Boşa beklerler‚ çünkü haklı olmanın verdiği güç ile gayet sakinim.

[alıntı yap]

mogura - 05.08.2021 10:45

Mesajı Gönderen: Ankara_Fenerbahçe:cLink:1772269

Öncelikle doğruyu tekrar dile getirdiğin için çok teşekkürler.

O mesaj bende duruyor‚ Shark´a yollarken tekrar okudum.

O sözleri şu an ben söylesem bir üyeye ve ihraç edilmesem‚ bu forumda kazan kalkar‚ herkes sadece bu konuda mesaj yazar‚ forum kilitlenirdi.

Ama ben hesabını veremeyeceğim laf etmem.

Bu konuyu tekrar tekrar gündeme getirmelerinin sebebi de sadece beni kışkırtıp tepki göstermemi beklemek.

Boşa beklerler‚ çünkü haklı olmanın verdiği güç ile gayet sakinim.

Ben ihraç olmadan önce Semih ile bir problem yaşamadım. Hatta seninle daha çok tartışmışızdır. Fakat bu durum eğriye eğri ‚ doğruya da doğru dememi engelleyemez. Kim haklı ise ondan yanayım. Semih in yaptığı çok büyük ayıptır. bu başlık altında Semihin yaptığı üzerinden sana saldıranları kınıyorum.

[alıntı yap]

Hasan Sürekci - 05.08.2021 11:50

Mesajı Gönderen: HOMONGOLOS:cLink:1772247

Kişisel düşüncem uzun süreli cezaların üyeleri yeni nickler aldırdığı yönünde..

Değil 150-120 gün‚ 90 gün ceza alan üye forumdan o kadar süre ayrı kalmak istemez.. Yapacağı tek şey yeni nick almak..

Semih beyin ihracına gelince.. Bakın herkesin kırmızı çizgileri vardır.. Semih beyin yaptığı imayı hoşgörebilmek için epey geniş olmak lazım.. Değil mi?

Bunun genişlikle ne ilgisi var‚ ağır küfür varsa ihraçtır. bunun tartışmasını yapmam zaten.
ama sizinde dediğiniz üzere bu bir ima´dır. ihracı hak etmediğini düşünüyorum o yüzden. no post verilebilirdi.
semih beyin yaptığı yanlıştı zaten yaptığı şeyi savunmuyorum‚ buna uygulanan yaptırımı sorguluyorum. bence ihraç çok ağır bir ceza oldu o eyleme.
başka bir insan farklı düşünebilir‚ benim düşüncemde budur.
bu yüzden epey geniş olmak lazım demek doğru değil.

ayrıca sizden bağımsız kışkırtma var falan denmiş.
ben kendi düşüncelerimi yazıyorum. kimseyi kışkırtacak birşey demedim‚ düşünmedim bile. kendi doğrularımızı söylüyoruz diye kışkırıyorsa birileri benim problemim değil kendi problemidir.

[alıntı yap]

HOMONGOLOS - 05.08.2021 12:04

Mesajı Gönderen: Hasan Sürekci:cLink:1772278

Bunun genişlikle ne ilgisi var‚ ağır küfür varsa ihraçtır. bunun tartışmasını yapmam zaten.
ama sizinde dediğiniz üzere bu bir ima´dır. ihracı hak etmediğini düşünüyorum o yüzden. no post verilebilirdi.
semih beyin yaptığı yanlıştı zaten yaptığı şeyi savunmuyorum‚ buna uygulanan yaptırımı sorguluyorum. bence ihraç çok ağır bir ceza oldu o eyleme.
başka bir insan farklı düşünebilir‚ benim düşüncemde budur.
bu yüzden epey geniş olmak lazım demek doğru değil.

ayrıca sizden bağımsız kışkırtma var falan denmiş.
ben kendi düşüncelerimi yazıyorum. kimseyi kışkırtacak birşey demedim‚ düşünmedim bile. kendi doğrularımızı söylüyoruz diye kışkırıyorsa birileri benim problemim değil kendi problemidir.

Genişlikle çok alakası var.. Zira ondan önce sözünü ettiğim kırmızı çizginin nerede başladığını da anlarız böylelikle..

Benim oraya "ima" yazmam Semih beyin yaptığını asla hafifletmez.. Konunun muhatapları forumdaki farklı üslupları ile kimilerini rahatsız ettiği için Semih beyin mesajına ihraçlık birşey yoktu yazmak çok yanlış olur..

Ben bir de şunu anlamıyorum.. Falanca beni kışkırttı da onun için öyle yazdım.. Kışkırmayın.. Çok mu zor bu?

Unutmuşum..

Mersi tenkü..

Mesaj HOMONGOLOS tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

Ankara_Fenerbahçe - 05.08.2021 12:32

İma falan yoktu‚ doğrudan bize karşı ağır bir yakıştırma ifade edilmişti.

Kendisine edilmediği için ağır sözü normalleştirmeye çalışmak sadece tahrik etme amaçlıdır.

Tek kişiye af olmayacağını gayet iyi biliyorlar‚ amaçları biz tahrik etmektir.

Yaptıkları şey kasıtlıdır.

Mesaj Ankara_Fenerbahçe tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

Ankara_Fenerbahçe - 05.08.2021 12:38

Bu şahısların "ceza sorgulamaktan" ceza almalarını talep ediyorum.

[alıntı yap]

tolga73 - 05.08.2021 12:40

Şahsi düşüncem; Batuğ ve Semih´in geri dönmeleri doğru değil ancak Elemperador´un durumunun farklı olduğunu düşünüyorum.

[alıntı yap]

7 / 12