Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
Youtube Kanalımıza Destek Olur musunuz? :)
1 / 2
  Koray Birim - 09.09.2021 12:36

Merhaba renktaşlar
Sizlere bugün kayınbabam için açtığımız youtube kanalından bahsetmek istiyorum.
Kendisi 25 yıllık bir aşçı. Ağustos başında kalp krizi geçirdi. Dolayısıyla çalışması yasaklandı artık. Yıllarca çalışmış bir adama otur diyince depresyona girdi biz de keyfi yerine gelsin diye youtube kanalı açmaya karar verdik.
İlk 3 videomuzu çektik kanalımıza yükledik yeni fikirler araştırırken kayınçoyla birlikte covid karantinasına girdi.

Anlayacağınız morali bir düzeltemedik ama youtube onun için biraz moral oldu sürekli bakıyor kaç izlenmişiz nolmuş diye soruyor

Biraz moralinin yerine gelmesi için; hem kanalımıza abone olmanızı‚ hem de çekeceği yeni videolar için fikirlerinizi rica ediyorum. (Bu arada videoların çekimini ve editini ben yaptım bunlarla alakalı da fikirleriniz ve önerilerinize açığım )

Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

http://www.youtube.com/EnPasaTarifler

Mesaj Koray Birim tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

dega - 09.09.2021 13:25

Hemşehrim‚ abone oldum ama daha sonra izleyeceğim videolarınızı. Hayırlı olsun‚ başarılar.

[alıntı yap]

Koray Birim - 09.09.2021 13:30

Mesajı Gönderen: dega:cLink:1772798
Hemşehrim‚ abone oldum ama daha sonra izleyeceğim videolarınızı. Hayırlı olsun‚ başarılar.

Hocam çok teşekkür ederiz sağolun

[alıntı yap]

sonsuzF.B - 09.09.2021 13:42

Beğendim ve abone oldum. Renkdaşım.
Yemek yapmayı da yemeyi de çok seven birisi olarak (özellikle rakı soframın yemeğinide mezelerinide her zaman kendim hazırlarım) güzel fikirler edilebileceğine eminim.

Naçizane tavsiyem video süreleri biraz daha kısa olursa daha fazla izleneceğini sanıyorum. (10-12 dakika)

Bu arada çok geçmiş olsun. En kısa sürede tamamen sağlığına kavuşmasını dilerim.

Mesaj sonsuzF.B tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

Koray Birim - 09.09.2021 14:20

Mesajı Gönderen: sonsuzF.B:cLink:1772800
Yemek yapmayı da yemeyi de çok seven birisi olarak (özellikle rakı soframın yemeğinide mezelerinide her zaman kendim hazırlarım) güzel fikirler edilebileceğine eminim.

Naçizane tavsiyem video süreleri biraz daha kısa olursa daha fazla izleneceğini sanıyorum. (10-12 dakika)

Bu arada çok geçmiş olsun. En kısa sürede tamamen sağlığına kavuşmasını dilerim.

Renktaşım aboneliğin ve değerli yorumun için çok teşekkür ederim. Tavsiyeni dikkate alacağımızdan hiç şüphen olmasın

[alıntı yap]

kfy_engin - 09.09.2021 14:55

oldum renkdaş. başarılar

[alıntı yap]

kingoftheland - 09.09.2021 20:02

islem tamam.
o tavuktan arnavut cigerini deneyecegim
buraya da atin videolari olmazsa yemek tarifleri diye

[alıntı yap]

Koray Birim - 10.09.2021 02:13

Mesajı Gönderen: kfy_engin:cLink:1772803
oldum renkdaş. başarılar

çok teşekkür ederiz renktaşım

Mesajı Gönderen: kingoftheland:cLink:1772806
islem tamam.
o tavuktan arnavut cigerini deneyecegim
buraya da atin videolari olmazsa yemek tarifleri diye

tavuk arnavut ciğeri efsane lezzetliydi direkt çıkan dürümü ben yedim renktaşım soğanı suda mutlaka bekletin ama acılı hoş olmuyor sonrasında kendim yaptığım için biliyorum

her yeni bir video eklediğimizde buraya atarsam uplamış olurum ayıp olur o sanırım :/

[alıntı yap]

shark21 - 10.09.2021 08:48

Mesajı Gönderen: sonsuzF.B:cLink:1772800

abone oldum ve beğendim‚ daha sonra izleyeceğim‚ çok çok geçmiş olsun

Bu arada sizin mesaja gelince belli bir tecrübeniz olduğu için kısa videolar istemişsiniz ama benim gibi 11 senedir mutfağa yemek yapmak için girmediyseniz sürenin bilakis uzun olması gerekiyor. herkesin mutfak tecrübesi bir değil

[alıntı yap]

sonsuzF.B - 10.09.2021 15:11

Mesajı Gönderen: shark21:cLink:1772814

abone oldum ve beğendim‚ daha sonra izleyeceğim‚ çok çok geçmiş olsun

Bu arada sizin mesaja gelince belli bir tecrübeniz olduğu için kısa videolar istemişsiniz ama benim gibi 11 senedir mutfağa yemek yapmak için girmediyseniz sürenin bilakis uzun olması gerekiyor. herkesin mutfak tecrübesi bir değil

Sende haklısın renkdaşım. Ben biraz kendi bakış açımdan değerlendirmiş olabilirim.
Genelde herhangi bir konuda youtube vs. de video ararken önce süresine bakar genellikle de en kısa olanını seçerim.
Ama bazen bu yüzden ince detayları da kaçırdığım olabiliyor.

[alıntı yap]

1 / 2