Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
Vardır Vitor Hocam´ın bir bildiği
1 / 1
  Çankaya_SEDEN - 29.09.2021 10:22

son zamanlarda çok sık duyduğum tahrik edici cümle

tahsin hasoğluda videosunda kullanmış

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=SvqF0aHICWk[/youtube]

https://www.youtube.com/watch?v=SvqF0aHICWk

Mesaj Çankaya_SEDEN tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

  Fenerlikral - 29.09.2021 11:33

Mesutla ‚ pelkasi kesmenin mantigi?

[alıntı yap]

  larrylaurels07 - 29.09.2021 11:38


Mesajı Gönderen: Fenerlikral:cLink:5567083
Mesutla ‚ pelkasi kesmenin mantigi?kraall.

var mı bugün için de tahminlerin. dün sayende binlerce lira kazandık.. bugün de bekliyoruz bişeyler

[alıntı yap]

  Çankaya_SEDEN - 14.08.2022 02:37

ekşisözlükte gene debe çıkmış hocam buyrun:"o ligde hangimiz olsak‚ kim´i alın derdik" yorumu gelmiş.

bu kadar kolay tabii bu işler... kim min-jae buraya geldiğinde ne demişti hatırlıyor musunuz? "hoca beni aradı‚ uzun uzun konuşup sistemdeki yerimi anlattı. ikna olmamda bunun payı büyüktü. bu çok etkileyici bir şey." yine hatırlar mısınız bilmiyorum ama kim´i porto da istiyordu. vitor pereira olmasa‚ kim asla sana gelmezdi. bu bir.

"ilk dönem transferleri josef‚ ba ve fabiano. üçü de komisyon transferi"

ba ve fabiano kiralık geldi. fabiano porto´nun bir önceki sezon as kalecisiydi. volkan´ı kıpırdatmak için kiralık getirildi. ba desen zaten rotasyon için kiralanmış bir başka oyuncu. kiralık transferden neyin komisyonunu alacak bu adam? sanki 5.5 milyon euro bonservisle serdar kesimal´ı‚ 3 milyon euro´ya orhan şam´ı aldırdı adam.

adamın bonservisle aldırdığı 3 futbolcu var:

-kim min-jae (3 milyon bonservisle transfer edip 1 sezon müthiş katkı aldın. 18 milyon euro´ya sattın. kar 15 milyon euro)

-josef (26 yaşındayken 8 milyona aldın‚ 3 sezon gayet iyi katkı alıp 12 milyon euro´ya sattın. adam kaç sene sonra beşiktaş´a gelip şampiyonluğun önemli aktörlerinden oldu. öyle sağlam‚ öyle profesyonel futbolcuydu.)

-crespo (1.5 milyon euro bonservis‚ 500 bin euro maaşla transfer ettin‚ 1 sezon müthiş katkı aldın. sezon sonu o ciddi sakatlığı yaşamasa‚ belki de 10 milyona rahat satmıştın.)

yaşlar desen: kim ve crespo 25 yaşında‚ josef ise 26 yaşındaydı alındığında.

istediği diğer isimlere bakıyorsun: morita‚ eustaqio ve beto´yu istedi. 6 ay sonra morita sporting´e‚ eustaquio porto´ya gitti. beto‚ udinese´de çok iyi bir sezon geçirdi.

ilk sezonunda da aşırı şekilde milivojevic´i istemisti. aziz yıldırım milivojevic´i değil de kendi istediği ozan´ı almıştı. milivojevic 6 ay sonra 15 milyon euro bonservisle premier lige gitti‚ yıllarca crystal palace´ın değişmez oyuncusu olarak kaptanlığını yaptı. ozan tufan´ın ise ne halde olduğunu söylemeye gerek yok.

yahu adamın istediği oyunculara bakıyorsun‚ bonservisle aldırdıklarına bakıyorsun... boş kurşunu yok neredeyse. dünyada bu kadar yüksek isabet oranında transfer yaptırabilen kaç hoca olmuş?

sadece transfer de değil‚ zajc´ı üçe beşe bakmadan yollayacaktı fenerbahçe. ali koç söyledi bizzat‚ vitor sattırmadı diye. zajc´ı 8 numaraya çekip adamın kariyerini kurtardı bildiğin. ya ferdi kadıoğlu? kariyeri düşüşe geçmiş bir ferdi´yi nerelere getirdi. osayi samuel aynı şekilde. osayi de ferdi de "savunmayı vitor´dan öğrendik" dedi yahu‚ var mı ötesi?

bugün ferdi´yi‚ zajc´ı‚ osayi´yi satsan kulübün kasasına kaç para girer‚ hiç düşündünüz mü? doğrudan ve dolaylı yoldan fenerbahçe´ye bu kadar para kazandırmış adama bile komisyoncu demişler yahu! ne diyelim‚ allah herkese böyle komisyoncu nasip etsin.
https://eksisozluk.com/entry/141196914

[alıntı yap]

1 / 1