Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Serbest Kürsü
Yeni Bir Uygulama
1 / 1
  Semih - 29.12.2021 21:28

konuyu nereye açacagımı bilemedim‚buraya yazıyorum:

bir ay kadar önce‚bir rastlantı sonucu iki üniversitenin kadın futbol takımlarının maçı vardı.baktım‚oyuncu degişikleri sırasında olsun‚sakatlık sırasında olsun‚stattaki elektronik saat duruyor‚oyun başlayınca da saat çalışmaya başlıyor.hakemlerin saat ile hiçbir ilgisi yok‚uzatma yok‚hemen hemen tam olmasa bile‚basketbol gibi.taç ve korner atışlarında saat durmuyor.90 dakika dolunca‚gong çalıyor ve maç bitiyor.maçı hakem degil‚elektronik saat bitiriyor.

bilmem siz ne dersiniz‚bana bu sistem gayet adil geldi.

[alıntı yap]

Akaese - 31.12.2021 23:27

Mesajı Gönderen: Semih:cLink:1776984
konuyu nereye açacagımı bilemedim‚buraya yazıyorum:

bir ay kadar önce‚bir rastlantı sonucu iki üniversitenin kadın futbol takımlarının maçı vardı.baktım‚oyuncu degişikleri sırasında olsun‚sakatlık sırasında olsun‚stattaki elektronik saat duruyor‚oyun başlayınca da saat çalışmaya başlıyor.hakemlerin saat ile hiçbir ilgisi yok‚uzatma yok‚hemen hemen tam olmasa bile‚basketbol gibi.taç ve korner atışlarında saat durmuyor.90 dakika dolunca‚gong çalıyor ve maç bitiyor.maçı hakem degil‚elektronik saat bitiriyor.

bilmem siz ne dersiniz‚bana bu sistem gayet adil geldi.

Benim oglanin liseler arasi maclari da oyle. Bu sene biri sut cekti‚ top bizim kaleciyi gecti‚ tam tingir mingir gol olurken gong caldi mac bittiHakem golu vermedi veremedi. Rakip koç sahaya girdi ortalik karisti.

[alıntı yap]

Semih - 01.01.2022 00:00

Mesajı Gönderen: Akaese:cLink:1777033

Benim oglanin liseler arasi maclari da oyle. Bu sene biri sut cekti‚ top bizim kaleciyi gecti‚ tam tingir mingir gol olurken gong caldi mac bittiHakem golu vermedi veremedi. Rakip koç sahaya girdi ortalik karisti.

bu ilginç

yazmayı unutmuşum‚3 oyuncuyu birden dinlenme amaçlı dışarı alıp‚bir süre sonra tekrar oyuna alabiliyorlardı.yani basketbol gibi‚tuhafıma gitti dogrusu.ilerde profesyonel liglerde uygulanırsa şaşırmam.

[alıntı yap]

MAXville - 03.01.2022 00:36

TR´de zaman çalmak için bir taç atışını 3 dk.da falan atarlar artık. şimdi bile 1 dk.da taç atışı yapılıyor‚ hele korner falan daha sıkıntı

sakatlık olaylarında da saat durmayınca burada bir maç 120 dk.da sona erer en az..

yani Premier League´de falan işe yarar da bizim ligde şu 2 örnek kesin yaşanır

[alıntı yap]

1 / 1