En Resmi NBA Topiği...
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Dunyadan Spor Forumu - En Resmi NBA Başlığı

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....6502
16.10.2005 15:14 Pazar Konu Puanı: 9

Kalecik1907
En Resmi NBA Topiği...

Valla bayadır arıyorum ama konuyla ilgili bi topic bulamadım ve şimdiye kadar açılmamasına şaşırdım.. Bu topiği açmadan öncede baya kararsız kaldım yanlış bir yere topic açmıyorum inşallah diye.. Özellikle geçen hafta aldığım "yanlış yere topic açtığıma" dair verilen no-post cezasından sonra ağzım baya bi yandı Bu topiği üfleyerek açıyorum... Ama bana, bu topic'i açmak için en anlamlı yer burası geldi İnşallah yanlış düşünmemişimdir.

Neyse konuya gelelim..Dünya basketbolunun bildiğiniz üzere, kalbinin attığı NBA ligi kısa bi süre sonra başlıyor. Şu aralar sezon öncesi hazırlık maçları devam ediyor ama genelde yenilere görev verildiği için pek de izlenesi gelmiyor maçlar... Uzun süredir de NBA de ne olmuş ne bitmiş takip edemiyordum. Ama son zamanlarda baktımda baya büyük bombalar var.. Takas, hoca değişikliği vb...

Kısaca bunlara değinerek ve hayırlısı olması dileğiyle bu topici açmış bulunuyorum..
- Son şampiyon San Antonio Spurs Kadrosuna, Dallas Mavs in yıldızı Micheal Finley i katmış. Zaten ezici bi güce sahip olan Spurs bu imzayla daha da güçlü bi konuma gelecek inancındayım..
-Larry Brown Detroit den ayrılıp New York Nicks in başına geçmiş...
-Atlanta Hawks Phoneix Suns dan Joe Johnson ı kadrosuna katmış
-Cleveland Cavs Washington dan Larry Hughes ve Miamiden Damon Jonesu alarak büyük sükse yapmış bence
-Dallas Orlandodan Doug Christie yi katmış kadrosuna
-LA Clippers Orlando dan Cutino Mobley ve Minnesota dan Sam Cassell i alarak play-off lar için bende varım demiş bence..
-Memphis, Miami den Eddie Jones ve Sacramento dan Bobby Jackson u kadrosuna dahil etmiş
-Miami, Boston dan Antuine Walker ve Gary Payton ve Memphis den Jason Williams ı kadrosuna dahil etmiş.. Bunlarda iddalı isimler . Özellikle Shaq ve Wade in olduğu bi takımda
-New Oerlans MAccabi den Arvydas Macijauskas ı getirmiş
-New York Knicks Phoneix den Quentin Richardson almış..
-Sixers New Oerlansdan Jamal Mashburn ü kadrosuna dahil etmiş
-Phoneix Utahdan Raja Bell, fransız Boris Diaw, Lakersdan Brian Grant ve Sacramentodan Eddie House u kadrosuna katmış
-Sacremento ise Corliss Willamson, Sherrif AbduRahhim ve Bonzi Wells i kadrosuna dahil etmiş
-San Antonio ayrıca Portland dan Nick Van Exel ile Tau Ceramica dan Oberto yu kadrosuna katmış

İşte bütün bunlar ilk planda gözüme çarpan şeyler.. İlerleyen günlerde ve sezon boyunca herşeyi dolu dolu paylaşmak dileğiyle..

16.10.2005 15:46 Pazar #1

King_Conan
Ynt: En Resmi NBA Topiği...

Lakers'ım gene bi icraat yapmamış bu listeye göre.
Yazık ! Gene S.A'dan ölü balık bakışlı Duncan ve gözyaşı damlacı Tony Parker'ın icraatlarını izlicez desene...

16.10.2005 15:58 Pazar #2

CFS

-Memphis, Miami den Eddie Jones ve Sacramento dan Bobby Jackson u kadrosuna dahil etmiş

valla en iddalı transfer bu olsa gerek

16.10.2005 16:08 Pazar #3

Eniso

Mesajı Gönderen: King_Conan

Lakers'ım gene bi icraat yapmamış bu listeye göre.
Yazık ! Gene S.A'dan ölü balık bakışlı Duncan ve gözyaşı damlacı Tony Parker'ın icraatlarını izlicez desene...

Phil Jackson geri dondu abi. Daha ne olsun. Bu sene hedef play-offlara kalmak.

Oyuncu olarak 76'ersdan Aaron McKie'yi aldik bir tek. Luke Walton'la sozlesme yaptik bir de Corey Blount'u aldik.

NBA topiginin gec acilmasinin nedeni buyuk ihtimalle Hidayet'in ve ozellikle de Mehmet'in Avrupa Sampiyonasinda dokulmeleri. Hele Memo demecleriyle de iyice sacmalayinca "NBA bunlari zuppelestirmis iyice" muhabbeti oldu. Dolayisiyla biraz soguma olmus olabilir.

16.10.2005 16:11 Pazar #4

LeGoLaS_1907

San Antonio'm ve Duncan'ım yine süpürüp geçecek ortalığı.. boşuna kasmasınlar hiç..

16.10.2005 16:25 Pazar #5

CFS

Mesajı Gönderen: Eniso

Phil Jackson geri dondu abi. Daha ne olsun. Bu sene hedef play-offlara kalmak.

Oyuncu olarak 76'ersdan Aaron McKie'yi aldik bir tek. Luke Walton'la sozlesme yaptik bir de Corey Blount'u aldik.

NBA topiginin gec acilmasinin nedeni buyuk ihtimalle Hidayet'in ve ozellikle de Mehmet'in Avrupa Sampiyonasinda dokulmeleri. Hele Memo demecleriyle de iyice sacmalayinca "NBA bunlari zuppelestirmis iyice" muhabbeti oldu. Dolayisiyla biraz soguma olmus olabilir.

phil jackson o kadar iyi bir antrenör değil ki o şampiyon olmuyor takım oluyor hep M.J --- Shaq-kobe vs....

16.10.2005 16:42 Pazar #6

Eniso

Bu arada Amare gecenlerde sol dizinden ameliyat oldu. 4 ay yok.

16.10.2005 16:48 Pazar #7

anthony

[font=Palatino Linotype]Lakers'dan gene bişey olmayacak gibi , yazık ettiler takıma.[/font]

16.10.2005 17:00 Pazar #8

j-will

kendimi bildim bileli(nba islemeye absladigimdan beri) lakersliyim ama kobeye olan gicikligim o takimdan gitmedikce ben shaqin oldugu tkmi tutarim

bu sene finali spurs heat oynar

heat alir

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....6502