Ynt: En Resmi NBA Topiği...
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Dunyadan Spor Forumu - En Resmi NBA Başlığı

Paylaş 
Sayfa: 1....5.6.7.8.9.10.[11].12.13.14.15.16.17....6593
04.11.2005 21:47 Cuma Konu Puanı: 9

Eniso

sacma bir hucum faul yapti, ardindan da alakasiz bir ucluk kacirdi bizimki. sloan kizdi memo'ya. hakli adam. durum bir anda 79-75 jazz. bitime 5:18 warriors acayip baski kurdu. time out.

memo, sakin ol olm. double double yaptin nasil olsa.

04.11.2005 21:58 Cuma #91

Eniso

memo yedi bitirdi troy murphy'i. troy 6. faulunu aldi sonunda.

1:59 91-80 memo 23 sayi 14 rebound. jazz'in gene en etkili adami oluyor bu aksam.

04.11.2005 22:03 Cuma #92

Eniso

macin en iyi basketi kirilenko-memo alley-hoopu secildi.

mac bitti. 91-85 jazz.

memo macin en skorer ve en iyi adamiydi.37 dakika, 7/17 atis yuzdesi, 2/4 ucluk 7/9 serbest atis, 3'u hucum reb olmak uzere 14 reb, 3 asist 3 top kaybi, 4 faul ve toplamda 23 sayi. troy murphy'i fouled out yaptirdi. kirilenko'nun sakatliktan dolayi yeni yeni kendine gelmeye basladigi, boozer'in sakatligindan dolayi forma giymedi bu donemde takimin en degerli oyuncusu memo. daha ne olsun valla. helal memo. boyle devam.

04.11.2005 22:12 Cuma #93

Eniso

seattle key arena'da sonics-wolves maci acayip heyecanli gidiyor. 19 sn var bitime 94-94. demin 10 kisi topu kontrol etmek icin yerlerde surundu resmen. amerikan futbolu izler gibi oldum birden. top onun elinden otekinin eline kacti 6-7 saniye boyunca. wolves da iyice yalan oldu be. aciyorum garnett'e. adam onur mucadelesi yapiyor resmen.

ote yandan clippers bu sezona cok iyi basladi nispeten kolay rakiplerle oynasa da. harbiden bayagi saglam kadro kurdular bu sezon. mobley-cassell cok agirliklarini koydular 2 mactir. genelde o takimin cenabetliginden midir nedir, orada oynayanlar maytap olurlar hep.

sonics-wolves uzatmaya gitti. yaw bu sezon da amma cok uzatmalarla basladi. her aksam 1 veya 2bir mac uzatmada bitiyor. yorumcular da oyle diyor. bu sezon uzun gececek diye yorumluyorlar.

04.11.2005 22:32 Cuma #94

Eniso

seattle 107-102 aldi. garnett'in baska bir takima gitme vakti geldi artik. bu sezon herhalde son sezonu olur wolves'da. degisim zamanidir.

04.11.2005 23:47 Cuma #95

Ali Ayla

YAAAAAAAAA ben de maçları izlemek istiyorum yaaa, kardeşim şu askeriye de kral tv den başka bir kanal izlenmez mi yaaa offfffffff çıldıracağım !!!

05.11.2005 01:27 Cumartesi #96

skiptomylou

Mesajı Gönderen: Eniso

seattle 107-102 aldi. garnett'in baska bir takima gitme vakti geldi artik. bu sezon herhalde son sezonu olur wolves'da. degisim zamanidir.

Ben biliom gideceği takımı

Hollywood'da yeniden showtime mı olacak acaba???

05.11.2005 02:03 Cumartesi #97

Vedat Cankilic

abi iyisin di mi? biraz sakin geciyor aksamin sanirim

05.11.2005 02:38 Cumartesi #98

qasd

macin en iyi basketi kirilenko-memo alley-hoopu secildi.

mac bitti. 91-85 jazz.

memo macin en skorer ve en iyi adamiydi.37 dakika, 7/17 atis yuzdesi, 2/4 ucluk 7/9 serbest atis, 3'u hucum reb olmak uzere 14 reb, 3 asist 3 top kaybi, 4 faul ve toplamda 23 sayi. troy murphy'i fouled out yaptirdi. kirilenko'nun sakatliktan dolayi yeni yeni kendine gelmeye basladigi, boozer'in sakatligindan dolayi forma giymedi bu donemde takimin en degerli oyuncusu memo. daha ne olsun valla. helal memo. boyle devam.

Maç öncesi Murphy'nin Memo'ya karşı etkin olacağını düşünüyordum. İlk yarı sanki doğru düşünüyormuşum gibi hissederken Mehmet 2. yarıyı (3 ve 4. periyot 2sindede) öyle oynadı ki Murphy sahadan silindi en sonundada çıktı.

Gene çok iyi performans. Ancak merak ediyorum takımın esas 4 numarası Boozer gelince Sloan gene Mehmet'i 5'e kaydırıp kullandığı top sayılarını kısıtlayacak mı? Muhtemelen yapacaktır bunu böylece Bu olay hem Mehmet'in, hemde 2 maçtır galip gelen Utah'ın çok büyük bir handikapı olacaktır.

Bende ozaman bir hayal kurıyım Carlos Boozer iyi bir 2 numara ile takas edilirse Utah müthiş rahatlar. Dün bir defa daha gördüm ki Mehmet 4 numarayı fazlasıyla oynayabiliyor ancak ciddi bir 2 numara eksiği var Utah'ın...

Geliyim diğer maçlara: Ya ben bu Minnesota'yı anlayamıyorum kardeşim. Önce sorun Cassell'e bağladılar sonra sorun Sprewell oldu 2 side gitti hala birçok sorun var. KG çoğu isteği yapılmasına rağmen hala mutsuz. NBA'in en çokyönlü oyuncusu ama olmuyor işte. Un var şeker var helva çıkmıyor... Bir türlü KG'ye uyumlu bir kadro kurulmuyor. Eğer ona uyulmuyorsa onu verip karşılığında 3-4 tane uyumlu ve iyi oyuncu alınabileceğini düşünüyorum... Yapı olarak Lakers'a benzetiyorum Minnesota'yı.

San Antoino koptu gidiyor. Adamların en büyük sıkıntıları yedek guard ve dış şut tehlikesinini azlığıydı. Bunuda Van exel ve Finley kapatmanın alasını yapacaktır. Adamlar Cleveland gibi doğunun üst düzey takımlarından birini ezdi geçtiler.

Zaza bu senenin en büyük çıkış yapan oyuncularından biri olabilir. Dün gece çok kötü oynamasına rağmen 13 sayı 7 rib ile oynadı. İlk maçta 13 sayı 12 rib yapmıştı. Hem ilk 5 başlıyor hemde etkili oluyor. Ayrıca yedekten gelip Atlanta'da şuan için başarılı olabilecek başka bir pivot yok...

Milwaukee müthiş. Gerçekten müthiş. T.J Ford yaklaşık 2 yıl süren sakatlığından sonra fırtına gibi döndü sahalara. Redd ilk maçta 30, 2. maçta 41 sayı attı ve Ford'la çok iyi anlaşıyor. Simmons da bunlara eklenince gerçekten tutulmuyorlar. Ayrıca 4 numara açısından Bogut onların aradığı kan oldu. Jamal Magloire şuanda kötü oynuyor yeni ve hızlı takıma alışamamış gözüküyor ancak sakat olmadığı müddetçe nekadar kapasiteli bir pivot olduğunu iyi biliyoruz. Çok can yakacaklar takım olarak bir sakatlık yaşamazlarsa.

Ayrıca şampiyon belli diyenlere aklıma gelen ilk örnek (özellikle Enis hocam iyi bilir) Kobe'li Shaq'li,Gayton lu, Malone'lu Lakers'tır. Gerçi Antonio'da o tarz ciddiyetsizlikler asla olmaz ama bilinmez. O yüzden şimdiden şampiyon belli demeyelim ama umarım kazanırız diyim ben Türkiye'den bir Antonio taraftarı olarak

Paylaş 
Sayfa: 1....5.6.7.8.9.10.[11].12.13.14.15.16.17....6593