Ynt: En Resmi NBA Topiği...
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Dunyadan Spor Forumu - En Resmi NBA Başlığı

Paylaş 
Sayfa: 1....7.8.9.10.11.12.[13].14.15.16.17.18.19....6593
05.11.2005 06:37 Cumartesi Konu Puanı: 9

skiptomylou

Mesajı Gönderen: de niro

O zaman Lakers'e Garnett'te yok.
Mc Hale, sarhos olmadigi müddetçe, Odom ve birkaç vasat oyuncuya Garnett'e vermez. Kim verirki?

Lakers sezon sonu free agent arasin.

ben aslında Odom'un yanına iyi bi free agent kasdetmiştim..Mesela Ray Allen tarzı...Sanırım bu sene free agentdı seneyede bu tarz oyuncular olcaktır mutlaka...Odom-Allen gibi bi ikiliye bence verebilirler(shaq için aldığımız 3 adama bakarak bu kıyaslamayı yapıorum..)

05.11.2005 08:47 Cumartesi #109

j-will

delonte west dun bu elaminida cok begendim detroit macinda rookie olmasina ragmen cok goze batti

05.11.2005 09:21 Cumartesi #110

Eniso

evet abi yaw. ben de gecen seneden beri peja'yi istiyom. peja'nin kings'e verecek birseyi de kalmadi artik. gecen senenin basinda gitmek istiyom diyodu. webber'i yolladi adamlar, peja'yi yollamiyorlar. adam mutsuz. zaten kings'den gecti artik. maloof bros iyice dagitti takimi. kadronda mutsuz bir oyuncunun, degisim arayan bir oyuncunun maksimum performans gostermesini bekleyemezsin.

KG'yi la'ye istemem. Aslinda Kings kendine gelmek istiyorsa KG'yi almasi lazim.

San Antonio'ya gelince. bu adamlar o takimi bizim gibi dagitma hatasina dusmezler. takim icinde cekememezlik yok. nba'deki en derin ve en iyi anlasan kadro. kac senedir beraber oynuyorlar. takimin lideri zuppe degil. psikoloji bolumu mezunu, gayet olgun ve sakin tim duncan. sivrilik yapan adam yok. manu arada bir pope'u dinlemeyip cosuyor, ki o bile sorun degil. bu sene benchteki oyunculari da bayagi dakika alacaklar zira 4. ceyreklerin cogunda ilk 5 bench oturur.

05.11.2005 10:01 Cumartesi #111

j-will

Mesajı Gönderen: Eniso

evet abi yaw. ben de gecen seneden beri peja'yi istiyom. peja'nin kings'e verecek birseyi de kalmadi artik. gecen senenin basinda gitmek istiyom diyodu. webber'i yolladi adamlar, peja'yi yollamiyorlar. adam mutsuz. zaten kings'den gecti artik. maloof bros iyice dagitti takimi. kadronda mutsuz bir oyuncunun, degisim arayan bir oyuncunun maksimum performans gostermesini bekleyemezsin.

pejayi lakersa yollayabilirler mi sence sacramentodan

keske ole bi hata yapsalar ama cok ihtiyacimis war cnk

05.11.2005 13:58 Cumartesi #112

Kalecik1907

Bu gece 3 maçı canlı izleme fırsatımız olacak...
Philadelphia @ Indiana (NBA TV) 03.00
Phoenix @ Utah (NTV) 04.00
Minnesota @ L.A. Clippers (NBA TV) 05.30

05.11.2005 14:09 Cumartesi #113

Oytun1907

Mesajı Gönderen: Kalecik1907

Bu gece 3 maçı canlı izleme fırsatımız olacak...
Philadelphia @ Indiana (NBA TV) 03.00
Phoenix @ Utah (NTV) 04.00
Minnesota @ L.A. Clippers (NBA TV) 05.30

evde hasta yatıorum iyi oldu bu maçlar zaman geçirtir .. nba tv de durmadan boston - detroit maçını gösteriyoo sıkıntı bastı

05.11.2005 16:03 Cumartesi #114

j-will

philadelphia indiana maci gzl gecer onu islerim ben

05.11.2005 17:47 Cumartesi #115

Eniso

Orlando Wizards deplasmaninda 3Q bitimine 5:25 Magic 55-49 onde. Hidayet su an 11 sayiyla takimin en skorer adami. Demin kritik bir ucluk atti. Bugun onun 2. uclugu. biraz kisir bir mac oluyor. Hidayet savunmada su ana kadar Jamison'a karsi gayet iyi oynadi diyebilirim.

05.11.2005 17:55 Cumartesi #116

Eniso

Gecenin en iyi maclarindan birinde Spurs Mavs deplasmaninda ilk ceyrek. 15-10 Mavs. Demin Finley oyuna girerken Mavs seyircileri ayaga kalkarak Finley'i bayagi alkisladi. Bayagi ilginc geldi bana.

Paylaş 
Sayfa: 1....7.8.9.10.11.12.[13].14.15.16.17.18.19....6593